.

.

Со попуст
0,5 ММ х 100мм х 200мм 99,9% Чист Бакарен Лим Цу Метална Плоча, Без Гребнатини, Филм Прикачени Бакарни Плочи

0,5 ММ х 100мм х 200мм 99,9% Чист Бакарен Лим Цу Метална Плоча, Без Гребнатини, Филм Прикачени Бакарни Плочи

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина на панелот : 200 х 100х 0,5 мм (Л х ш х т) Бакарна чистота : 99,9%; Дебелина : 0,5 мм; Материјал : бакар. Имајте убаво механичко однесување и Термичка стабилност. Сечење Со Професионална машина за сечење, безбедно користење. Може да се направи во цевки, прачки, линии, ремени, плочи. Карактеристики : сите сосема нови , нема потреба за обработка,можат директно да се користат. Сечење Со Професионална машина за сечење, безбедно користење. Имајте убаво механичко однесување и Термичка стабилност. Може да се направи во цевки, прачки, линии, ремени, плочи. Спецификации : Големина На Панел : 200 х 100х 0,5 мм?Л х х х) бакарна чистота : 99,9% Дебелина : 0,5 Мм Материјал : Бакарна Тежина : 95 гр поради неизбежни објективни причини, неговата површина може да биде со малку масло , но не влијае на неговите функции. Пакет Вклучени : 1 х чист бакар лист.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Материјал : H59 месинг ред, боја : злато Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, добра о�

DEN 2.67

Таа има добра обработка Месингот има висока јачина, висока цврстина и добра пластичност, но сепак може д

DEN 244.80

Форма : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Силикон Одделение : Лента; Цврстина : Затворен�

DEN 1.33

Големина : Дијаметар : 4мм, 5мм, Должина : 9 Погоден За занаети како што се и ткаење или за употреба на елект�

DEN 1.00

Цврста еднострана екструдирана црна неопрена гума со високи перформанси Користете каде и да е потребен

DEN 119.68

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елемент

DEN 609.60

Материјал : Н62 месинг лист Висока јачина, добра пластичност, добра заварливост, Има силна отпорност на а�

DEN 3.33

Различни дебелини се достапни за вашиот избор : Дебелина : 0 Должина од 5мм : 1000мм Ширина 50мм / 100мм / 200мм...

DEN 0.33

Бакар, дебел отстранлив винил обложен заштитен слој, чисти рабови за сечење, правилното сечење може да ј

DEN 307.68

Пријателски за измислица (лесен за сечење, вежбање, рута и свиоци) Сјајна и сјајна површина Водоотпорен �

DEN 1.33

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елемент

DEN 738.88

Донесете ги вашите занаетчиски идеи во живот идеално за ракотворби, емајл, реставрација на бакар, праве

DEN 2.00

Изработен од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработка што може да издржи об�

DEN 388.80

Печките сушени дабови шипки се идеални за најразлични занаетчиски и дрвени проекти Даулите се направен

DEN 625.60

Големина на панелот : 1000мм*10мм*0,1 мм / 0,2 мм (Л*В*Ч) Дебелина : 0,1 мм / 0,2 мм Предности : мазна површина, отпорно�

DEN 1988.16

Материјал : месинг H62 Месинг плочата главно се користи за активирање, алатки за сечење и разни прецизни д

DEN 3.00

ПВЦ нуди одличен баланс на јачина и тежина и обично е отпорен на киселини, алкали и повеќето други неорг�

DEN 3.33

Облик : Лист; Тип На Клетка : Затворена Ќелија; Материјал : Неопренови Одделение : Лист; Цврстина : Затворе�

DEN 755.20

Широко користени во, RC S, држачи за ламби, спортска опрема, градежни модели на песок, итн Направено од вис�

DEN 3.33

Висок квалитет : Силиконска гума од комерцијална оценка е црвена / портокалова боја со мазна завршница И

DEN 96.32

Висок квалитет : Гума за џвакање е тен во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој мате�

DEN 0.33

Агол Дебелина : 0 Метал / Легура Тип : Челик Агол Ширина : 1 во 1ин х 1ин х 1 / 4ин Челичен Агол Железо 12ин Парче

DEN 1.67

①Големина и дијаметар 3мм / 0118 "должина 100мм / 3 ①Материјал е Направен Од нерѓосувачки челик со висока цвр

DEN 711.20

[Спецификации на предметите] Дурометар : 50А, текстура : мазна, дебелина : 1 / 16 ", ширина : 4", должина : 10 стапк�

DEN 5900.96

[Спецификации на предметите] Материјал : ПЕИ, боја : килибар, јасност : получиста, дебелина : 1 ", ширина : 4", �

DEN 479.84

Светло во акрилик со тежина (специфична гравитација 1,19) е помалку од половина од тежината кога се според

DEN 1505.60

Облик : лист; Материјал : најлон 6 / 6; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 3 / 4 "; толеранциј�

DEN 680.00

【Добар дизајн】 460mm x 12mm / 181 / 8 "x 1 / 2" употреба на акрилна шипка за архитектонски модел што прави DIY 【Добар

DEN 1056.00

Извонреден хемиски отпор Меко и формално Добри својства на носење и носење Работи до 500 F Извонреден хем�

DEN 127.84

Апликација : Овие акрилни чаршафи можат да се користат за DIY и занаетчиски проекти, како што се знак за пр

DEN 1.33

[Спецификации на предметите] Дурометар : 50А, текстура : мазна, дебелина : 1 / 2 ", ширина : 36", должина : 25 стапк�

DEN 1.67

Форма : ролна; Материјал : БунаН; Одделение : Ултра сила; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : Акрилно лепило Де

DEN 1.33

Облик : лента; Материјал : Неопрена; Одделение : голема сила; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : обична Дебел�

DEN 561.60

Акрилниот лист е застаклување, сигнализација, прозорец или материјал за приказ кој е силен, отпорен на в

DEN 15346.88

Форма : ролна; Материјал : силикон; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 4

DEN 1419.20

Печатењето Тампа е отворено за бизнис Во моментов работиме под нормални распореди за производство и ис�

DEN 2.33

Облик : Лист; Тип На Клетка : Затворена Ќелија; Материјал : Неопренови Одделение : Лист; Цврстина : Затворе�

DEN 198.08

Облик : лист; Материјал : полипропилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 8 "; толеран�

DEN 1.33

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

DEN 1706.72

Златен филм со висока чистота месинг фолија метал ласерско сечење Достапно во повеќе големини Главно с�

DEN 4038.72

Облик : лента; Материјал : Неопрена; Одделение : голема сила; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : Акрилно лепи�

DEN 1299.20

4 304 полиран лим од не'рѓосувачки челик, изработен од не'рѓосувачки челик, има добри механички својства И�

DEN 1.33

Добро во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства за �