.

.

Со попуст
3 парчиња M6 единечна глава хексадецимална орев орев за слепи дупки изолациска поддршка на колумни завртки за навој 304 не'рѓосувачки челик мазна површина -

3 парчиња M6 единечна глава хексадецимална орев орев за слепи дупки изолациска поддршка на колумни завртки за навој 304 не'рѓосувачки

DEN 571.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Димензии : M6x8mmxd8x60mm Снабдување со DIY : Електрични. Потекло : Кина на копното. Тенец Даиметар * Должина на навој x Страна дијаметар * Должина на колумнични специфики за колумната : ДИЈ Снабдувања : Електричноригин : Кина на копно.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1110.40

Должина : M3x16mm Е прилагодено : да Број на модел : wghgquihquihgquih46676892796827692879wjhhiowjhojwiojhowjoj Материјал : Јаглероден че

DEN 3.33

Што може да обезбеди долго време со употреба 1060pcs m2 m3 m4 m5 завртки, мијалници за ореви и клуч UR M2 M3 M4 M5 заврт

DEN 696.96

Премиум материјал : Избраните завртки и ореви се изработени од извонреден не'рѓосувачки челик, имаат с�

DEN 1.67

Погонски иглички тешки, силни 300 со дијаметар на бетонски погони Бетонски погонски иглички за прицврст�

DEN 1.67

Име на производот : Комплет за асортиман на асортиман на хексадецимални растојанија за завртки; Материј

DEN 0.33

Големина : M25 x 5 (100 парчиња) Пакетот вклучува : Според вашиот избор Име : завртка за црна тркалезна / тава М�

DEN 367.84

Што ќе добиете куќички за мебел од 100 парчиња : , кои се доволни за да ги задоволите вашите дневни потре�

DEN 352.00

Големина : 3мм 100 парчиња Е прилагодено : да Број на модел : MA1 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Не'рѓосувачк

DEN 1.67

ПАНСКИ СВЕТИ А завртки за самопочитување Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик завртки за самопочи

DEN 2.67

Големина на низата : M3 / 0,12 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 88g Содржина на па�

DEN 1344.00

Боја : 1750pcs Број на модел : Y2018 Пакет : 1000 парчиња и погоре Материјал : Јаглероден челик Стил на глава : круг.

DEN 556.80

Димензии : М2; Димензии : L : 0,2 инчи (4 мм) Компатибилен тип : T4; Пакет : Болтон Пак (Блистер) Класификација на �

DEN 0.67

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Материјал : Метал Главна боја : сребрен тон, бел; Со�

DEN 502.24

Боја : 1,6мм Е прилагодено : да Број на модел : Egaseg1szgzww2ah Снабдување со DIY : Електрични Тип на ставка : Постави

DEN 2.00

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Материјал : Метал Главна боја : сребрен тон, бел; Со�

DEN 3331.52

Прицврстувач на чекан за прицврстување, легура на цинк со цинк позлатени челични нокти (инч) Прицврстув�

DEN 1.67

BZP светла цинк позлатена челик Труп дрвени фитинзи за склопување на мебел Количина на пакувања : 50 BZP све

DEN 4152.32

Точка во форма на вежба се користи за да се пресече густ и тврд материјал без да се потребни пилот дупка �

DEN 2.33

Произведено со врвен материјал, издржлив и практичен за употреба Погодно е за бетон, дрво, гипс табла и д

DEN 3457.76

Поставените завртки без глава се познати и како слепи завртки или завртки за грутки Држи предмет во мес�

DEN 0.67

Големина на конецот : M5 / 02 "(D); Име на производот : Орев за заниткување Материјал : алуминиум; тежина : 25g...

DEN 537.60

Големина : M6x20mm Е прилагодено : да Број на модел : WSG2 WSG2 GAZGR3 FS Пакет : Под 50 парчиња Материјал : пластика...

DEN 0.33

Број на модел : FQNHWQGN7 WG Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното

DEN 1286.40

Рамни плоштадски завртки A Завртки за само прислушување Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик...

DEN 206.40

Признати од риболовците повеќе од 50 години и денес е сè уште задолжителна за секоја кутија за справи Вис

DEN 305.60

Засилен хексадецимален мијалник Случајни зацврстени завртки за прирабница Цврстина на површината : Ро�

DEN 2.00

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 761.60

Машински завртки со погон на Филпс Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресењ�

DEN 64.96

188 Не'рѓосувачки челик обезбедува добра отпорност и јачина на корозија Slotted Drive има линеарен слот за упот

DEN 531.04

Големина : M16x150mm Е прилагодено : да Број на модел : 10 DJKU1 YDJ1 DHAH891 D Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Јаглероде

DEN 777.60

Постојат 6 типа M3 со навој машкоженски застој, секој тип 10 парчиња и ореви од 60 парчиња, завртки од 60 парч�

DEN 1.00

Големина : M5 20 PCS, должина : 25мм, боја : црна Димензии : М3*18 Е прилагодено : да Број на модел : М2 М3 М4...

DEN 2.00

Стан Филипс поткопа Машинска завртка Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Стан Филипс поткопа...

DEN 815.36

Висококвалитетен материјал : шалтерски завртки и ореви направени од 304 не'рѓосувачки челик, здрав и изд

DEN 2898.56

Завртка за машина со висок квалитет Завртка за машина со висок квалитет Од 1946 година, etет Фитинг и Снабд�