.

.

Со попуст
FifturedIsPlays® Чиста акрилна цевка 1 номинален дијаметар номинален x 24 долг, 5/64 Дебелина на wallидот 15136-24 -NPF

FifturedIsPlays® Чиста акрилна цевка 1 номинален дијаметар номинален x 24 долг, 5/64 Дебелина на wallидот 15136-24 -NPF

DEN 367.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Fiftured Isplays Јасна транспарентна плексиглас акрилна цевка 1 "(25мм) дијаметар x 24" долг, 5/64 "(2мм) дебелина на wallидот Направено од висококвалитетен акрилик. Лесно за работа со, може да се види исечен, дупчат, насликани, насликани, насликани, обоени, Ласерирани, залепени и топлински формирани. Користете ги во сите проекти за DIY како што се индустриски, науки, водовод, дизајн, модели, аквариуми, занаети и многу повеќе. Севкупни мерки 24 "долги, 1" надворешен дијаметар, 5/64 "(2мм ) дебелина на ѕид. ДИМ се приближни. Доколку ви треба голема прецизност, ве молиме контактирајте не пред купувањето. За да купите акрилен лепак, следете го ова ASIN : B08 T8 ZC1 FJ. За јасни акрилни дискови : B07 L5 ZDSXT. За јасни акрилни чаршафи : B019 DVYVQ. Мерењата на дијаметарот и должината се номинални. Ако вашите потреби се научни и бара голема прецизност, ве молиме контактирајте со нас пред да ја направите вашата набавка. Препорачајте Fiftured Is Plays Акрилен лепак заснован на лексиглас цементен предмет број 11310. ASIN е : B08 T8 ZC1 FJ. Fiftured Isplays Јасна транспарентна плексиглас акрилна цевка 1 "(25мм) дијаметар x 24" долг, 5/64 "(2мм) дебелина на wallидот. Направено од висококвалитетен акрилик. Лесно за работа со, може да се види исечен, дупчат, насликани, насликани, насликани, обоени, Ласерирани, залепени и топлински формирани. Користете ги во сите проекти за DIY како што се индустриски, науки, водовод, дизајн, модели, аквариуми, занаети и многу повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 448.96

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 3808.00

Име : Титаниумска Плоча Од Титаниумска Фолија Со Висока Чистота Титаниум е група ИВБ во четвртиот циклу�

DEN 1571.20

Тешки стиренски бутадиен гумени плочи со одлична издржливост и заштитни способности Густа гума мерки 1

DEN 2.33

Материјал : алуминиум Големина : околу 3,38*2,12 инчи Обрнете внимание на дебелината, таа е многу многу тенка

DEN 1.00

100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате

DEN 2.67

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 101.76

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 3.33

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

DEN 3.00

Бакарни плочи главно се користат за занитвам, алатки за сечење и разни прецизни делови Димензии : Ширина

DEN 6483.68

Форма : ролна; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 1

DEN 351.84

Големина на производот Одлични перформанси, Времето одлични перформанси, временски услови и УВ отпорни

DEN 3.00

Облик : Бар; Материјал : полипропилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 11 / 2 "; толеранц

DEN 198.08

Облик : лист; Материјал : полипропилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 8 "; толеран�

DEN 219.20

Нетоксичен Ние правиме прилагодени намалувања на избраната големина Ние правиме прилагодени намалува�

DEN 3.33

Материјал : Температура на третман на топлина 750 ~ 830 ℃; Температура на annealing 520 ~ 650 ℃, Температура на прицв

DEN 1.33

Материјал : Гаролит Г10 / ФР4; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична; Облик : лист Дебелина : 1 / 4 "; толера

DEN 800.00

Печен ПВЦ лист Foamed PVC е лесен, но ригиден одбор на умерено проширен затворен клетки поливинил хлорид (ПВЦ

DEN 2.33

Повеќекратна големина : приближно8mm, 200x300x1mm, 200x300x1.5mm, 200x300x2mm Добри механички својства, топлинска состојба

DEN 4570.40

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебе�

DEN 3.33

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 2.67

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 1.67

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 684.80

Отпорност на висока температура Зачува голема флексибилност Одличен отпор на вода Добри својства на ел

DEN 602.72

[Материјал] : Добро сечење, лесно за заварување [Богати спецификации] : достапни се различни спецификации

DEN 0.33

Донесете ги вашите занаетчиски идеи во живот идеално за ракотворби, емајл, реставрација на бакар, праве

DEN 12105.28

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Одделение : голема сила; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : Акрилно лепи�

DEN 0.67

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

DEN 663.84

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 5540.80

[Спецификации на предметите] Дурометар : 60а, текстура : мазна, дебелина : 2 ", ширина : 6", должина : 36 ", матери�

DEN 415.84

Цена За : Секој Стандард : UL 94 HBF, MVSS 302 Заврши : Мазна Ставка : Пена Лист Материјал : Поронска Микроцелуларн�

DEN 367.84

Цена За : Секој Стандард : АСТМ А554 Макс Рејтинг (Степен Ѓ) : 425 Должина : 6 стапки Материјал : Нерѓосувачки Ч�

DEN 3.00

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

DEN 0.33

Висок квалитет : EPDM гума е цврста црна и мазна од обете страни со одлична издржливост и јачина Издржливо�

DEN 3.00

Висок квалитет : Цврст гумен лист од економијата на неопренови Тој е цврст црна и мазна од обете страни с

DEN 143.84

€Големина€ Дијаметар 4mm / 0159 "€ должина 100mm / 3 ①Материјал е Направен Од нерѓосувачки челик со висока цвр