.

.

Со попуст
Абестер 28мм Цевка Од Јаглеродни Влакна од 28мм х ИД 26мм х 1000мм 3К Мат Обичен Ролна Завиткан Модел Прачка Вратило Лежиште Пол Машина Ч

Абестер 28мм Цевка Од Јаглеродни Влакна од 28мм х ИД 26мм х 1000мм 3К Мат Обичен Ролна Завиткан Модел Прачка Вратило Лежиште Пол Машина

DEN 495.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Јаглеродни Влакна Обично оваа ставка ќе се испраќа од АМЕРИКАНСКИОТ магацин, освен ставка без залиха на АМЕРИКАНСКИОТ магацин. Пакетот вклучува : 1 парчиња 28мм х 26мм х1000мм. дебелина На Ѕидот : 1мм. Заврши : Мет Обичен. Употреба : Рк Квадкоптер, Мултикоптер, Хеликоптер и Авиони. Висококвалитетна Завиткана Цевка Од Јаглеродни Влакна ОД 3к Ролна Со 100% полн Јаглерод-Чист јаглерод, мала тежина Со Висока јачина, Убава површина-Суровина : Увезена ткаенина Од Јаглеродни влакна Тајван Или Јапонија Тореј-Надвор 3К +Внатре УД Јаглерод Висок квалитет 3к спецификации На Цевки ОД Јаглеродни Влакна : - Должина : 1000ММ (ако сакате друга дебелина и должина само кажи ми, можеме да го направиме тоа за тебе. )- Надворешен Дијаметар : 28 мм - Внатрешен Дијаметар : 26 мм - површинска обработка : 3к мат (црна) Висококвалитетна 3к Цевка Од Јаглеродни Влакна Апликација : - Воздушна, рк модел делови Хеликоптери Модел беспилотно летало, гимбал-декорација делови-производство тела и алатки-Индустриска автоматизација и роботика - Спортска опрема - Музички инструменти - Научен апарат - Медицински уред - Други.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 932.80

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 1.00

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 1.00

Материјал : Одделение увезен со акрилен лист, врвен квалитет Лесно за сечење Само гребете со нож и свиок

DEN 865.60

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 494.08

Лесна Инсталација : лесно може да се исече до саканата должина со ножовка Совршен за формирање, лемење, л

DEN 10919.84

Облик : Бар; Материјал : ацетален кополимер; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 4 "; толер

DEN 2.33

Материјал : месинг лист, боја : злато Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, добра ор�

DEN 716.80

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Цврстина : Цврста (14+ пси), Тип На Ќелија : Затворена Ќелија, Боја : Црна, Текстур

DEN 3.00

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства за �

DEN 1020.32

Чист бакар, дебел отстранлив за заштитен слој на винил, чисти рабови за сечење, правилното сечење може д�

DEN 7232.00

[Спецификации на предметите] Дурометар : 70а, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина :

DEN 1408.80

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

DEN 121.60

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 3.33

Тркалезна алуминиумска цевка 6060 сурова, дијаметар x дебелина 40 х 2 мм, должина 3 м РАЗНОВРСНАБлагодарение

DEN 1.33

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 2.67

Временски услови и отпорни на гребење Временски услови и отпорни на гребење Временски услови и отпорни

DEN 1.33

[10,8 х 6,5 х 0,6 инчи (27,4 х 16,5 х 1,5 см)] ОТПОРНА На Топлина АБС смола Во зависност од производот, бојата и облико�

DEN 1.33

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 235.20

Разновиден гумен материјал кој е совршен за комерцијални, индустриски и станбени апликации Изработено

DEN 685.92

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 2.67

Како побезбедна алтернатива на традиционалните стаклени огледала, огледалниот акрилен лист е одличен �

DEN 351.84

1 / 10 "(100) споредлива со стакло со една јачина Топло печат со безбедносен код за застаклување...

DEN 0.33

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : Акрилно лепило Деб�

DEN 1404.80

Големина : 200x300mm, боја : зелена, дебелина : 4мм Стандарден или нестандарден : стандард Облик : рамен заптивк

DEN 1254.40

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 2.00

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 2.00

Останете пред играта : Следете ги и измерете ги перформансите на вашиот стомна прецизно, обезбедувајќи �

DEN 3008.00

Име на производот : титаниумска свила Материјал : ТА1 ТА2 Спецификација : дијаметар 0,016,0 мм (Големината мо�

DEN 2.00

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 2.33

СБР обезбедува добра отпорност на абразија 70 брег А значи материјалот е тежок за добра отпорност на нав�

DEN 1.67

Има добра машинска обработка Месингот има голема јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак �

DEN 0.33

Ткаена жица материјал од мрежа : високо квалитетна заштита на животната средина 304 материјал од не'рѓосу