.

.

Со попуст
Алома ББ-ефикасност, комплет за шим за ефикасност во големина ББ

Алома ББ-ефикасност, комплет за шим за ефикасност во големина ББ

DEN 199.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Заштитете ја вашата опрема од погрешно поставување, застој и резултат на оштетување со алома пред-исечени трепки Стандардните пред-исечени шими се ослободени од закопчиња за безбедност. ББ-ефикасноста вклучува само : 20 парчиња дебелина на треперење 0,001 "20 парчиња Дебелина на треперење 0,002" 20 парчиња Дебелина на треперење 0,003 "20 парчиња Дебелина на треперки 0,004" 20 парчиња Дебелина на шим 0,005 "20 парчиња Дебелина на тресење 0,01" 20 парчиња десетина на тресење Дебелина 0,015 "20 парчиња Дебелина на шим 0,02 "20 парчиња Дебелина на треперење 0,025" 20 парчиња Дебелина на шип 0,05 "20 парчиња Дебелина на шип 0,075" 20 парчиња Дебелина на треперење 0,1 "20 парчиња Дебелина на треперки 0,125" Означени карактеристики на метална кутија : Свртки обележани на точна дебелина, а не номинална дебелина трајно измет на траење Означувањето никогаш нема да го избрише слот е 1/16 "Преголем дел од Макс Болт за правилен клиренс произведен од 304 не'рѓосувачки за дополнителни корозивни отпорност преголема мета -кутија за да се овозможи повеќе трепки во комплетите кога е потребно KIT Kitkeeper вклучен за да се спречи оштетување и да се организираат треперки.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 971.20

Категорија : Суровини гума Категорија : Суровини гума Гума лента, гумен материјал БунаН, гума од гума 1 /

DEN 0.33

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 1100.80

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 3.00

Бакарни плочи главно се користат за занитвам, алатки за сечење и разни прецизни делови Димензии : Ширина

DEN 1.33

[10,8 х 6,5 х 0,6 инчи (27,4 х 16,5 х 1,5 см)] ОТПОРНА На Топлина АБС смола Во зависност од производот, бојата и облико�

DEN 0.33

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 2.67

Висок квалитет : СБР гума е цврста црна и мазна од двете страни со одлична издржливост и јачина Овој мате

DEN 1875.20

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 11 / 4 "; то�

DEN 3.00

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 2.00

Мека и лесна за деформација : изработена од бакар, многу мека, лесна за свиткување и деформација, лесна З�

DEN 1.67

Вкупна големина : 8 x 30мм / 0,31 "x 1,18" (d*l); Материјал : дрво; Главна боја : боја на дрво; Модел : Твил Апликација

DEN 100.32

【Големина】 : Дијатер : 5мм, должина : 1м (39,37 инчи) 【Функција】 : ABS Rod може да биде свиткана во кој било аго�

DEN 0.67

Материјал : 99,9% Бакар Големина на панелот : 200мм*300мм*5мм фунти Л*В*Ч) Дебелина : 5мм, Слоеви : Една Страна За т

DEN 0.33

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 3.33

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 1.67

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 244.80

Форма : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Силикон Одделение : Лента; Цврстина : Затворен�

DEN 1.33

2 парчиња 1 / 8 "x 11 / 2" C110 бакарна лента 12 "Долга цврста мелница за автобуси со автобус H02 2 парчиња 1 / 8" x 11 / 2 "C1

DEN 542.72

Дебелина : 1 Димензија : 100мм х 150мм Пакет Вклучени : 1pc x бакар лист Топлинска спроводливост, електрична сп�

DEN 0.67

Ве молиме, дозволете +() 1 / 8 "за големина Реалната големина е околу 237 / 8" x117 / 8 " Акриликот е половина од теж�

DEN 2.00

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 1.00

Форма : ролна; Материјал : БунаН; Одделение : голема сила; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : обична Дебелина

DEN 2.67

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебелина :

DEN 1.33

Челикот за алат а2 има подобра отпорност на абење од челиците За алат О1 и В1 и одржува добра димензионалн

DEN 591.52

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 1.00

Висок квалитет : Гума со висок степен на хипалон е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржл

DEN 1.67

Материјал : Бакар Дебелина : 1520 nm / 1 nm Решетка обложена со формвар, стабилизирана со испарен јаглероден ф�

DEN 1.33

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60А, текстура : мазна, дебелина : 1 / 4 ", ширина : 36", должина : 15 стапк�

DEN 1129.60

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 4664.32

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Одделение : голема сила; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : Акрилно лепил�

DEN 1281.60

Извонредна отпорност на абразија и одлична димензионална стабилност Модел на клетки на косата од еднат

DEN 3.33

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 8 "; тол

DEN 438.56

Уникатен синтетички еластомер направен од вкрстено поврзан полимер и засилен со силика Отпорен на УВ и

DEN 158.08

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 1.33

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 0.67

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 1.33

[1] : Пријавете се на најчесто користени во мебел за домови, занаети за DIY, модели, итн Одлично за сопствен�

DEN 0.67

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�