.

.

Со попуст
YDJoo E12 G60 LED Сијалица 4W Глобус Суета Светилки 40 Вати Замена Сијалица Топла Бела 3000k Круг Ноќ Сијалица E12 Канделабри База За Бања Шминка Огледало Светлина Спална Соба, 6

YDJoo E12 G60 LED Сијалица 4W Глобус Суета Светилки 40 Вати Замена Сијалица Топла Бела 3000k Круг Ноќ Сијалица E12 Канделабри База

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сијалица G60 Globe : Изработена од висококвалитетно стакло, 4w, 40w еквивалент, Топло Бело 3000k, 400 lumen излез, работи безбедно НА AC110 V, А не Затемнувачки Заштеда на енергија : Замена НА ВАШИТЕ 40w блескаво светилки СО 4 W E12 Глобус Светилки, Заштедете до 85% од вашата електрична сметка. Долго Време : со долг животен век над 20.000 часа, намалете ја маката за честа замена на светилката. БЕЗ Треперење или Строб, Не Содржи жива, Не Емитува УВ / ИР Светлина, Без сина светлина, ефикасно заштитувајќи го видот на вашето семејство. Лесна Инсталација : (Г)*(Ж) 60мм*90мм (2,36 инчи* 3,54 инчи),Лесен за инсталирање, Одговара на стандардниот уред за основно светло е12 канделабри. Ве молиме проверете ја вашата големина пред купувањето. Широко Се Користи : g60 led тркалезни светилки погодни за декорација низа ноќно светло, шминка огледало светло, маса светилка, ѕид светилка, огледало сијалица, дневни соби, спални, бања, итн. Приклучок : Е12 Канделабра База Сијалица Тип : Г60 Глобус Материјал : Стакло (Добра Дисипација На Топлина) Моќност : 4 W Прозрачен Интензитет : 400 LM Напон : AC 110v Животен Век : 20,000 Часа Големина : 60mm*90mm(2.54 во) Еквивалент : 40w Температура На Бојата : Топло Бело 3000k Пакет : 6 пакет G60 е12 4w Глоуб Сијалица Изработена Од Висококвалитетно Стакло, 4w, 40w Еквивалент, Топло Бело 3000k, 400 Лумен Излез, Работи Безбедно НА AC110 V, А НЕ ЗАТЕМНУВАЧКИ.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1072.48

Замена ЗА Сијалица / СВЕТИЛКА F20 T9 / D 580 MM W / O ИГЛИЧКИ Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА Сијалица /

DEN 1.33

●Спецификација на сијалицата G4 Quandard g4 bipin база(Растојание од 4mm Pin), големина : Дијаметар : 0,47" (12mm), Должина

DEN 239.84

ДЕВЕНВИЛС ЛЕД светилките А19 имаат за цел да ги заменат вашите сегашни халогени од 60 Вати, тие се оценети

DEN 2.00

HQRP® BA15 S LED Сијалица плус HQRP® Сонце Метар; Обезбедува светло осветлување од 190 лумени Еквивалентно НА 12w б�

DEN 225.28

Тип На Сијалица : Халоген Сијалица Форма : PAR38 Употреба : Песна Заштеда На Енергија Халогените имаат ист и

DEN 750.40

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 1.33

За нас : Пиншуо Осветлувањето е професионална фабрика за производство НА ЛЕД светилки од 2009 годинаПроиз

DEN 351.84

Едисон Сијалица Едисон Сијалица Кралот Сијалица Само Сијалицата Е Внатре Декоративна Сијалица Е26 ЛЕД Ф

DEN 271.84

【?Висококвалитетната Led цевка sokply led е изработена од висококвалитетен Компјутер и легури, со матирано и

DEN 2.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 1.33

Сијалица од Големина На Предметот : Должина : 2 31 инчи Ширина : 0 Стил : Канделабри Тип На Светлина : Светилк

DEN 2.00

Brightech 15 Пакет E26 Led Сијалица : Зачувајте пакет на вашата сметка за напојување кога ќе ги исклучите енергет

DEN 939.20

Висока Осветленост : Користете 6000к топла бела ЛЕР, повеќе светла од другите сијалици на фаровите, без ни�

DEN 57.60

Големина : 10мм Емитирана Боја : црвена Боја на објективот : јасно Прозрачен Интензитет : 4000мцд5000мцд...

DEN 303.84

●Мека светлина● : Т45 сијалицата Едисон емитува прекрасна топла мека, неотсјајна светлина, не премногу �

DEN 2.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 1.67

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 159.84

Мини Големина : 006 инчен Мали ПРЕДВОДЕНИ Чипови Агол На Гледање : 120 Степен Напон напред / Директна Струј�

DEN 1.67

●ОПТИМАЛЕН ИЗБОР за ЗАМЕНА НА ХАЛОГЕНИ ● 8 Вати е11 75 вати традиционална замена на светилки, Топло бело, 1

DEN 399.84

Спецификации : 16 Вати, 55 Волти, Т5 Единица По Продажба : 1 Пакет Завршна Сијалица : Јасно...

DEN 1.00

Купувањето доаѓа со замена За Спектрофотометар со 17,88 Вати, 6,50 волти, 2,75 а, форма На Сијалица С8, чиста зав

DEN 1.67

Земја На Производство : КИНА; Материјал : КОМПЈУТЕР, Алуминиумска Плоча; Нето Тежина : 27г; Содржина На Пак�

DEN 0.67

● ФЛУОРЕСЦЕНТНА Сијалица PK30 ● Излез на светлина : 2 Просечен Животен век : 30 ● Тип На Сијалица : Т8...

DEN 250.56

●Енергетски Ефикасен●Користејќи 5 вати За до 500 лумени на осветленост, совршено заменете ја т4 ТИПОТ НА

DEN 556.80

Фасцинантна Ротирачка LED Кристална Led Сијалица "Вашата Лична И Приватна Диско" Изработени Од Пластика Ле

DEN 0.33

Висок Квалитет Изработени од висококвалитетен акрилик и алуминиум, добра дисипација на топлина, без ко

DEN 175.84

Комбинации на Сијалица Пакет 2 Пакет 2700k Сензор За Движење Светилки + 2 Пакет 3000 K Самрак До Зори Светилки,

DEN 2.33

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 960.00

[ПОВЕЌЕКРАТНА употреба] : Се Користи за ноќни светилки, светилки со светилки за сол, божиќно светло ц7, св�

DEN 1087.20

Заштеда на енергија овие сијалици предводени од канделабри се одлична замена за заштеда на енергија за

DEN 3.33

Qreative 4 Режими Дизајн Q calmsen LED пламен ефект сијалица нуди Треперење Пламен Режим, Режим На Дишење, Општ Реж

DEN 756.80

Замена За Меѓународна Светлосна Технологија L7390a Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Меѓународна �

DEN 716.80

Истиот квалитет КАКО ое за помалку пари Дизајниран со најновиот софтвер и произведен со модерна алатка