.

.

Со попуст
AEXIT 10 парчиња нокти, завртки и сврзувачки елементи за прицврстување на топката со топка, поставени ореви и завртки за завртки за завртки M3/8x12mm

AEXIT 10 парчиња нокти, завртки и сврзувачки елементи за прицврстување на топката со топка, поставени ореви и завртки за завртки

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Име на производот : Врски со топка; материјал : челик Големина на завртката : M3 / 8x 12mm; Вкупна должина : 18мм / 0,7 ". Врвот на топката Дија : 6мм; хексадецимална големина на штекерот : 4мм. Боја : црна; тежина : 47g. Содржина на пакет : 10 x топка Plungerscreps. Материјал : челик. Големина на завртката : M3 / 8x 12mm; вкупна должина : 18мм / 0,7 ". Врвот на топката Дија : 6мм; хексадецимална големина на штекер : 4мм. Боја : црна; тежина : 47g. Содржина на пакетот : 10 x топка за влечење. Rolling топка за прицврстување на топката HEX SOCKET SET SCRUNG M3/8 X120.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3814.24

Поставете завртки квадратна глава Поставете завртки квадратна глава Корпорацијата за монтирање и снаб

DEN 11679.84

Рамен поткорен шест лобус Машинска завртка Произведено за SAE J82 спецификации Позлатено од челик...

DEN 512.00

Fischer Duotec Дозволете многу тешка поддршка за оптоварување за превртување на Dowels Даул за гипс табла го нама

DEN 1.67

Димензии : M4 X15D12x12mm Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагодено : да Број на модел : fsdujkudji3829wodl, idfkoodlf; sp; f'p

DEN 1.00

Големина : M3x10mm Е прилагодено : да Број на модел : 328979 Asjkdhakdha Пакет : Под 50 парчиња Материјал : најлон 30 PCS M2 M3

DEN 3.33

Големина : M6x35mm (1 парчиња) Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното Големин�

DEN 0.33

Поставените завртки без глава се познати и како слепи завртки или завртки за грутки Држи предмет во мес�

DEN 1462.40

Име на производот : орев од пеперутка; Содржина на пакет : 15 парчиња x орев од пеперутка Главна боја : среб�

DEN 1052.80

Број на модел : vvwnycny20nt1 Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копнот�

DEN 1.00

Име на производот : мебел што ја поврзува завртката за фитинг; Материјал : Метал, пластика Главна боја : б�

DEN 3.00

Завртките можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби Материјал од не'рѓосувачки челик, отпорен �

DEN 0.67

Име на производот : мебел што се поврзува како фитинг; Материјал : Метал Главна боја : сребрен тон, бел; Со�

DEN 1.67

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Овие завртки ги исполнуваат спецификациите ISO7380 Широко се користи во �

DEN 560.00

[Спецификации] Тип на завртка : Постави завртки, материјал : 129 јаглероден челик, финиш : црн оксид, соодве

DEN 1.00

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 2047.84

Ниво на дијаметар по инч : 3 / 87 Должина : 2 инчи Низок јаглероден челик Ниво на дијаметар по инч : 3 / 87...

DEN 299.20

Големина : M5 x 60мм (2 парчиња) Стил на возење : Ништо Тип на завртка : завртки за машина Материјал : Не'рѓосув

DEN 2.00

Столпчиња од типот на броја За употреба во материјали на цврстина на Роквел Б55 или помалку...

DEN 1110.40

Должина : M3x16mm Е прилагодено : да Број на модел : wghgquihquihgquih46676892796827692879wjhhiowjhojwiojhowjoj Материјал : Јаглероден че

DEN 2.67

Пан плоштад вдлабнатина Завртки за само дупчење Произведено до ASME B18.3 (глави) и SAE J78 димензии 188 не'рѓосув

DEN 78.24

Кратка нокти со острина, со рамна широка глава Овој производ ги задоволува барањата на клиентите...

DEN 1.33

Предност : Главата на капачето овозможува возење каде што нема доволно простор за клучеви Исто така мож�

DEN 204.80

Големина : KM4 X20 Снабдувања на DIY : Метал Стил на возење : Филипс Тип на завртка : завртки отпорни на тампер �

DEN 553.60

Орев од метрички капаци од желади не'рѓосувачки челик Количина на пакет на артикли : 25...

DEN 148.00

Име на производот : Филипс тава за завртка за завртки со мијалник; Содржина на пакет : 35pcs x завртка, 35pcs x о�

DEN 192.00

Оркетите со капа се познати и како ореви од желади Нуди заштита на навои и декоративен изглед како прицв

DEN 2.67

Пан Филипс Завртки за само дупчење Произведено до ASME B18.3 & SAE J78 спецификации Случајот зацврстен на Рокве�

DEN 27.04

Земја на потекло : Тајван, провинција Кина Должина на пакетот : 4 Ширина на пакетот : 1,7"...

DEN 288.00

Број на модел : DQF81 B21892 Y91 Y Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копн

DEN 424.00

Завртки за хардвер за мебел Иако постојано се расклопуваат и собраа, ефектот на склопот е сè уште како п�

DEN 95.84

Земја на потекло : Тајван, провинција Кина Должина на пакетот : 6,6 " Ширина на пакетот : 2 Висина на пакетот

DEN 963.20

Точка во форма на вежба се користи за да се пресече густ и тврд материјал без да се потребни пилот дупка �

DEN 556.80

Димензии : М2; Димензии : L : 0,2 инчи (4 мм) Компатибилен тип : T4; Пакет : Болтон Пак (Блистер)...

DEN 931.20

Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани да поминат низ дупка или орев што е п