.

DEN 403.20 -

Содржина : 100% Полиестер Ширина : 58 / 60 " Широк Рашири : 2 Начин Се Водат Тежина : 1 фунти По Двор, Должина На Ку

DEN 0.33 -

Памук СамПогоден За вашиот занаетчиски проект,како што се правење играчки со вашите деца или правење ку

DEN 2.67 -

Оваа екстра широка 108" двојна дремка (четкана од двете страни) печатена памучна фланелна ткаенина е совр�

DEN 1.67 -

Содржина 1 Еез Чипка Должина 9 Метар (9,8 јарди) Ширина на производотширина на врвки : 3,5 инчи (9 см) Материја

DEN 0.33 -

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Извезен, Еколошки, Мек, Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека , Свад�

DEN 1.33 -

Ние сме специјализирани за спандекс ткаенини Гледате Печатење Најлон Спандекс Ткаенина 4 Начин Се Вода�

DEN 329.60 -

ТАФЕТА СВИЛА / ШИЕЊЕ / ВЕНЧАНИЦИ / ИСТОРИСКИ НАМЕТКИ / ФУСТАН / ЗДОЛНИШТЕ / ЗАВЕСИ / МЕБЕЛ ТАФЕТА СВИЛА / ШИЕ

DEN 803.20 -

Содржина : 100% Акрилик Ширина : 72 инчи Работ : Директно Користи : Играчки, костими, украси, додатоци, занает�

DEN 559.84 -

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Детско Печатење ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300...

DEN 3.33 -

€ ПРИМИУМ КВАЛИТЕТ100% Полиестерски Сатен, беспрекорен едноделен дизајн, свилен мек допир, напредна боја

DEN 319.84 -

€ Soimoi Ноќта На Вештерките Печатени Памук Платно Ткаенина € Материјал : памучно Платно предиво брои 16 x 1

DEN 2.00 -

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

DEN 2.33 -

Дизајниран Од Студиото Вистлер Мерси Париз Е шармантна колекција на француски модели инспирирани од гр

DEN 639.84 -

100% Полиестер Овие панели од ткаенина од драперија се направени од уникатна ткаенина која има силно треп

DEN 191.84 -

1Подгответе ги потребните алатки, како што се клешти, ножици, четки, куки за обетки итн.Исечете ја кожата

DEN 3.00 -

Овој фланелен со двојно дремење (четкан од двете страни) е совршен за ватирање и облека Боите вклучуваат

DEN 463.84 -

● ВКЛУЧУВА : 8 Парчиња Претходно исечени Печатени Масни ЧетвртиниДизајнирани од Соимои ● ГОЛЕМИНА : Сек

DEN 271.84 -

€ Soimoi Цветни Печатени Памук Voile Ткаенина ① Материјал : памук Воил предиво брои80ти*80ти , Завиткајте : 80, Тк

DEN 2.33 -

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 2.00 -

Производот ќе биде Во Дворови Ако купите повеќе од еден двор ткаенина, вашата ткаенина ќе се исече во ед�

DEN 0.67 -

Одрекување : забрзаните опции за испорака не се однесуваат на 5, 10, 50 и 100 опции за дворот, Работ : Директно.

DEN 0.67 -

●Висококвалитетен Материјал● : материјал од ткаенина од синтетичка кожа, класична шема На Лишаи, текст

DEN 191.84 -

●Користење Пријателски : Изработен Од ткаенина, без мирис, ја елиминира маката за користење лепак, може

DEN 3.33 -

Тартан Тежок Тартан Материјал 100см х 138см(39 "х 54") 16оз Тартан Ткаенина Класични Шкотски Тартани Одлично за

DEN 2.33 -

Изработени Од Висококвалитетни Сребрени Влакна, Меки, Удобни И Дише Облеката Изработена Од Ткаенини Пр�

DEN 920.00 -

100% памук Машинско Перење Ладно / Сушење Суво Ниско Исечете покрај Дворот Лорали Дизајнира Жица Бела Тк�

DEN 3.33 -

Висококвалитетен Материјал : овој лист за заземјување е изработен од чист природен висококвалитетен ор

DEN 969.60 -

100% памук Количина 1 = 1 двор, Количина 2 = 2 јарди (континуирано сечење до границата на болт) итн...

DEN 671.84 -

ПОВРЗУВАЊЕ НА ТЕМИ ЕКСКЛУЗИВНИ : овој специјално куриран избор на бои беше внимателно избран од нашите �

DEN 3.33 -

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Акварел Печатење ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300...

DEN 2.67 -

Содржина : 50% Полиестер 50% Памук Тежина : 8 мл по двор Ширина : 60 " Широк Карактеристики : Мека ; Досадна Не Сј

DEN 319.84 -

Карактеристика : средна Тежина, Нетранспарентно, ленено чувство Материјал : Дрес Од Вискоза, Содржи двон

DEN 996.80 -

Што Ќе Добиете : ќе добиете 1 парче златна ткаенина од 8 јарди, чија ширина е 49 инчи / 125 см, достапна во гол�

DEN 3.00 -

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Пејсли Принт ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300 € 58 Ин�