.

DEN 1.33 -

Дијаметар на низата : G1 / 8; Должина на интерфејсот : 6мм / 0,24 инчи Мала големина, мала тежина и лесна инста�

DEN 2.00 -

Стандарден метод за тестирање за проценка на инхибиторниот ефект на решетките со мастило врз мембранск

DEN 3281.92 -

Гордо Произведени во САД Заменува p / n SF6510A Материјали Со Највисок Квалитет И Достапни Медиуми Загаранти

DEN 878.40 -

€Висока Ефикасност qubeter Ултрафилтрационата Центрифуга Цевка може да достигне концентрација повеќе од

DEN 1.33 -

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

DEN 1040.00 -

Димензии на пакетот : 12906 W (сантиметри) Тој е хидрофилен и хемиски отпорен на алкални раствори и органски

DEN 1411.20 -

Максимална способност за заштита од странски честички во системите за цевки и опрема за процеси Фрлено

DEN 431.20 -

Гордо Произведени во САД Медиуми : Микроглас Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 2.33 -

Заменува p / n 8 S04013 X10 Гордо Направени во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот

DEN 1053.60 -

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 4.Земја На Потекло : Сад Тежина На Пакето

DEN 2883.04 -

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

DEN 473.76 -

Заменува p / n 0160 R010 PHC Гордо Направени во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазаро�

DEN 2.33 -

Гордо Произведени во САД Медиуми : Микроглас Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 3.33 -

Заменува p / n 027118239 Гордо Направени во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, �

DEN 2428.96 -

Широка хемиска компатибилност Занемарливи екстракти Силен и отпорен на топлина Типот на броење единиц�

DEN 0.33 -

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

DEN 0.33 -

Го заменува P / N 3 M008289 XA Гордо направено во САД Произведени со највисок квалитет на материјали што се дос�

DEN 2.33 -

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 4562.72 -

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

DEN 5169.76 -

Директно тип цевка За бастуни за земање примероци од воздух од 50 мм Пристаниште со кец на десетка за вов�

DEN 0.33 -

Максимален степен на филтрација на фини честички во квалитативниот опсег Висока задржување; ги задржув

DEN 2838.72 -

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

DEN 0.67 -

Опционална поддршка за поддршка за подобрено ракување Филтрирајте корозивни растворувачи Стерилни ве�

DEN 0.33 -

100% сосема нов и висок квалитет Направено од алуминиумски легура материјал, отпорен на абење и антикороз

DEN 3848.96 -

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 2.00 -

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 3837.44 -

Заменува p / n 852760 SMX10A Гордо Направено во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазаро�

DEN 508.96 -

Заменува p / n 9320375 Гордо Направени во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, з�

DEN 2.33 -

Директна Замени ДомникХантер & Производ Компатибилност 100% Повеќе Од 8000 Часа И Ефикасност На Филтрација

DEN 1974.72 -

Леано алуминиумска конструкција со внатрешна електрофоретска (ЕПД) облога за супериорна издржливост Л�

DEN 8352.96 -

Брза и ефикасна филтрација на примероци и секаков вид раствори, растворувачи или гасови Домување инјек�

DEN 1.00 -

✅ 1 / 2 ", fnpt x fnpt, полипропилен, y цедалка, 150 psi ✅ Големина на цевката : 1 / 2" ✅ Тип на врска : FNPT X FNPT Течноста на

DEN 2017.12 -

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

DEN 498.24 -

Заменува p / n 3801 Гордо Направени во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, заг