.

.

Со попуст
Линкинд МР16 LED Светилки Затемнети GU5. 3 5000k Светилки &засилувач; GU10 LED Светилки 50W Еквивалент 5000K Дневна Светлина Бели Затемнети Светилки

Линкинд МР16 LED Светилки Затемнети GU5. 3 5000k Светилки &засилувач; GU10 LED Светилки 50W Еквивалент 5000K Дневна Светлина Бели Затемнети

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

€Пакет вредност● овој пакет вредност вклучува 6 пакувања НА MR16 GU53 LED Светилки Затемнети (10% -100% опсег на затемнување) 5000k дневни светилки и 5 пакувања на mr16 GU10 led светилки 5000k дневна СВЕТЛИНА 50 W еквивалентни светилки за затемнување. 3 Рефлектори Flinkind MR16 GU5. 3 LED светилки со затемнување трошат 6,5 W моќност, што е еквивалентно на 70w халогени светилки. Тие создаваат удобен амбиент СО дневна светлина ОД 5000К. Со агол на зрак од 40 степени, Идеален За осветлување на патеката, осветлување на пејзажот, вдлабнато осветлување и рефлектор во куќата, канцеларијата, галеријата, музејот, продавницата, ресторанот итн. ®Затемнувачко● Компатибилно со повеќето led затемнувачи достапни на пазарот, led светилките СО база НА gu5.3 имаат мазен опсег на затемнување помеѓу 10% -100% . Затемнете ја светлината за да создадете најдобра осветленост за да одговара на вашето расположение. ●Светилки GU10 q 5000k-бела дневна светлина, погодна ЗА основата GU10, 5 W (еквивалентно НА 50w халогени светилки), 530 лумени. Овозможете затемнување од 10%-100% и компатибилно со 90% од затемнувачите на пазарот.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 3.33

Преферираниот материјал е безбеден и зелен Безбедност и заштита на животната средина за добра изработк

DEN 0.67

Уникатен Дизајн : за разлика од флуоресцентните светилки, ОВИЕ LED еколошки светилки не содржат жива и не

DEN 2.00

Замена ЗА R1200 C 1200 CC БЕЗ ЈАСНА ЛЕЌА ГОДИНА 2003 ДОЛГОТО светло Единица по продажба : 1 Замена ЗА Р1200С 1200 КУБИК

DEN 3.00

Замена ЗА БАТЕРИИ И СВЕТИЛКИ ЛЕРА19ФР10 / 827 / ОМНИ / ПРЕДВОДЕНА Од Техничка Прецизност Единица по продажба

DEN 2.67

♠Совршена Замена оваа сијалица MR16 има стандардна основа GU10, лесна за поставување на сите уреди ЗА осно�

DEN 510.40

®Заштита на очите без треперење●Различно од старомодните светилки за заштеда на енергија Нашите свети

DEN 1092.80

Направете го вашиот дом место за удобност со подобра светлина што ја минимизира непотребната сина свет�

DEN 2.33

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 732.80

Пакетот Вклучува : овој пакет вклучува Традиционална Светилка За Банкари Со 1 Пакет Со Прекинувач За Вле

DEN 0.33

Вати : 25, Волти : 130 Лумени( Осветленост) : 190, Номинален Живот Часови : 2500 База : Е26 Медиум Сијалиците Вестин�

DEN 3.33

(3) Замена на пакетот За MAYTAG JMV9186 WB0 JMV9186 WP0 JMV9186 WR0 W10208564 Светилка Неоснована Светилка 25 W Anyray A1714 Y Работи и с�

DEN 0.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 302.40

Набавете два производи со извор на светлина одеднаш во поисплатлива цена 14 W НеЗатемнувачки 1600 LM 6ПАКЕТ

DEN 2.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 1.00

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 748.80

4 3 / 4 инчи118мм (500 Вати) Кварцно стакло (внатрешна / надворешна употреба) Топла 2800к температура на бојата...

DEN 2.33

●Класичен Гроздобер Дизајн И Широка Апликација Е Дизајниран врз основа На оригиналната сијалица на то�

DEN 552.00

Идеално За осветлување за општа намена што најчесто се користи за станбени и комерцијални апликации Пр�

DEN 233.44

Облик : Т1 Филамент : Ц2Р База : Жица Терминал Моќност : 0,5 W Кутија од 10 Светилки 1783ова е сијалица од 2,5 Волти

DEN 286.24

Сијалица G45 Globe : Изработена од висококвалитетно стакло, 3w, 30w еквивалент, Ладно бело 6500k, 300 lumen излез, рабо�

DEN 127.84

●ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА ● нашите led светилки G9 ви овозможуваат совршена замена ЗА халогени светилки ОД 33 W,

DEN 3.00

УНИВЕРЗАЛНА ИНСТАЛАЦИЈАКористете ги овие led светилки t8 4 стапки со вашиот постоечки апарат во секаков в�

DEN 159.84

Пакетот вклучува : 6 х волфрам халогени светилки Стандардна големина : должина : 3.07", дијаметар : 0.32", база :

DEN 0.33

Плоштад 6" тела со интегрални Led Диоди "Круг назад" страна за лесна инсталација Изолирана фабрика за надв�

DEN 2.67

Боја : Топло Бело Просечен животен Век : 12000 часа Сатко С8660 (Пакет од 20) Компактната флуоресцентна сијалиц

DEN 159.84

Популарен е во сијалицата за инструменти за контрола на опремата, Инструментот Flugzeuge Warnblinker, Taschenlampe, мик�

DEN 506.88

● (Пакет од 2) ЛЕД Г12 Сијалица 15 Вати Кул Бела 6000К Г12 БиПински База Пченка СветилкиНеЗатемнувачки, со вис�

DEN 2.33

Замена За Ge General Electric G E Q1500t3 / cl / pro 240v Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Ге Џенерал Електрик Г Е К150

DEN 591.84

●Сијалица ПРЕДВОДЕНА од канделабри●оваа сијалица со канделабри што може да се затемни е погодна за по�

DEN 3.33

Почетна Компоненти Замена ЗА WP4452164 Рерна Сијалица За Kichenaid KEMC308 KWH02 печка Материјали со врвен квалитет за

DEN 379.20

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 3.00

СИЈАЛИЦАТА LED PAR36 не е затемнета Ве молиме инсталирајте го само НА 12v систем Ве молиме користете го во све

DEN 2.33

Искористена енергија : 8Вати (еквивалентно на стандардна сијалица со блескаво светло од 50 Вати) Годишен �

DEN 131.20

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Напон Напред (В) 3 2пин 5мм тркалезна лер ЛЕР Автоматско Светло За Блиц Спец

DEN 2.00

● LED Светилки a15 qinur мала сијалица a15 сијалица saml големина широко се користи како фрижидер сијалица, фриж�

DEN 756.80

Замена За Меѓународна Светлосна Технологија L7390a Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Меѓународна �

DEN 207.84

5500к ден светлосна енергетска рамнотежа Расте сијалица Оптимална температура на бојата за хидропоника..

DEN 2.00

Додатоци За Фарови Широкиот напон значи дека електричните апарати имаат силна прилагодливост на напон�

DEN 2.00

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�