.

DEN 1353.60 -

Категорија : Суровини алуминиум Категорија : Суровини алуминиум Залихи на рамен бар, рамен бар, дебелин

DEN 2016.32 -

Форма : ролна; Материјал : БунаН; Одделение : Засилено со ткаенина; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична

DEN 495.84 -

100% Јаглеродни Влакна Обично оваа ставка ќе се испраќа од АМЕРИКАНСКИОТ магацин, освен ставка без залиха

DEN 2.00 -

Облик : лента; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 1

DEN 199.68 -

Заштитете ја вашата опрема од погрешно поставување, застој и резултат на оштетување со алома предисече�

DEN 3.00 -

Големина на панелот : 200 х 100х 0,5 мм (Л х ш х т) Бакарна чистота : 99,9%; Дебелина : 0,5 мм; Материјал : бакар...

DEN 1100.80 -

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 367.84 -

Fiftured Isplays Јасна транспарентна плексиглас акрилна цевка 1 "(25мм) дијаметар x 24" долг, 5 / 64 "(2мм) дебелина на wal

DEN 1.67 -

7Диферентни големини за вас : 1 MMX110 MMX110 MM, 1 MMX120 MMX120 MM, 1 MMX130 MMX130 MM, 1 MMX140 MMX140 MM, 1 MMX150 MMX150 MM, 1 MMX160 MMX160 MM, 1 MMX180 MMMX180

DEN 2811.52 -

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Цврстина : Мека (58 пси), Тип На Ќелија : Отворена Ќелија, Боја : Црна, Текстура : Т

DEN 1.67 -

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 1.33 -

Одлична меморија и релаксација на низок стрес ги намалува трошоците за одржување поврзани со неуспеси �

DEN 3.00 -

[Спецификации на предметите] Дурометар : 30а, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина :

DEN 1008.00 -

Пакетот вклучува : 1 х нерѓосувачки челик лим серпентина Се користи во електронска опрема, производство

DEN 41.44 -

Легура 6061Т6 Висок Квалитет; Чист Алуминиум ДОСТИГНЕ / РОХС / Опасни Минерали Во Согласност Произведено в�

DEN 0.67 -

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 1.67 -

Висок квалитет : Пролетната гума на неопренови е црна во боја со мазна завршница Издржливост : Овој мате�

DEN 0.67 -

[Спецификации на предметите] Материјал : ацетал хомополимер, боја : бела, јасност : непроaирна, дебелина : 2

DEN 1.33 -

Големина : Дијаметар : 4мм, 5мм, Должина : 9 Погоден За занаети како што се и ткаење или за употреба на елект�

DEN 1.67 -

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 1.33 -

Дебелината од 1 / 2инчи нуди суперлативна апсорпција на влијанија и отпорност на абразија на тешки работ�

DEN 152.64 -

Висок квалитет : EPDM гума е цврста црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина Издржливо�

DEN 2.00 -

Дебелина : 0,8 мм5мм Димензија : 100мм х 100мм / 100мм х 150мм / 200мм х 200мм Пакет Вклучени : 1пц х бакар лист...

DEN 223.84 -

Овие висококвалитетни прачки од јаглеродни влакна се совршени за АВИОНИ НА РК, Беспилотни Летала, Мулти

DEN 2.67 -

Месингот има висока јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може добро да ја издржи обрабо

DEN 0.67 -

ППО е пластика со голема јачина која нуди одлична диелектрична јачина и димензионална стабилност дури �

DEN 1.67 -

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 3.00 -

Производ 1 : Тежина на пакетот : 0,299 кг Производ 1 : Тип на производ : Електроника за автомобили Производ 1 : �

DEN 3.00 -

Висок квалитет : СБР гума е цврста црна и мазна од двете страни со одлична издржливост и јачина Овој мате

DEN 250.72 -

Облик : лента; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 /

DEN 1.33 -

Еднократно Издржлив и силен Уникатен дизајн Екструдирани и исечени на должината што ви е потребна за ва

DEN 1421.60 -

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 11 / 2 "; толеран�

DEN 4664.32 -

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Одделение : голема сила; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : Акрилно лепил�

DEN 1.67 -

Ацеталниот кополимер е силна, цврста пластика, нуди одлична димензионална стабилност и ги одржува свои�