.

.

Со попуст
КРУЗЕТ АВТОМАТИЗАЦИЈА 88827135 ТАЈМЕР, СПДТ, ИСКЛУЧУВАЊЕ ОДЛОЖУВАЊЕ, 24VDC, 24-240VAC

КРУЗЕТ АВТОМАТИЗАЦИЈА 88827135 ТАЈМЕР, СПДТ, ИСКЛУЧУВАЊЕ ОДЛОЖУВАЊЕ, 24VDC, 24-240VAC

DEN 1600.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Цена За : 1 Секој Контролен Напон AC Min : 24vac Контролен Напон AC Макс : 240vac Контролен Напон DC Max : 24vdc Тајмер Функции : Мултифункционална Струја На Оптоварување : 8 A Режим На Префрлување : (Не Е Применливо) Релејно Монтирање : DIN Железница

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1072.48

Замена ЗА СИЈАЛИЦА / СВЕТИЛКА FL20 T10 / CW 580 MM W / O ИГЛИЧКИ Сијалица Единица по продажба : 1 Замена ЗА СИЈАЛИЦА

DEN 159.84

Почетна Компоненти Замена ЗА WP4452164 Рерна Сијалица За Kichenaid KEBC107 KBL03 Печка Материјали со врвен квалитет за

DEN 0.33

Плоштад 6" тела со интегрални Led Диоди "Круг назад" страна за лесна инсталација Изолирана фабрика за надв�

DEN 3.33

Екопријателски : сијалицата за пламен е направена од 40 2835 Led Диоди за ефикасно осветлување и мала потрош�

DEN 2.00

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 88.32

Сигурен Квалитет : Изработена од висококвалитетна волфрамска жица, оваа Сијалица Г9 може да трае до 3000 ч�

DEN 1.33

Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E F32 T8 XL / SP30 / Е / WM / ЕКО Сијалица Единица по продажба : 36 Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E F32 T8 XL /

DEN 2.00

Замена ЗА КОРПОРАЦИЈАТА БИЧКРАФТ А1001 ПРЕДВОДЕНА СВЕТЛИНА ЗА СЛЕТУВАЊЕ Со Техничка Прецизност Единица �

DEN 46.40

100% Сосема Нов И Висок Квалитет Напон Напред (В) 3 Доминантна бранова должина (мм)К : 460465 Агол На Моќност (ст

DEN 1126.40

Земја на (издржливо во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Електронски Делови, (најнова технологиј

DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 223.84

●Повеќенаменски● Овие СВЕЌИ БЕЗ ПЛАМЕН се широко користени Во Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарн�

DEN 716.80

Истиот квалитет КАКО ое за помалку пари Дизајниран со најновиот софтвер и произведен со модерна алатка.

DEN 1163.20

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 0.33

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 1468.80

Ја заменува стандардната сијалица со блескаво 40 вати со КАНДЕЛАБРА / лустерска основа (е12) Изгледа како �

DEN 2.33

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 2.00

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DEN 233.44

Облик : Т1 Филамент : Ц2Р База : Жица Терминал Моќност : 0,5 W Кутија од 10 Светилки 1783ова е сијалица од 2,5 Волти

DEN 3.33

Облик : С8 Кутија од 10 Светилки 1073 ова е сијалица од 12.8 Волти со база На Ба15с Ве молиме прегледајте ги слик

DEN 1.00

Опк бело стакло Месинг база не ќе кородираат Круг, мазен дизајн за модерни тела Оваа преголема сијалица

DEN 302.88

Топлиот сјај може да додаде класичен амбиент и шарм во секоја просторија Создадете индустриски историс

DEN 215.68

€Заштеда на енергија ● LED светилки со светилки со 600 лумени, двојно ја зголемуваат осветленоста како об�

DEN 199.84

Сијалицата MR16 ПРЕДВОДЕНА од 7 Вати е идеална за секојдневна употреба Оваа сијалица може да ги намали тро

DEN 1462.40

(12)СВЕТИЛКИ НОВ ХАЛОГЕН JCD 120 V 50w Светилки G8 База Anyray A1706 Y G8 БиПински База (8 Милиметри помеѓу Иглички)...

DEN 1414.40

Вклучени во кутијата : 132 вати компактен флуоресцентен серпентина топло бело Идеален за различни аплика

DEN 1217.60

Заштеда на енергија, Нашите 12w GX24 Q3 4 PIN led pl светилки се дизајнирани да ја заменат PLT26 W, 60% заштеда на енерг�

DEN 2.67

Почетна Компоненти Замена 530047721 Прајмер Сијалица За Занаетчија 358791170 Гас Тример Материјал со врвен квал

DEN 383.84

ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ e12 100w канделабри led светилки, AC120 V, 8 W еднаква НА 100w e12 edison сијалица, CRI>90,PF>09,Ултра

DEN 227.68

Автоматско И Камион Одржување Земја на производство : Кина Производител : ЛУМАПРО Единица^Упатство За У�

DEN 191.84

Дел Тип : Багажникот Сијалица Произведени Од : ЦИК Индустрии Број На Модел : 1003 Тежина на производот : 0,82 к

DEN 2.00

Потребен центар (Се Продава Одделно) : : Сенглираните паметни светилки се компатибилни со 4о (4ти Генерал /

DEN 1563.20

Почетна Компоненти Замена ЗА WP4452164 Рерна Сијалица За Kichenaid KEMC308 KSS03 Печка Материјали со врвен квалитет за

DEN 367.84

`+Технички Карактеристикиантички едисон стил б11 свеќа матирано стакло, со ретро изглед и торпедо врвот �

DEN 2.00

База : Г13 Средни 2Пински 13мм ЦентарДоЦентар Вати 20спецификации : 20 Вати, Т8 Сијалица Единица По Продажба :

DEN 3.33

(10)светилки 35 Вати Г635 база Т4 35В 120Волти Јасна Халогена Сијалица би игла светлина 35ват А1602ј.35 БиПински Ба�

DEN 382.24

1 Направено со керамика и проѕирен стаклен материјал, степен на агол од 360 зраци, кој имаше добра дисипац�

DEN 2.33

€Висок Квалитет : g9 led сијалица изработена од КОМПЈУТЕР и Керамика, СО 88 PCS 2835 SMD LED, 900lm, не затемнета, Днев�

DEN 3.00

Стакло без олово; крај на заштитата на животот; Ниско одржување Ѕид Скали, Надолу Осветлување Осветлува�

DEN 510.08

● ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИне затемнета верзија, користејќи ВИСОКА ефикасност и ЛЕД чипови со големи ди�

DEN 1569.28

3ВО1 прилагодлив агол на зракот : 25 степени, 40 степени, 55 степени агол на зракот прилагодлив, погоден за ра

DEN 1.33

100% Сосема Нов Дијаметар На Држачот : 22мм Висина На Објективот : 10,5 мм ;Висина На Држачот : 13мм стапка На Пр�

DEN 1.00

Големина : 166 во / 35 * 28 * 17 Мм Материјал : СТОМАЧНИ+ стакло Шема : еднострано печатење, ноќна флуоресценциј�

DEN 1.67

€Одлични Перформанси € Овие G4 база БЕЗ Треперење LED Светилки дизајнирани да траат 5000 часа или повеќе, н�

DEN 2.00

Спецификација 250 вати, 120 волти, ЕД 18 КС СКРИЕНА сијалица со база на завртки Е39 могул, 2100к топла бела темп�