.

.

Со попуст
Тобин 12 дена го запечати комплетот Зенброидер, мулти-боја

Тобин 12 дена го запечати комплетот Зенброидер, мулти-боја

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комплетот вклучува 50/50 полиестер/памук претходно печатен 15 "x 15" ткаенина, игла, илустриран водич за шиење во форма на слободна форма Големина на дизајнот 10 "x 10". Украсете по ваш избор на бои со Zenbroidery Thread & Trim пакети (продадени одделно). Оставете ја вашата внатрешна креативност да се појави додека ја залепите, насликајте го, украсете го, направете го тоа свое! Одлично за почетници и искусни столбови исто така!. Завршена големина : 10 "x 10". Направено во САД. Комплетот вклучува 50/50 полиестер/памук претходно печатен 15 "x 15" ткаенина, игла, илустриран водич за шиење во форма на слободна форма. Големина на дизајнот 10 "x 10". Украсете по ваш избор на бои со Zenbroidery Thread & Trim пакети (продадени одделно). Оставете ја вашата внатрешна креативност да се појави додека ја залепите, насликајте го, украсете го, направете го тоа свое! Одлично за почетници и искусни столбови исто така!. Завршена големина : 10 "x 10". Направено во САД. Комплетот Zenbroidery вклучува 50/50 полиестер/памук претходно печатена ткаенина 15 "x 15", игла, илустриран водич за шиење на слободна форма.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.33

Овој обрач е компатибилен со Brother Ult 2003d 2002d 2001 Galaxie 3000 3000 C 3000 D 3100 3100 D Babylock Ellageo ESG1 ESG2 ESG6 итн Други компатиби�

DEN 431.84

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 2.00

【Yellowолта водечка линија жолтата водечка линија е присутна на конзистентно растојание од 1,85 инчи за да

DEN 2.33

Направени во Соединетите држави Димензии на пакетот : 27.177 L x 0,508 H x21.082 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,022 ф

DEN 1.33

Комплет за украси за вкрстени бод Стил на рамка : квадратен крст „дрво“ Боја на рамката : црвена...

DEN 1.67

Запечатен комплет за бодителски крст за порибување Лесен дизајн совршен за почетници Ве молиме, обрнет�

DEN 1502.40

Theseе ги сакате овие четири едноставни дизајни за вкрстено бод што ги прикажуваат четирите сезони Од сне�

DEN 1.67

✔ 【Погоден за почетници】 Овој комплет вклучува сè што ви треба за да започнете со шиење Разбирлните уп

DEN 2.33

✔Китс : Волна и додатоци, упатства (тоа е на кинески, но имајте ја сликата да ја покаже) ✔ Волна „Прекрас�

DEN 1.67

Применливи сцени Тип на декорација : Десктоп декорација Домашни додатоци Материјал : Свила ткаенина + ко

DEN 2559.84

Совршено за почетници : Знаеме колку понекогаш може да се добие здодевно занаетчиство : многу делови, не�

DEN 321.92

★ разноврсна идеален за пад на игла, влажно фелинг, вртење, ткаење, украси, правење кукли, правење сапун,

DEN 287.84

Завршена големина : 90см до 170 см Сите бои што ги отпечативме на ткаенината се изработени од природни раст

DEN 703.84

Оваа ставка е преброена шема на вкрстено бод што ќе ја користите за шиење и создавање слика Не е готов пр

DEN 206.40

Наменет за почетници : Овој комплет е специјално дизајниран за корисници на почетници и вклучува четири

DEN 367.84

Убави традиционални украси Овие 3 уникатни орнаменти на Applice Applique се совршен комплет за вез за вашиот де

DEN 1.33

【Тешкотија】 Лесно , Нашиот вкрстен бод е лесен за правење и погоден за почетници Готовиот производ е в

DEN 224.00

Моделот е печатен екран на парче од 11 "x13" крпа од ткаенини со природна боја, подготвена за пробивање Needе �

DEN 1.00

Материјал : Памук Потсетник : 9 CT : Ве молиме користете везови со четири жици Содржина на комплетот : Везен

DEN 1131.20

✔ Комплет за почетници за почетници Комплет за рачно изработена игла за игли за почетници за возрасни �

DEN 2.33

Пресметаниот сет на вкрстени бод вклучува придржана нишка, 14 брои светло зелена Аида, игла и упатства За

DEN 1.33

12 "x 15" врамени преброени вкрстени бод Скапоцени моменти капела со Ангел 12 "x 15" врамени преброени вкрстен�

DEN 2.67

Применливи сцени Тип на декорација : Десктоп декорација Домашни додатоци Материјал : Свила ткаенина + ко

DEN 814.40

Направени во Соединетите држави Димензии на пакетот : 1,5 L x 12.2 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,039 килограм

DEN 1150.40

Број на производителот : 872 Број на производителот : 872 Комплет за вкрстена бод на рерна Алис на море, 20 x 20

DEN 638.72

Дизајнот треба да се зашие со навои од претходно сортирање на памук на 14 брои Приближна готова големина

DEN 1588.80

1 Тешките занаети ќе предизвикаат децата (810 години или постари) да прават занаети Создавањето шарени ум�

DEN 0.33

Изгледа повеќе стереоскопско, живописно и брилијантно Шарени rhinestones со живописен визуелен ефект...

DEN 1.00

Занаетчиски материјали Ланарт е производител на висококвалитетен преброен крос бод комплет е познат п�

DEN 3.33

Спецификации на графиконите : Кога се зашиени на 14 решетки / броење : Завршената големина е : 14 инчи (196 шев

DEN 79.84

✅ Ве молиме, прочитајте го описот на производот пред да купите! ✅ Ова е дигитална ставка Оваа листа не е