.

.

Со попуст
E. ЛИ ДИСПЛЕЈ Л Д 1902 Затворен & Надворешни Светилки Г50 Глобус Транспарентно Стакло Божиќ Стабилна Кутија За Замена Е17 од 25

E. ЛИ ДИСПЛЕЈ Л Д 1902 Затворен & Надворешни Светилки Г50 Глобус Транспарентно Стакло Божиќ Стабилна Кутија За Замена Е17 од 25

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прекрасните Светилки За Замена На Светлината G50 Globe на Lee се продаваат во единечни бои од 25, Заменете ги тие стари светилки со сосема нов сет На Светла На Отворено, проѕирни бои, Светла За Божиќ И Патио, Едноставно зашрафете ги на кој било кабел Или штекер Со големина C-9 (E17) и гледајте како светат со празничниот дух 1 кутија од 25 Светилки по нарачка. Само Замена Светилки. Не се вклучени жици. Спецификации на сијалицата : G50 (E17) C9 - 2 во долг Дијаметар X 2in, Стабилните Светилки остануваат постојано вклучени додека се вклучени. Нема трепкање и исклучување. Завртка-Во Заменливи. Транспарентни Јасни И Повеќебојни Достапни за 4 јули-Тројно Натопени во бојата за длабоки темни бои кои траат со години, Во Форма На Канделабри - изгледаат како пенливи свеќи во ноќта! Блескаво Осветлување-Топли Светлечки Светилки. 100% вистинско разнесено стакло со месинг приклучоци со завртки, Големи Кружни Светилки во Облик На Глобус покриваат простор за осветлување на расположението во областа. 7-Вати, 120 Волти, Оценет над 10.000 часа Внатрешен/Надворешен-Водоотпорен И Отпорен на Временски Услови.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 591.84

Еквивалент на блескаво : 50В Животни Часови : 25 Агол на зракот : 107 степен База : Е26 Медиум...

DEN 3.33

● Флуоресцентна Сијалица ● Излез на светлина : 3 Просечен Животен век : 24 ● Тип На Сијалица : Т8 € Боја / �

DEN 95.20

Изградба без жива Средна завртка база УЛ / КУЛ наведени И рохс во согласност Земја На Потекло : Кина...

DEN 287.84

Купувате 1 Парчиња Линеарна Флуоресцентна Светилка 13w 22 во F14 W / T5 / 835 / ЕКО БиПин Т5 Компатибилен СО GE 46671...

DEN 1.67

Спецификации : 120 Вати, 85 Волти, Т67 Краток Лак Метал Халид Жива Пареа Сијалица Единица По Продажба : 1 Паке�

DEN 3.33

1 Сосема Нов ПАР (Сет од 2) На Н3 Ксенонски Супер Бели Светилки Висок Квалитет 30 Дена Неисправни Гаранција

DEN 3.33

(10)светилки 35 Вати Г635 база Т4 35В 120Волти Јасна Халогена Сијалица би игла светлина 35ват А1602ј.35 БиПински Ба�

DEN 3.00

Машински 6061 палка алуминиум Боросиликатна проѕирна стаклена леќа Продадени во парови Произведено во С�

DEN 400.00

Стандардна ц7 канделабри бази За употреба со електрични светилки за свеќи 120 волти, 60 херци,.008 засилувач�

DEN 159.84

Пакетот вклучува : 6 х волфрам халогени светилки Стандардна големина : должина : 3.07", дијаметар : 0.32", база :

DEN 255.36

1, ● ВРВЕН КВАЛИТЕТ● : 2 пакет par20 тесен рефлектор за поплави, Висококвалитетен Екохалоген, Ro HS& CE сертифи�

DEN 1.00

Семејство : филипс светилки Полесни Земја На потекло : Полска Категорија : сцена и забава светилка...

DEN 1.00

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 127.84

ЗАБЕЛЕШКА : светилките се СВЕТИЛКИ Во ФОРМА НА БУКВАТА Т4 9В СО 2пинска основа Г23 Пред да нарачате, ве моли

DEN 1.33

2Светилки Универзална Замена за многу апликации УВ Гермицидна Сијалица 3ватс Светилка 3В Е17 Средно 3 Ват�

DEN 2.00

5инчен дијаметар, 6 3 / 4Инчен МОЛ Стандардна (е26) база 3000 часовен живот Достапно во 25, 40, 60 и 100 вати, како и ј�

DEN 1008.00

120 ЛУМЕНИ ПО ВАТИ оваа цевка од 2 стапки има лумен број од 1040 и ОЦЕНКА ЗА КРИТЕРИУМИ >80 Користете ги овие е

DEN 146.08

8 W T5 Халофосфор Мини Цевка, Ладно Бело халофосфатна обвивка за да даде стандардна изведба Б класа енерге

DEN 2.00

Потребен центар (Се Продава Одделно) : : Сенглираните паметни светилки се компатибилни со 4о (4ти Генерал /

DEN 1.33

Боја / Завршница : Природно Бело Температура на бојата : 3 Лумени( излез на светлина) : 1746, 82 CRI...

DEN 760.64

24 GHz WiFi КомпатибиленПоврзете се со 2.4 GHz мрежи на рутери со еден, двоен и трибенд преку опции за спарување

DEN 320.00

Напон : 120 V, Моќност : 300 W, Тип : ПАР56 Халогена Сијалица, Основен Тип : Магнат Крај Огради, Животни Часови : 250

DEN 1.67

Е17 ЛЕД Сијалица : Изработена од 102 парчиња 2835СМД, одлична дисипација на топлина со керамичко тело, проѕир

DEN 540.80

НИСКА ПОТРОШУВАЧКА : заштеда на 90% на сметките за енергија! САГЕЛ ПРЕДВОДЕНИ светилки производ Висока ен

DEN 756.80

Замена За Меѓународна Светлосна Технологија L7390a Сијалица Единица по продажба : 1 Замена За Меѓународна �

DEN 872.32

Спецификација13,3 W, 12,8 V, 1,04 S8 халогена сијалица Со база на бајонет со ЕДЕН контакт BA15 S, просечен номинален

DEN 351.84

€Dimmable qu17 R14 LED сијалицата е компатибилна со повеќето led затемнувачи, со мазен опсег на затемнување од 10% д

DEN 351.84

Почетна Компоненти Замена 530071835 Прајмер Сијалица За Занаетчија 944411422 Моторна Пила Материјал со врвен кв

DEN 0.67

Име На Производот : Диода Што Емитува Светлина;Материјал : Метал, Пластика Емитување Светла Боја : Црвена

DEN 1.00

Висока Осветленост : Користете 6000к топла бела ЛЕР, повеќе светла од другите сијалици на фаровите, без ни�

DEN 1.67

Замена ЗА СВЕЌА 4255 V23 CP Сијалица Единица по продажба : 10 Замена за Сијалица за Свеќи 4255v23cp Оваа Сијалица Н�

DEN 2.00

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 3.33

Qreative 4 Режими Дизајн Q calmsen LED пламен ефект сијалица нуди Треперење Пламен Режим, Режим На Дишење, Општ Реж

DEN 160.00

GE Осветлување БМ Открие HD LED Светилки, Тап Врв, 5Вати, Јасна Завршница, Декоративни, Затемнети, 60Вати Заме�

DEN 191.84

Ca11 свеќа Со е12 база за употреба во лустери и скали Замената од 25 вати користи само 3,5 вати Обезбедува 170 л�

DEN 3.33

ЛАЈТФОРС цитира научно измерена фигура на свеќи кога другите само користат грубо претерано рекламирањ�

DEN 2383.84

Алуминиум Влезен Напон : AC 85 V265 V; 12 Вати Цврсто жичен, монтиран на ѕид / површина Емитување Светла боја : Ч�

DEN 3.00

Пакет Вклучува : овој пакет вклучува 4 Пакет Самрак До Зори Светилки На Отворено, УЛ и Енергија Ѕвезда На�

DEN 1.00

6 Пакувања од 2 Светилки (вкупно 12 светилки) 5 глобус со канделабри база за употреба во суета ленти...

DEN 1.33

Чиста, чиста висока дефиниција плус светлина со 2850 температура на бојата на келвините Светилки ЗА општа