.

DEN 468.64 -

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

DEN 1.67 -

Светла облога Завршувањето мелница насока Дин 851 мил стандард Шанк тслот машина доаѓа со светла завршни

DEN 0.33 -

Апликација за јаглероден челик, челик за алат, леано железо, нерѓосувачки челик од 300 или 400 серии Карбид�

DEN 553.60 -

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 159.84 -

Модел : DCGT070202 / 04 DCGT21 5 / 1 Pcd Дијамантски Цпу Алатки Карактеристики : Непречено сечење, Остар раб, отстранув

DEN 251.20 -

Придобивки од семејството на овој производ : Иновативен дизајн на сечилото Вметнете дизајн оптимизиран

DEN 1.00 -

Придобивки од семејството на овој производ : Безбедна и ефикасна обработка Лесен за употреба...

DEN 1.33 -

Балансирана фино мелодија со опционални завртки за поставување M6 Погодно за алатки за сечење на карбид

DEN 147.04 -

Допрете точност : 2Б; вкупна должина : 72мм / 2 Големина на дупчалка : дијаметар на работ : 5,1 мм / 0,201"; вкупн�

DEN 393.60 -

Јаглероден челик Големина : 7 / 16 " Теми по инч : 20 Тема за десна рака Направено во САД Јаглероден челик Гол�

DEN 1.67 -

Вие ги купувате на сликата HSKA 80 Integral ToolsemerSold By M&J Altoling Llcdayton, спецификации на охиопродукција и / или етике

DEN 3.33 -

6 дизајнот на Флејта овозможува оваа крајна мелница да се храни 3 пати побрзо од сличните 2 мелници за кра

DEN 2.00 -

Вртење Алатки, стандард Држачи, Алатки За Вртење За Навој И (Жлебови) Влошки Број на единици : 1 Димензии н

DEN 655.20 -

Новата технологија за одделение овозможува поголема продуктивност преку зголемена способност за брзи�

DEN 3575.84 -

【Големина】 Должина : 11,8 " / 300мм, глава на конец : 8,7" / 220мм 【Функција】 Направено од голема брзина челик со

DEN 2.67 -

Со голема отпорност на свиткување и отпорност на абење, тој специјално се користи за голема цврстина, ап

DEN 561.60 -

Може да се користи за гравура, дупчење и мелење на тврдо дрво, иверица, акрилик, пластично влакно, смола, �

DEN 1.67 -

Пиштол Вежба Битови Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока температура...

DEN 0.33 -

Должина : 5,67 " / 144мм, Глава На Конец : 1,54 " / 39мм, Квадратна Глава : 20,0 мм х 20,0 мм( Л*В), Дијаметар На Стеблото : 2

DEN 3.00 -

Вие ја купувате наставката на сликата Chuck Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Корист

DEN 3.33 -

Сетови за бит од дрво Издржлив и долг животен век Висока цврстина, носете висока температура Рачката на�

DEN 1.00 -

Инволутни Секачи За Мелење Опрема Челик Со Голема Брзина 14 Агол На Притисок Од 1 / 2 СтепениФорма Ослобо�

DEN 3677.28 -

Придобивките од овој производ семејство : Широк спектар на опции за монтирање Отворени џебови...

DEN 399.84 -

Големина : вкупна должина од 21 / 2 Инчи, дијаметар на стеблото од 3 / 8 инчи, дијаметар на сечење од 3 / 8 инчи, �

DEN 3.33 -

ONSRUD AMC709952 Рутирање Крај Мил Алуминиум Груб / Финишер Средна Должина Вратот Високи Перформанси Број На Фл

DEN 2.33 -

【Големина】 Должина : 7,87 " / 200mm, глава на конец : 2,95" / 75mm, квадратна глава : 280mm (L*W), дијаметар на Шанк : 35,0мм, �

DEN 1890.40 -

Централно сечење Алатки за општа намена за широк спектар на материјали за работни парчиња Груба и заврш

DEN 15520.00 -

Придобивки од семејството на овој производ : Иновативен дизајн на сечилото Вметнете дизајн оптимизиран

DEN 0.67 -

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив Производот е произведен Во Германија 20% Потенка Ѕи

DEN 1268.80 -

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 0.67 -

Светла обвивка DIN 382 Die Standard Материјал со голема брзина DIN 382 Die Standard Материјал со голема брзина Тие вообич�

DEN 3.00 -

Спирална хеликс / приклучок / славини за слепи дупки и спирални точки за или слепи дупки Широк спектар н

DEN 0.67 -

Совршено за поднесување, поставување камен и други апликации за накит Направено од челик ванадиум Швај�

DEN 2.67 -

Со голема отпорност на свиткување и отпорност на абење, тој специјално се користи за голема цврстина, ап