.

DEN 1.00 -

Тоа е недовршен сет за DIY за комплети за куки за заклучување, треба да се заврши сами Обновено платно во б

DEN 799.84 -

Дизајн : Дизајните инспирирани од природата се белег на колекцијата на вкрстениот бод на Теа Гувернер О�

DEN 368.00 -

✔Китс : Волна и додатоци, упатства (тоа е на кинески, но имајте ја сликата да ја покаже) ✔ Волна „Прекрас�

DEN 2.67 -

Комплетот вклучува 50 / 50 полиестер / памук претходно печатен 15 "x 15" ткаенина, игла, илустриран водич за ши�

DEN 3.33 -

Прекрасно за корисниците на везови, занаетчиски материјали, клубови за везови, занаетчиски часови за ра

DEN 1.67 -

Везење Hoop B 850802010 За модели за машина за шиење Елна : 820 Експресивно, 8200 искуство, 8600 За модели на машина за

DEN 25.60 -

Прекрасна разноврсна нишка што дава посебен ефект и сјај совршен за игли и зашивање на сите стилови Дос�

DEN 0.33 -

Теа Гувернер започна да го брои дизајнот на вкрстениот бод во 1959 година од нејзиниот роден град Сасенха�

DEN 254.40 -

Состојба на Алабама, вкрстено бод Модел на вкрстено бод Зашиена големина е 7,5 "квадратни на 14 броење ткае

DEN 1.00 -

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 0.33 -

Големина : 9,4 "x 133" (24 х 34 см); Количина на бои : 31 ; Ниво : средно; Ткаенина сатен ; Вклучено : платно со печате�

DEN 3.00 -

Област за вез од метал обрач 1 1 / 2 "x2" и обрач со иста големина како и обрачот SA431 Облеката за копирање на о�

DEN 1.67 -

Применливи сцени Тип на декорација : Десктоп декорација Домашни додатоци Материјал : Свила ткаенина + ко

DEN 0.67 -

Преброен вкрстен бод Дизајнирано од Дајан Артурс Бројот на бод е 99 W до 127ч Завршената големина е 7,25 инчи

DEN 1.33 -

? Подобро складирање : Никој не сака неуредна комплет за игла Во споредба со обичните кутии, исклучителн�

DEN 560.00 -

Памук Преброени комплети за вкрстени бод, 14 CT, Египетска памучна нишка 400*300 бод, 82*65 см комплети за вкрсте

DEN 769.60 -

Комплет за овошна волна : Комплетите за палење на волна доаѓаат со материјална торба со 1 парчиња (можете

DEN 0.33 -

Применливи сцени Тип на декорација : Десктоп декорација Домашни додатоци Материјал : Свила ткаенина + ко

DEN 207.84 -

Комплет за килими со кука за заклучување : Вежбајте креативно размислување и вештини за решавање пробле

DEN 1.33 -

【Пакетот содржи】 1 *Canvas (80 *100cm) , 2 × Игла , 1 × Тема за везови , 1 × Цртеж , 1 × Едноставен прирачник за а

DEN 2.67 -

Платно Погодно, корисно и погодно за цртање со семејства и пријатели Одлично поминување на времето и сл�

DEN 2.67 -

Големина на готов дизајн 11 "x 15" (28 см x 38cm) Комплетот содржи графикони и упатства, игла, 14 крем за крем Zweigart

DEN 814.40 -

Лесно за правење комплети за куки за куки за заклучување е забавна активност, само јамка, кука и влечење,

DEN 832.00 -

Големина 5 мм Облеката во форма на дискови, кои се користат за украсување на разни производи, се нарекува

DEN 3.33 -

Овој обрач е компатибилен со Brother Ult 2003d 2002d 2001 Galaxie 3000 3000 C 3000 D 3100 3100 D Babylock Ellageo ESG1 ESG2 ESG6 итн Други компатиби�

DEN 951.84 -

【Големина】 : 5 D DIY дијамантски сликарство со рамка мери приближно 16 "x 20" и е достапно во бела / жолта / црн�

DEN 0.33 -

Вкрстени материјали : Пластичен клип за везење Пластично везење на обрач за вкрстено Рачно изработен до

DEN 1.00 -

Техника : Преброени вкрстени бод, димензионално вез, бек столче, Ткаенина : k04r Gridded Aida Nr.14 Gamma, White, Thread : Mouline

DEN 1315.20 -

За проектот : Овој комплет за окови доаѓа со обрасци и упатства во боја, можеме да го направиме според уп�

DEN 2.00 -

Оваа сложена колибри ќе направи прекрасно украсно парче во која било просторија од вашиот дом Оваа слож

DEN 415.84 -

【Тешкотија】 Лесно , Вез може да се изврши според цртежите 【Спецификација】 Завршена големина : 21.2x21,2 и

DEN 2.67 -

Комплети за целосен опсег : Вклучува 1 x печат со крпа, 2 x игли, некои инструкции од конец и англиски јазик

DEN 2.33 -

Занаетчиски материјали Димензија на пакетот на артикалот : 4.0 W x 0,05 H инчи Тежина на пакетот на артикалот

DEN 1579.20 -

Готовиот производ од овие алатки за вез за шиење може да ви овозможи да имате чувство за достигнување, и�