.

DEN 1112.00 -

Пријателски за земјата и лесна за ракување : Благодарение на технологијата за замена на главата и рачка�

DEN 2.00 -

Паметна четка за заби со апликација за деца, дизајнирана од стоматолози за подобри детски заби Паметна �

DEN 3.00 -

[Негувајте Навики За Четкање Заби ] Четката За Заби За Бебиња Е симпатична четка за заби за да му помогне

DEN 159.20 -

Премиум избор : Sonic Pulses од нашите четки за заби глави ја надминуваат конкуренцијата до 80000 удари по циклу�

DEN 278.40 -

Флексибилните синтетички гумени влакна лесно се вклопуваат помеѓу повеќето заби, отстранувајќи ја заб�

DEN 1240.80 -

Нежно и безбедно : Хомеопатично компатибилен со вкусен вкус на здив за здив на кардамон Оптимална оралн�

DEN 305.60 -

Овие џвакачи на седиштето за прилики вклучуваат различни бои и вкусови за да изберете, можете да ги спод

DEN 2.67 -

Пакет од 8 четки за заби, боите може да се разликуваат Купови за полирање од 360 степени...

DEN 0.33 -

[Моќна електрична четка за заби за возрасни] : Оваа ултразвучна четка за заби обезбедува професионални в

DEN 1.33 -

➤ Зелено чисти заби】 Електрична четка за заби испорачува 32000 удари во минута, отстранувајќи до 5x повеќе

DEN 303.68 -

Материјал : ABS , Пластична големина : 1,93 "*2,17"*0,87 "(49x55x22mm) Рачно изработена транспарентна мембрана за заби

DEN 175.84 -

Лесно и забавно : Изборот на заби на нане од орална сјај го прави лесен и забавен Нашите густи избори за з

DEN 79.84 -

Крајните стругалки за еднократна употреба! Застрашувачки незгоден јазик Фуз уживајте во епската довер�

DEN 3.00 -

Држач за четкичка за заби за бања со симпатична форма на цртан филм, тие ќе бидат добредојдени многу луѓ�

DEN 127.84 -

1 случај на црна ортодонтска држач со огледало Мала компактна големина, полесно се вклопува во џебовите.

DEN 355.20 -

Агол од 30 степени Дијамантски обложени вилици Засилени вилици Не'рѓосувачки челик од премиум медицинск

DEN 2.33 -

Природна насмевка : заменскиот заб е практичен помошник како состанок, состанок, известување, забава ил�

DEN 3.00 -

150 Брои Вредност Пакет : супер вредност пакет! 3 кеси во кутија, секоја кеса содржи 50 брои, вкупно 150 брои М�

DEN 159.84 -

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 2.00 -

Природни пржени состојки : паста за заби WAWA направени со високо квалитетни состојки Вклучувањето васаб�

DEN 143.84 -

? Безбедно и без мирис, можете да го користите со доверба и ќе ви даде моќ повторно да се насмеете ? ? ? Отка

DEN 126.24 -

Доволна количина Овој производ е збир од 10 парчиња интердентални четки за нега на забите Количината е д

DEN 143.52 -

Пакетот вклучува алатка за отстранување на усогласување 15 парчиња во 5 бои Квалитетен материјал АБС ​�

DEN 2.67 -

Комплет за поправка на протези и релеј : Нашиот мултипакет, вклучувајќи поправка на протезатоа и Relineтоа

DEN 1.00 -

Ниту една роденденска прослава не е комплетна без среќен роденденски јазик за стругалка! Секој 7 "(17,8 см)

DEN 527.68 -

? Ефект на стерилизатор до 99,99% кутија за четки за заби со UVC светлина длабоко ја санираат четката за заби

DEN 3.33 -

Тоалетите можат да бидат поставени по желба и брзо да се чуваат Можете да ги ставите четката за заби и па

DEN 836.80 -

Екопријателски бамбус јаглен од јаглен : Направено од одржлив бамбус, активиран полиестер од јаглен, ек

DEN 3.33 -

Случај за стража на устата : Кутијата за складирање е изработена од премиум пластичен материјал, издржл�

DEN 2.33 -

Медицински одделение не'рѓосувачки челик, долг животен век Дизајнот во форма на лажица има мазни рабови

DEN 2.33 -

Стоматолошка розова сол, сите природни, нерафинирани и алкализирачки, минерали богати и блага фино морс

DEN 270.40 -

Пакет вклучуваат : 2 четки за полирање на силиконски лабораториски DSI Квалитети : Издржлив, мазен, отпорн�

DEN 3.00 -

4 парчиња Детски Четки За Заби Во Форма На Буквата У Рачни Четки за Заби За Мали Деца ( Избрана Боја ) Мека

DEN 1209.60 -

Ефективно ги чисти гингивалните сулкус и интердталните простори Со 3еднострани четки за заби е добар на