.

DEN 1600.00 -

Цена За : 1 Секој Контролен Напон AC Min : 24vac Контролен Напон AC Макс : 240vac Контролен Напон DC Max : 24vdc Тајмер Фун�

DEN 0.33 -

Плоштад 6" тела со интегрални Led Диоди "Круг назад" страна за лесна инсталација Изолирана фабрика за надв�

DEN 3.33 -

€Пакет вредност● овој пакет вредност вклучува 6 пакувања НА MR16 GU53 LED Светилки Затемнети (10% 100% опсег на з

DEN 1.67 -

Прекрасните Светилки За Замена На Светлината G50 Globe на Lee се продаваат во единечни бои од 25, Заменете ги т�

DEN 0.33 -

Сијалица G60 Globe : Изработена од висококвалитетно стакло, 4w, 40w еквивалент, Топло Бело 3000k, 400 lumen излез, рабо�

DEN 672.00 -

Замена ЗА ЕКСЕЛИТАС ТЕХНОЛОГИИ ЗЕМАН 5100 Халогени Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА ЕКСЕЛИТАС ТЕ

DEN 591.84 -

● ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИОсветленост 800 лумени и мазно мазно затемнување 0%100% Компатибилен со повеќето зате

DEN 0.67 -

€Подеслива И Затемнета Бела Светлина Qсветилките wifi поддржуваат опсег на затемнување од 3%~100% и лесно се

DEN 1.00 -

6 Пакувања од 2 Светилки (вкупно 12 светилки) 5 глобус со канделабри база за употреба во суета ленти 195 луме�

DEN 1.00 -

Висока Осветленост : Користете 6000к топла бела ЛЕР, повеќе светла од другите сијалици на фаровите, без ни�

DEN 2.00 -

СПЕЦИФИКАЦИИ : Излезна Моќност : 12 W (еквивалентно на сијалица со блескаво светло од 100 вати); Влезен Напон

DEN 3.33 -

Температура на бојата : ЛАДНО Бело (6500К) ЛЕР Енергетски Ефикасен : Халко Пролонгираните Бели ЛЕД Базени и

DEN 2035.52 -

Замена ЗА НАЦИОНАЛНИОТ БРОЈ НА АКЦИИ нсн 6240010440071 Единица по продажба : 10 Замена ЗА НАЦИОНАЛНИОТ БРОЈ НА А

DEN 127.84 -

St64 led сијалицата го карактеризира својот гроздобер стил со влакно внатре, што создава чувство на ностал�

DEN 159.84 -

Почетна Компоненти Замена ЗА WP4452164 Рерна Сијалица За Kichenaid KEBC107 KBL03 Печка Материјали со врвен квалитет за

DEN 120.64 -

Пакет од 10 Т3 1 / 4 сијалица со минијатурна база на бајонет Дава топла бела светлина Проценет век на траење

DEN 3.33 -

Замена На Почетните Компоненти за 4173175 Сијалица за Вртлог RBS305 PDQ12 Рерна Материјали со врвен квалитет за �

DEN 233.44 -

Светла, бела акцентна светлина со супериорна заштеда на енергија Филипс Твистлајн ГУ10 Филипс Халоген П�

DEN 148.80 -

20вати, 700 ПС000 Часовен Животен Век На Светилката Заштитник За Покривање 20 MR11 / CG / GU10 / FL / 120 V оваа ставка не

DEN 3.00 -

●Светла Боја● Топло Жолта, Температура На Бојата : 3000К ● Име На ПроизводХалогена Сијалица, Тип На Осно�

DEN 4106.88 -

€ Флуоресцентна Сијалица PK10 Применета енергија : 18 вати ● Основен Тип : Среден БиПин (Г13) ● Боја / Заврш�

DEN 399.84 -

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 1.00 -

ОВАА LED сијалица за ЧИПОВИ е оптоелектронски интегриран модул за извор на светлина, погоден за производ�

DEN 639.84 -

Исклучете го напојувањето пред инсталацијата Земете ја правилно флуоресцентната цевка Ставете ја свет

DEN 0.67 -

СИЛВАНИЈА 400 W МЕТАЛАРК ПУЛС СТАРТ МЕТАЛ ХАЛИД СВЕТИЛКА НАМАЛЕНА ПРОМЕНА На БОЈАТА Е39 БАЗА БТ37 СИЈАЛИЦА �

DEN 174.24 -

● Висок Квалитет : Е26 / Е27 сијалица ВО ЦРВЕНА БОЈА изработена од висококвалитетен КОМПЈУТЕР и Алуминиум,

DEN 3.00 -

ИЗВОНРЕДНА ИЗДРЖЛИВОСТ И КАВГА БЕСПЛАТНО : за употреба Со с7 Или е12 светлосни приклучоци Изработена со к

DEN 2.67 -

Тип : 2835 СМД; Име На Производ : MR16 LED Светла; Моќност : 8 W; Прозрачна : 650lm Тип на сијалица : MR16; Температура На

DEN 0.67 -

●Висококвалитетни материјали : напредна технологија за леење, производство на метални материјали, цвр�

DEN 0.67 -

Оваа сијалица од класата Халоген Ц ОД 400 W е еквивалентна на стандардна халогена сијалица ОД 500 W Погоден �

DEN 207.84 -

Една Година Гаранција000 Часовен животен век Пад На Сијалицата За Замена Оваа светилка За Замена Со Врве�

DEN 0.33 -

●Гроздобер Изглед_ Класична LED сијалица едисон доаѓа со ретро вкрстено влакно и носи носталгија од стар

DEN 675.20 -

?Уметничко Осветлувањевиолетовите светилки имаат за цел да им донесат живот на сите забави со невероја�

DEN 3.00 -

●САМО За Редовни Приклучоци●функцијата за затемнување не е за 3насочни прекинувачи Со секој клик на пр