.

.

Со попуст
Гумен лист, буна-n, ширина на гума 10 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/2 во, 60А, леплива поддршка

Гумен лист, буна-n, ширина на гума 10 во, гума должина 2 стапки, гума дебелина 1/2 во, 60А, леплива поддршка

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висок квалитет : Buna-N/нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Нашата комерцијална Буна-Н ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Овој материјал има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали, отпорност на масло и отпорност на растворувач. Разновидни апликации : Препорачано за петрохемиски и индустриски апликации, како што се заштита на опрема, заптивка, запечатување, амортизирање и полици. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и пресечен доколку е потребно. Висок квалитет : Buna-N/нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни. Издржливост : Нашата комерцијална Буна-Н ќе остане силна во широк спектар на температури и под многу услови. Повеќенаменски : Овој материјал има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали, отпорност на масло и отпорност на растворувач. Разновидни апликации : Препорачано за петрохемиски и индустриски апликации, како што се заштита на опрема, заптивка, запечатување, амортизирање и полици.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 10016.32

Материјал : Гаролит Г10 / Ф4; Одделение : Стандард; Тип На Поддршка : Обичен; Облик : Лист Дебелина : 11 / 4"; Толе

DEN 714.56

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 2.00

Големина (дебелина x Ширина Должина) : 10# : 1 4ммх18ммх5м / 16,4 стапки Материјал : Чист Бакар.Неизолирана плете�

DEN 1796.80

Големина : 6 различни големини за ваш избор : 100х100х1, 5мм, 100х150х1, 5мм, 100х200х1, 5мм, 200х200х1, 5мм, 200х300х1, 5мм, 300х300х

DEN 0.67

Има одлична отпорност на абење, голема јачина, цврстина, отпорност на корозија, добра обработливост и ле

DEN 198.56

●Димензија+ Дијаметар : 4мм; Должина : 400мм / 15,6 инчи; Материјал : Јаглеродни Влакна Questares qпрачката од јаг

DEN 10414.40

[Спецификации на предметите] Материјал : ацетал хомополимер, боја : црна, јасност : непроaирна, дебелина : 2

DEN 3.33

МАТЕРИЈАЛ : Н62 месинг лист Висока јачина, добра пластичност, добра заварливост 100% и висок квалитет.Мазна

DEN 6482.08

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 /

DEN 121.60

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 1225.60

Издржлива, повеќенаменска гума што е совршена за огромен спектар на различни апликации Дурометар рејти

DEN 1.00

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елемент

DEN 3.00

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 /

DEN 1.00

Стврднат и мелен до толеранција на дијаметар од + 0 Произведен од врвен челик со голема брзина Најчесто с

DEN 678.40

Отпорност на висока температура Зачува голема флексибилност Одличен отпор на вода Добри својства на ел

DEN 1.33

[Спецификации на предметите] Дурометар : 30а, текстура : мазна, дебелина : 3 / 32 ", ширина : 36", должина : 5 стапк�

DEN 1201.76

? Тенок вклопување одговара малку построго од обичниот костум Кога ќе го носите, ќе станете убав, елеган�

DEN 2.33

Musicицата со прецизно бренд е пролетна каленирана и е изработена од легура со висок јаглерод челик Висок�

DEN 331.36

●Шипка од фиберглас, Мала тежина, висока јачина,погодна за транспорт и градежна инсталација, шипката Од

DEN 3.33

Списокот вклучува еден 21 / 8 „дијаметар 8“ долга тркалезна шипка направена од 6061 алуминиум Купете онолк�

DEN 0.33

【Големина】 Getе добиете месинг од 5 парчиња месинг и секоја големина е дебелина од 12''l x 0,24''w, и 0,24 ", тоа е д

DEN 788.64

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти плас

DEN 0.33

Разновиден гумен материјал кој е совршен за комерцијални, индустриски и станбени апликации Изработено

DEN 0.67

Материјал : Бакар со висок квалитет Големина на панелот : 1000мм*50мм*0,05мм / 0,1мм (L*W*H) Дебелина : 0,05мм / 0,1мм Пр�

DEN 2.00

4 листови од 12x12x118 Црн акрилен лист, одличен избор за многу креативни проекти Како и сите акрилици, овој л

DEN 319.84

Ве молиме, дозволете +() 1 / 8 "за големина Реалната големина е околу 117 / 8" x117 / 8 " Акриликот е половина од теж�

DEN 1.67

Облик : Лист; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : ЕПДМ Одделение : Лист; Цврстина : Затворена Ќели

DEN 125.12

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 336.96

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елемент

DEN 304.32

Облик : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Неопренови Одделение : Лента; Цврстина : Затво�

DEN 3.00

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о