.

.

Со попуст
Лист од неопренови Пена, Отворена Ќелија, Акрилно Лепило, 3/4 Во Дебел х 12 Во Широк х 24 Во Долг

Лист од неопренови Пена, Отворена Ќелија, Акрилно Лепило, 3/4 Во Дебел х 12 Во Широк х 24 Во Долг

DEN 2811.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Цврстина : Мека (5-8 пси), Тип На Ќелија : Отворена Ќелија, Боја : Црна, Текстура : Текстура, Материјал : Неопренови, Подлога : Акрилно Лепило, Дебелина : 3/4", Ширина : 12", Должина : 24" [ПЕРФОРМАНСИ] Неопренот е најчесто користен материјал од пена поради неговата добра рамнотежа на силата, маслото, водата и отпорноста на временските услови. Пената со отворени ќелии е наменета за воздухот полесно да навлезе во отворените ќелии, со што се прави порозна и апсорбирачка од затворената клеточна пена. [ТЕХНИЧКИ АТРИБУТИ] Отклонување На Компресија : 7 psi, Густина : 33 фунти / cu., Опсег На Температура на лепило : -30°F до 230°F, Цврстина На Истегнување : Не Е Оценета, Температурен Опсег : -20°F до 175°F, Спецификациите Се Исполнети : ASTM D1056 1 C2. [РАЗНИ АПАРАТИ] Вообичаени апликации вклучуваат индустриски дихтунзи за запечатување вода, воздух, прашина и други предмети од животната средина, автомобилски дихтунзи и атлетска опрема. Самиот производ. Неопренот е најчесто користен материјал од пена поради добрата рамнотежа на силата, маслото, водата и отпорноста на временските услови.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1142.40

ТПУ има одлична флексибилност, висока напнатост, висока цврстина на истегнување, отпорност на стареење

DEN 760.00

Дебелината од 1 / 2инчи нуди суперлативна апсорпција на влијанија и отпорност на абразија на тешки работ�

DEN 1.00

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 920.64

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства за �

DEN 2.67

Врските се отвораат со надворешен дијаметар Лесна тежина и солиден најлонски материјал засилен со влак

DEN 1.00

Материјал : Гаролит ХХ; Одделение : Стандард; Тип На Поддршка : Обичен; Облик : Лист Дебелина : 3 / 4"; Толеран�

DEN 1.33

ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ 0,95 кг / 2,09 фунти ЗАБЕЛЕЖАНО Пакување : жичаниот екран се тркала во поштенски цевк�

DEN 9570.24

Челикот А2 алатка има подобра отпорност на абење од челиците со алатки O1 и W1 и одржува добра димензионал�

DEN 114.88

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 3.00

Најдобрата алтернатива на стаклото : Овој акрилен лист за транспарентност е безбеден, практичен, издржл

DEN 0.67

Има добра машинска обработка 100% и висок квалитет Мазна површина, ниска содржина на кислород...

DEN 2.33

ПВЦ склопениот трепер е направен од трајна, некондуктивна пластика која се спротивставува на корозија,

DEN 1.67

Мазна црна завршница Димензии на пакетот : 92,71 H x 15,24 L x 15.875 W (сантиметри) Тежина на пакет : 5,761 килограми...

DEN 1088.00

+ / 002 дебелина само рамни и паралелни страни видов намалување + АСМЕСБ209, АСТМ Б209, АМС 4027, АМСККА250 / 11, Вклу

DEN 1438.40

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 921.76

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 169.60

Карактеристики на материјалот : Тенка плоча од фолија е изработена Од месинг Н62, одлична еластичност, ви

DEN 1462.40

5 различна ширина за да изберете од : Ширина : 10мм, 20мм, 30мм, 40мм, 50мм Дебелина 0,2мм, должина : 5000мм Чистота н�

DEN 148.64

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Состојба : 100% сосема ново во залиха : Да Д�

DEN 3310.40

Облик : Бар; Материјал : ekиркаат; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 2 "; толеранција на

DEN 116.48

ПВЦ тркалезна шим е направена од трајна, некондуктивна пластика која се спротивставува на корозијата, м

DEN 895.52

[Спецификации на предметите] Материјал : ПЕИ, боја : килибар, јасност : получиста, дебелина : 3 / 8 ", ширина : 1

DEN 2.00

Дебелина : 0,8мм / 1мм Димензија : 100мм х 200мм (L x W) Вклучен пакет : бакарен лист 1 парчиња x Топлинска спроводл�

DEN 438.24

Материјал : месинг лист, боја : злато Може да се избере повеќекратна големина на дебелина, погледнете ги �

DEN 1070.40

Обложувања : прачка Материјал : челик Број на дел од производителот : Не се применува Име на производот Rod

DEN 0.33

Име : Цврста гумена плоштад заптивка Материјал од нитрил, мека текстура Должина на лентата за запечатув�

DEN 3.00

Висок квалитет : Гума за џвакање е тен во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој мате�

DEN 453.44

Материјал : 1060 Чиста алуминиумска плоча, со содржина на алуминиум од повеќе од 99,6%, има добро издолжување

DEN 0.67

Облик : лист; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 8 "; то

DEN 111.84

【Големина】 : 26 мерач × 1 "× 10", (0,4 × 25 × 250мм), 2 парчиња 【Материјали со висок квалитет】 304 материјал од не

DEN 3756.64

Боја : црвена, дебелина : поголема големина контактирајте не Дебелина на силиконски гумен лист 1 / 1.5 / 2 / 3

DEN 360.32

Фенолниот LE е пластичен ламинат од памучна ткаенина со фино ткаење со ист број на навој како фенолен L, н�

DEN 2.33

Разновиден гумен материјал кој е совршен за комерцијални, индустриски и станбени апликации Изработено

DEN 2.33

МАТЕРИЈАЛ : Нашата бакарна мрежа е изработена од бакар, кој дише, издржлив, убав, не ' рѓосувачки, мешање н

DEN 255.84

【Добар дизајн】 15mm x 250mm / 0,2 "x 9,84"; Акрилна хексагонска шипка за употреба на архитектонски модел DIY 【Пред

DEN 1.67

Отпорност на висока температура Зачува голема флексибилност Одличен отпор на вода Добри својства на ел

DEN 2.00

Еднократно Издржлив и силен Уникатен дизајн Екструдирани и исечени на должината што ви е потребна за ва

DEN 310.72

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 16 "; то�

DEN 542.40

► 【Универзален дизајн】 3mmthickness 300мм должина 300мм широк проширен PVC лист ► 【Предност】 Проширената мазн�

DEN 1.67

Количина и големина : ќе добиете 1 парче исечен HDPE лист, бојата е бела; Морските HDPE листови мерат 24 x 12 x 1 ин

DEN 1.00

100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате