.

DEN 255.84 -

Читателите со пенкало со големина на кревет се направени од трајни, врвни квалитетни материјали кои се �

DEN 271.84 -

Увезени Пластична рамка Не поларизирани Ширина на леќи : 50 милиметри Мост : 20 милиметри АРМ : 140 милиметри

DEN 639.20 -

Нашите компјутерски очила блокираат приближно 55% од опсегот на Сина Светлина од 400440nm Блокирањето на цел

DEN 0.33 -

Стп Кожа Предвремено затворање Стп Кожна рамка Елегантен очила / контакти торбичката за носење се грижи

DEN 575.68 -

Очила 4 пакување плус 4 пакување е еднакво на 8 пакување очила за читање за жени Купувањето пакет може да �

DEN 879.20 -

Рамка TR90 Не поларизирани Ширина на леќи : 44 милиметри Олеснете го вашиот дигитален вирус на очите...

DEN 2.67 -

进口 КОМПЈУТЕР+Бакарна рамка неполаризирани Ширина на објективот : 2,36 инчи Висина на објективот : 2,09 инчи

DEN 259.52 -

Увезени Пластична рамка Слој Отпорен на гребење Ширина на објективот : 54 милиметри Мост : 16 милиметри...

DEN 287.84 -

Композитна рамка Увезени објектив неполаризирани Ширина на објективот : 52 милиметри Мост : 18 милиметри..

DEN 1478.40 -

смола Композитна рамка Ширина на објективот : 13 стапки Сина Светлина Очила Мажи : Доаѓа со држач за склад

DEN 2.33 -

Увезени Ширина на објективот : 54 милиметри Мост : 18 милиметри Рака : 142 милиметри TR90 Рамка Метријал Ширина

DEN 559.20 -

Увезени Ширина на објективот : 52 милиметри Sightline H109 супер популарните мултифокусни очила за читање се вр

DEN 0.67 -

За Eyeextend Брендот Eyeextend е основан во 2002 година од нејзиниот основач, г дин Брус Eyeextend се придржува кон конц�

DEN 379.20 -

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.33 -

Безбеден материјал : нашите кутии за контактни леќи се изработени од природен пластичен материјал кој е

DEN 319.84 -

Увезени Пластична рамка Ширина на објективот : 38 милиметри Рака : 120 милиметри ФЛЕКСИБИЛНИ ОЧИЛА ЗА НОВО�

DEN 1.33 -

●КУПЕТЕ 1 ЗЕМЕТЕ 6 ПАКУВАЊА : овој комплет доаѓа во 3 пакувања метални очила за читање со 3,00 и 3 пакувања п�

DEN 303.84 -

【Димензии и спецификација на предметите】 Ширина на леќи : 52мм / 2 Висина на леќи : 32мм / 1 Мост : 24мм / 0,94 и�

DEN 319.84 -

Увезени Пластична рамка Поликарбонат леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 50 милиметри Висина на леќи : 3

DEN 239.84 -

Пластична рамка УВ филтер + сина светлина филтер слој Ширина на објективот : 50 милиметри Висина на објек�

DEN 2.67 -

Флексиите од Калабрија се препознаваат ширум светот за нивните уникатни материјални својства Произвед

DEN 3.00 -

Димензија на производи Материјал за рамки : Метал, ширина на леќи : 2 "(51мм), ширина на рамката : 4 3 / 4" (120мм),

DEN 1.33 -

Метал и пластика Очила за оптометрија на очите : Погоден е за преглед на видот во продавниците на Spedtacles, �

DEN 191.68 -

Пластична рамка Не поларизирани Ширина на леќи : 5 сантиметри 90 ° Визија : Свртете го вашиот поглед на над

DEN 319.20 -

Се вклопува Тесен Во Просек Објектив : 2 во Тежина : 0,5 мл Тенок, ПолуБез Обрач Дизајн Со Конзервативна Пал

DEN 1.00 -

Смола рамка АнтиРефлектирачки слој слој За ОНИЕ чија визија на далечина е сеуште 20 / 20, мултифокусните ч�

DEN 1.33 -

Соодветна големина : 236in / 6cm*0,83in / 2.1cm, идеално за употреба за време на патувања или активности на отворено

DEN 0.67 -

进口 Поликарбонат леќи Не поларизирани Висока енергетска видлива обвивка за обложување Ширина на леќи :

DEN 182.24 -

Меки крпи од леќи со микрофибер, отпечатени од едната страна Лесен и преносен за да можете без напор да г

DEN 3.33 -

Пластична рамка Поликарбонатна леќа Ширина на објективот : 56 милиметри ВИСОКОКВАЛИТЕТНИТЕ и ИЗДРЖЛИВИ

DEN 575.68 -

Eyekepper 4 Pack Plпакет е еднакво на 8 чаши за читање на пакувања за жени Набавката на пакети може да ужива во по�

DEN 319.84 -

Увезени Композитна рамка Не поларизирани Обвитка за обложување на ултра виолетова заштита Ширина на ле

DEN 1254.40 -

● [ПОПУСТ ] Заштедете 10% ако ги купите и очилата за читање На Окуларот заедно преку оваа страница [ВНИМАН

DEN 2.67 -

Меки крпи од леќи со микрофибер, отпечатени од едната страна Лесен и преносен за да можете без напор да г