.

.

Со попуст
Inинруиси навојни инсерти 5/16 -18, 0,75 долги, хексадецимални теми за навој за дрво, хексадецимален приклучок за навој, вметнете ореви за занает за мебел од дрво

Inинруиси навојни инсерти 5/16 -18, 0,75 долги, хексадецимални теми за навој за дрво, хексадецимален приклучок за навој, вметнете

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Квалитетен материјал за легура на цинк, финиш во боја на цинк, отпорност на оксидација, добра цврстина, отпорност на корозија Овозможува силна машинска нишка во меки дрва. Соодветно за меки шуми од бор, иверица, фиберборд, итн., Работете совршено на комбинацијата на мебел. Внатрешна големина на конецот : 5/16 "-18. Ерозија е можна. Овозможува силна постојана нишка во дрво. Теми кои обезбедуваат исклучителна моќност на држење. Не се дизајнираат прирабница за да се овозможи поставување под површината. Најчесто се користи за : претходно изработен мебел, влечење на фиоки и случаи на прикажување. Навојни инсерти за меко дрво-Вметнувањата на конецот Jinruisi за меко дрво се идеални за апликации каде што се одземаат или ерозија на конецот е можна. Овозможува силна постојана нишка во дрво. Широки надворешни навои кои обезбедуваат исклучителна моќност на држење.Не дизајн на прирабница за да се овозможи поставување под површината. Најчесто се користи за : претходно изработен мебел, влечење на фиоки и случаи на прикажување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.00

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Надворешен хексадецимален Тип на завртка : завртки за маши�

DEN 150.72

Име на производот : завртка за крилја; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 23g; Содржина на пакет : за

DEN 206.24

➤ [Пакетот вклучува] : Glarks 140pcs навојни инсерти комплет за навртки вклучува 9 големини на навојни инсерти

DEN 2.33

Е прилагодено : да Стил на возење : Слоутиран Материјал : Не'рѓосувачки челик Снабдување со DIY : Електричн�

DEN 536.16

Anchиден погон за прицврстување Сидро во стилот на погонот не бара претскажана дупка Направено од челик 1

DEN 3.33

Е прилагодено : да Број на модел : 08 Пакет : 100199pcs Материјал : Не'рѓосувачки челик Стил на глава : Не Е прила�

DEN 4290.24

Машинските завртки се дизајнирани за апликации со предприслушувана дупка или се спарени на наводна оре

DEN 2.33

Пан слотен тип AB Завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврст�

DEN 206.40

Машински завртки со погон на Филпс Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресењ�

DEN 146.08

Име на производот : UBOLT; Содржина на пакет : 4 PCS X UBOLT, некои фитинг делови; Главна боја : Сребрен тон Материј

DEN 0.33

Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани да поминат низ дупка или орев што е п

DEN 5631.84

Сите артикли се сосема нови и добро спакувани Вашата нарачка ќе биде внимателно спакувана и испорачена

DEN 2.33

Големина на низата : М6; Пич : 1мм; Должина : 30мм; Не'рѓосувачки челик Функција : Лесен за инсталирање и отст�

DEN 3.33

Снабдувања на DIY : Метал Снабдувања на DIY : Метал PQWN HOT 4 ПЦС 18мм од не'рѓосувачки челик капаче за завртки за

DEN 1158.40

Големина : M6x40mm Тип на завртка : Поставете завртки Стил на возење : Ништо Големина : M6x40mm Тип на завртка : По

DEN 143.68

Големина на низата : 3мм; Тема на темата : 0,5 мм; Должина на низата : 6мм Големина на погонот Torx : T10; Пакет : 100

DEN 7392.00

Завртките со лимови имаат остри навои за сечење кои се сече на лим, пластика или дрво Тие понекогаш се за

DEN 575.84

Број на модел : apewi54t76tyhjy23we Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на коп�

DEN 3615.84

Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани д

DEN 2.33

Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Овие завртки ги исполнуваат спецификациите ISO7380 Широко се користи во �

DEN 1.00

Име на производот : мебел што ја поврзува завртката за фитинг; Материјал : Метал, пластика Главна боја : б�

DEN 1134.40

Земја на потекло : Соединетите држави Должина на пакетот : 1,65 " Ширина на пакетот : 2,46" Висина на пакетот : 1

DEN 1049.60

Име на производот : завртка за пеперутка на крилја; Материјал : Јаглероден челик Тежина : 158g; Содржина на �

DEN 145.92

Име на производот : Докинг за поврзување на орев; Содржина на пакет : 20pcs x Докинг за поврзување навртка Гл

DEN 2.33

Пан слотна Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Машинска завртк

DEN 0.67

Поврзувачки потколеници Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Челичен црн оксид...

DEN 456.00

✅material : Комплет за поставување навртки за завртки за навртки од месинг од месинг Iubубезно за : Обично се �

DEN 0.67

1421 парчиња Комплет за асортиман на лим со лим за лим на филипс тава за глава! #6, #8 #10, #12, #14 Вклучени дијаме

DEN 415.84

Исто така познати како завртки за самоприслушување, овие најчесто се користат во апликации со тенок мер

DEN 920.00

Должина : M3x5 Димензии : М3*5 Е прилагодено : да Број на модел : 001 Пакет : Под 50 парчиња Димензии : М35...

DEN 1.00

Наменето да ги прицврсти челичните покриви на дрвени чисти што се користат во градежништвото по рамка и

DEN 244.80

Стан 100 ° Филипс Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Стан 100 ° Фи

DEN 1.67

Големина : Ти Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Челик од легура Стил на глава : круг Тип на завртка : завртк�

DEN 4400.00

Стил на возење : Филипс Големина на погонот : #2 Дијаметар на главата : 0,270 " Бродот од Соединетите Држави...

DEN 185.60

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

DEN 255.84

Филипс трим глава Завртки за само дупчење За приложување на основна табла или исечете ја преку drywall во м�

DEN 3.33

Име на производот : Вметнување мебел Еорев; Содржина на пакет : 48pcs x мебел Вметнете еорев Главна боја : бр�

DEN 2.67

Овој сет на завртки и мијалник е изработен од траен еколошки полиамид кој има стабилни, долготрајни пер�

DEN 1427.20

Големина : M14x65mm Број на модел : S4 DZGBGHCSWE21 QSWED Снабдување со DIY : Електрични Сертификација : Ништо...

DEN 167.84

Направено од обложен метал, издржлив и отпорен на 'рѓа Дијаметар на завртки : 6мм (М6) Спакувано во пластич

DEN 356.80

Должина : 2 " Снабдувања на DIY : Металкирање Стил на погон : Хекс штекер Завртка Тип : Машински завртки Стил