.

DEN 2.67 -

Квалитетен материјал за легура на цинк, финиш во боја на цинк, отпорност на оксидација, добра цврстина, о

DEN 571.20 -

Димензии : M6x8mmxd8x60mm Снабдување со DIY : Електрични Потекло : Кина на копното Тенец Даиметар Должина на наво

DEN 0.67 -

Име на производот : Врски со топка; материјал : челик Големина на завртката : M3 / 8x 12mm; Вкупна должина : 18мм

DEN 1268.80 -

Хекс мијалник се спушти Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик...

DEN 121.44 -

【Големина】 11x7mm / 0,43x0,28 инчи (DIA × T); Мал крајниот дијаметар : 6мм / 0,24 инчи; Големина на низата : M3 x 0,5мм 【В

DEN 777.60 -

Постојат 6 типа M3 со навој машкоженски застој, секој тип 10 парчиња и ореви од 60 парчиња, завртки од 60 парч�

DEN 3.00 -

Големина : M6 x45mm (8 парчиња) Е прилагодено : да Број на модел : М6 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Не'рѓосува�

DEN 352.00 -

Големина : M6x30mm Стил на погон : Хекс штекер Пакет : Под 50 парчиња Снабдување со DIY : Електрични Тип на заврт�

DEN 143.52 -

Што ќе добиете : getе добиете 50 парчиња 1 / 420*15 завртки за мебел за навојни инсерти и шпедици на М6 хексадеци

DEN 3.33 -

【Димензии】 Модел : M16 x 2mm; Должина на завртката : 2мм / 0,08 "; теренот : 0,35мм / 0,01"; Дија на главата на завртк�

DEN 1067.20 -

✅material : Комплет за поставување навртки за завртки за навртки од месинг од месинг Iubубезно за : Обично се �

DEN 1542.40 -

Големина : M4x16mm Материјал : месинг Стил на глава : рамен Стил на возење : Филипс Тип на завртка : завртки за

DEN 1184.00 -

Тема : Груба / целосна нишка / Стекнат случај / црн оксид Дијаметар на конец : 7 / 89, должина : 9 инчи...

DEN 2.33 -

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Овие завртки ги исполнуваат спецификациите ISO7380 Широко се користи во �

DEN 376.00 -

Поправање на чекан Бетонски приклучок Поправање на рамки Ве молиме, оставете го добиточната храна, биде

DEN 929.60 -

ISO 14583 PAN SixLobe Машинска завртка Произведено до ISO 14583 димензии А2 не'рѓосувачки челик Завртката за метричка

DEN 1435.20 -

Тема : груба / нишка / легура челик / црн оксид Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Але

DEN 199.20 -

√ 【Комбинација kindroufly】 : #632 X 3 / 16 ", 1 / 4", 5 / 16 ", 3 / 8", 1 / 2 ", 5 / 8", 3 / 4 ", 1", Phillips Pan Завртки на главата машина со по�

DEN 3860.80 -

ISO 14585 порано се однесуваше на спецификацијата DIN 7981 Исто така познати како завртки за самоприслушување,

DEN 584.00 -

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

DEN 1425.60 -

Package Includes : 100199 Pcs DIY Supplies : Electrical is_customized : Yes Material : Nylon Screw Type : Spacing Screws Model Number : Nylon standoffs M3 Nut : 60 PCS Round Head Screw 3*6 :

DEN 1.33 -

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 115.52 -

Дијаметар : #8 Должина : 1 инч Материјал : челик Стил на глава : Пан (Филипс) Должина : 1 инч Материјал : челик �

DEN 0.67 -

Бандаж Филипс А завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврсте

DEN 2.33 -

BZP светла цинк позлатена челик Труп дрвени фитинзи за склопување на мебел Количина на пакувања : 6 BZP све�

DEN 293.28 -

Едно парче обликување : конецот ја намалува отпорот кога се навртува и спречува пукање Зашилената опашк

DEN 3.00 -

Пакетот вклучува : 240pcs x завртки 5pcs x клуч (M3 M4 M5 M6 M8) | Постои брава што е лесно да се заклучи на своето мест�

DEN 1.33 -

Внатрешен дијаметар : MB228 Е прилагодено : да Број на модел : MG12 / MB2 Снабдување со DIY : Водовод Тип на единица

DEN 1.67 -

Големина : M2 x3 Е прилагодено : да Број на модел : М2 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Јаглероден челик...

DEN 675.20 -

Боја : Поставете глава на капа Направен од материјал од не'рѓосувачки челик A2, материјалот од не'рѓосува�

DEN 3.33 -

Пан плоштад вдлабнатини A Завртки за самостојност Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации...

DEN 1548.80 -

Овални филипс A Завртки за само прислушување Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Овални филипс A З

DEN 3.33 -

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

DEN 577.60 -

Ве молиме, оставете го добиточната храна бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Прицврстув�