.

DEN 0.67 -

Професионалниот Turbo Pro Hot Pink е производ дизајниран да никогаш не ве промашува за време на вашите потреби

DEN 1.33 -

Не'рѓосувачки челик од јаглерод хром Ножици со ергономска рачка Лекување на мраз во контролирана атмос�

DEN 6599.52 -

Титаниум и керамички професионални одвојува сечилото, висока прецизност и може да се перат сечилото и м

DEN 0.33 -

Напредно фино влакно : Супер удобност, супер мека Врвот на четката е мек и удобен, висока густина, висока

DEN 1.67 -

Тоа е за сушење на удар, поставување, заштита од топлина и додавање на волумен, лифт и контрола Тоа е за с�

DEN 2.00 -

Спасување на терапија со гулаб за коса и заштита на серумот + кондиционер ги зајакнува внатрешните врск�

DEN 98.24 -

Специјален дизајн : Широкиот чешел од ајкула од заби е заоблен и брановиден дизајн на заби, лесен и нежен

DEN 271.84 -

Не е потребна топлина : Нашите ролери за меки коса за коса се флексибилни и лесни за употреба, нема топли�

DEN 1.00 -

●Материјал ● лентите за глава од слама се направени од слама и пластика, лесни и меки, цврсти и издржлив

DEN 383.84 -

Директно 3 / 4 Перика На Главата со Лента за Глава Супер Лесна И Стилска Перика Со Долга Лента за Глава...

DEN 160.00 -

Подолга и посилна коса : уморна, фризура или кревка коса може да биде најмногу склона кон оштетување во т

DEN 159.84 -

Подмладна сува или оштетена коса : Финеса Враќање + Зајакнување на навлажнувачките кондиционер Остава с

DEN 2.33 -

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, многу издржлив...

DEN 1137.44 -

Челик тип : супериорен Мраз темпериран Јапонски челик Роквел цврстина : ниво на цврстина : 3 од 3...

DEN 0.33 -

ИНОВАЦИИ! ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД ДОКТОРОТ РАЗВИЕН Активна компонента на Ова Губење На Косата Гел За Третман

DEN 1.33 -

Полиестер ● ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Мека и лесна деликатна полиестерска ткаенина, пријателска за кожата, су

DEN 303.84 -

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

DEN 255.84 -

Алое ВераПриродно ја навлажнува косата БринграјаЈа Зајакнува циркулацијата на крвта Го Промовира раст

DEN 0.33 -

Во режим на стилизирање, поставката за греење со мала брзина може да го разнесе коректорот за да изгледа

DEN 1498.72 -

Нож за надградба : Најдобри машки / возрасни машинки за коса со титаниумско сечило дизајнирани за облик �

DEN 1.33 -

●Премиум Материјал●Нашата берберска наметка е изработена од мек, лесен и издржлив полиестер и стп мат�

DEN 2.67 -

На 18 Заби Брза Храна Керамички Подвижни Сечила доаѓа само со голи Подвижни Сечила, БЕЗ ФИКСНИ СЕЧИЛАСеч�

DEN 111.68 -

Пакет : 12 ПАРЧИЊА (масовно пакување) Приближно големини : 1,2" инчи(3,0 СМ) Дијаметар ; 2,5 " Должина (6,4 СМ)...

DEN 879.84 -

Големи железни плочи за максимална ефикасност : Нашите безжични керамички мини рамни железо се каракте�

DEN 2.33 -

Quster материјал за коса Q Необработена Девствена Човечка Коса од млад Донатор, 10a Врвен Бразилски Снопови �

DEN 2.67 -

ЗАБЕЛЕШКА : наметката не прави дупки , секој има различно место за боење На Косата Вклучена игла за дупче

DEN 2.00 -

Се користи за одржување на косата надвор од лицето секогаш кога го миете лицето, нанесувате шминка или н

DEN 166.08 -

Промовира здрав раст и задржување на косата Чисти состојки без суровост Длабоко ја чисти и прочистува к

DEN 799.84 -

Симпатична Претходно Јамка Лесна Уредна И Без МирисСпецификација на косата : 4595гр / Пакување...

DEN 8133.60 -

Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни Вн

DEN 0.33 -

9 РОЗОВИ ЕКСТРА ГОЛЕМИ ЏАМБО РОЛКИ ЗА КОСА со САМОПРИФАЌАЊЕ создаваат луксузни, обемни бранови и доаѓаа�

DEN 3.33 -

Нов Моден Дизајн, Многу Популарен Натпревар со соодветна облека за различна пригода Прекрасен подарок �

DEN 796.80 -

Зелени штипки за коса, слатка форма на срце Совршен за вашата ќерка, девојка пријатели, љубовник, мајка к

DEN 3.00 -

Овој брада чешел е изработен од метален чешел со украси на мушка, модерни и убави; Висока еластична, кост