.

.

Со попуст
10-24 x 5/8 Машински завртки/Слотирана/хексадецимална глава/челик/цинк

10-24 x 5/8 Машински завртки/Слотирана/хексадецимална глава/челик/цинк

DEN 1268.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Хекс мијалник се спушти Машинска завртка. Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации. Позлатено од челик. Хекс мијалник се спушти. Машинска завртка. Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации. Позлатено од челик. Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани да поминат низ дупка или орев за да формираат нишка за парење за завртката. Машински завртки формираат раствор за прицврстување супериорно во јачина на завртки за навој.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 212.80

Снабдување со DIY : Електрични Број на модел : / Е прилагодено : да Димензии : М23 Снабдување со DIY : Електрич�

DEN 0.67

Погледнете ги спецификациите во табелата подолу за целосни детали Ако имате какви било прашања или сом�

DEN 450.72

Сет за приклучоци за завртки, легура челик, финиш на црн оксид, големина од 5 / 1618 конец, чаша од типот на т�

DEN 2995.20

Поправање на чекан Бетонски приклучок Поправање на рамки Ве молиме, оставете го добиточната храна, биде

DEN 0.67

Тема : груба / нишка / 316 / Препорачан клуч за клуч на хексадецимален приклучок Ален : 1 / 16 (инч)...

DEN 2.33

Големина на конецот : M12 / 0,47 "; Име на производот : крило орев Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; тежина : 79g

DEN 2.33

Големина : 7,5мм х 42мм ZP пасивиран челик Отпорен на оцрнување Количина на пакет : 8 Големина : 7,5мм x 42мм ZP па�

DEN 2.33

Големина : 45 Type M8 X25mm 20 парчиња Е прилагодено : да Број на модел : 20 стил Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Ја�

DEN 786.40

Должина на природна најлонска тава со глава на главата, FT, 440 со големина на конец x Природна најлонска т�

DEN 0.67

Должина : M6 x 40mm, боја : 50 парчиња Е прилагодено : да Број на модел : RR8745 HH Пакет : 100199 п Материјал : Јаглероде�

DEN 3.00

Вкупна висина : 17мм / 0,67 "; дијаметар на главата : 11мм / 7 / 16" Боја : бронзен тон; Тежина : 40g Име на производо

DEN 1.67

Големина : M12 10 парчиња Материјал : Јаглероден челик Пакет : 5099 п Снабдување со DIY : Електрични...

DEN 1148.80

Пакетот вклучува : 96pcs / орев од кутија Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното...

DEN 394.72

Име на производот : мебел вметнете орев; Материјал : Јаглероден челик Главна боја : бронзен тон; Содржина

DEN 1568.00

Име на производот : орев од пеперутка; Содржина на пакет : 5 парчиња x орев од пеперутка Главна боја : црна;

DEN 1.33

Големина : M5x20mm Стил на глава : Пан Број на модел : 16 AHD91 DHAJD19 FHSA091 HJ89 A1 D1 D1 Тип на завртка : завртки за машина �

DEN 145.28

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 36g; Содржин�

DEN 2.33

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

DEN 1036.80

Пакетот вклучува : 480 m2 x 20 = 20, m2 x 16 = 20, m2 x 12 = 20, m2 x 8 = 80, m2 навртки = 20, m3 x 20 = 20, m3 x 16 = 20, m3 x 12 = 20 = , M3 x 8 = 80, M3 ореви,

DEN 460.80

[Спецификации] Тип на завртка : Постави завртки, материјал : 129 јаглероден челик, финиш : црн оксид, соодве

DEN 761.60

Број на модел : G8 TGTQ8 BWFTQTW9 T12 TV8 T Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на

DEN 3814.24

Поставете завртки квадратна глава Поставете завртки квадратна глава Корпорацијата за монтирање и снаб

DEN 291.04

Име на производот : UBOLT; Содржина на пакет : 4 PCS X UBOLT, 8 x HEX ореви, 4 x плочи Главна боја : сребрен тон; Материја

DEN 0.33

Име на производот : UBOLT; Содржина на пакетот : 2 парчиња X UBolt, некои соодветни делови; Главна боја : Сребрен

DEN 130.72

Вртење и вибрирачко дејство Привлекува риба во сите видови на услови на риболов Одлично за пастрмка, ба�

DEN 0.33

Цена за : Секој материјал : Случајно зацврстување на челичниот пакет Количина : 100 Големина : #4 Висина на г

DEN 2.67

Пан Филипс Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Челичен црн оксид Прицврстувач за �

DEN 130.08

Име на производот : Орев од глава на куполи; Материјал : челик, позлатен Големина : M3 / 3mm; Висина : 6mm / 0 Бо�

DEN 1.67

Завртките со лимови имаат остри навои за сечење кои се сече на лим, пластика или дрво Тие понекогаш се за

DEN 95.84

? Димензии : Дијаметар : #8 / 42мм должина : 1 / 2 " / 13мм Тип на конец : Груб (стандарден) Материјал : 410 Стил на гла

DEN 1.00

Боја : Сребрена Специјално совршен за мебел Полн со гроздобер стил, за украсување на вашиот дом Може да с

DEN 221.28

Боја : црн, сребрен тон, златен тон; Материјал : Метал, пластика Нето тежина : 192 G; Содржина на пакетот : 20pcs x

DEN 1360.00

Големина : боја на крем Пакетот вклучува : капаче за завртки од 10 парчиња | Снабдување со DIY : Електрични С�

DEN 3.00

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

DEN 1553.60

Завртки за самопочитување на CRS, изработена од јаглероден челик, отпорен на корозија, отпорен на 'рѓа и п�

DEN 0.67

Големина : M4x45mm Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното Сертификација : Ништо Големина : M4x45mm...

DEN 1.33

DIN 7985 A FLAT FILLIPS Машинска завртка Црн оксид над 188 не'рѓосувачки челик DIN 7985 A FLAT FILLIPS Машинска завртка...

DEN 1.00

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Надворешен хексадецимален Тип на завртка : завртки за маши�

DEN 111.84

Важна белешка Ве молиме внимавајте проверете ја бојата на предметот, големината и количината пред да ј�

DEN 1.67

Големина : M10 x 16mm, должина : 30 парчиња како што е M8*16 (дијаметар на конец = 8мм, должина = 16мм) целосна должина

DEN 761.60

Машински завртки со погон на Филпс Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресењ�

DEN 3626.40

Машинските завртки се дизајнирани за апликации со предприслушувана дупка или се спарени на наводна оре

DEN 2.67

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба лесно да се идентификуваат ✔ Секоја орев е обе�

DEN 1.67

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и изд

DEN 1.67

Тип на завртка : завртка за машина Различни големини за ваш избор Направено од јаглероден челик, со голе�