.

.

Со попуст
mdi GCNX0902XXXX204 Мрежа Означени Целулоза Нитрат Мембрана Диск Филтер, ET Стерилни, 47 мм Дијаметар

mdi GCNX0902XXXX204 Мрежа Означени Целулоза Нитрат Мембрана Диск Филтер, ET Стерилни, 47 мм Дијаметар

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Стандарден метод за тестирање за проценка на инхибиторниот ефект на решетките со мастило врз мембранските филтри Апликација за Микробиологија на вода. Апликација за Микробиологија на производот. Земја На потекло : Индија. мди Мрежа означени целулоза Нитрат мембрана диск филтри се корисни за вода и производ микробиологија и мрежа на површината олеснува броење на колонии. мди филтрите се произведуваат во објект СО исо-9001 : 2008 сертифициран систем за управување со квалитет.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

Гордо Произведени во САД Медиуми : 304 СС ЖИЦА Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 2648.16

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

DEN 239.84

Мембрански Филтер Направено Од Најлон Големина на Порите 0,45 um Земја На Производство : Кина...

DEN 215.84

Заменува p / n 943104 Гордо Направени во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, за

DEN 2420.64

Гордо Произведени во САД Медиуми : 304 СС ЖИЦА Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 367.04

Гордо Произведени во САД Медиуми : Микроглас Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Прои�

DEN 2.67

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

DEN 2.33

Гордо Произведени во САД Медиуми : Хартија Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ Произв�

DEN 4329.28

Ergономскиот дизајн овозможува вчитување и истовар на капсулите на филтерот на висина на половината, што

DEN 2.00

Овозможува непрекинат проток, без исклучување на системот за чистење на корпи Вистински дизајн на Униј�

DEN 1411.20

Максимална способност за заштита од странски честички во системите за цевки и опрема за процеси Фрлено

DEN 351.84

6х6 инчни микронски филтер листови од колофон направени со ПРЕМИУМ најлон со потпис НА гутенберг што ги �

DEN 8352.96

Брза и ефикасна филтрација на примероци и секаков вид раствори, растворувачи или гасови Домување инјек�

DEN 1613.60

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 361.76

Порозност а Продадени во секоја Земја на потекло : Сад Филтер дискови, достапни во стаклени влакна или г�

DEN 3.33

Заменува p / n 1035637 Гордо Направени во САД Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, з�

DEN 3.33

Филтрите за компримиран воздух ги отстрануваат загадувачите и субмикроничните загадувачи од чистиот в

DEN 3.00

111 / 16 "316 L дијафрагма од не'рѓосувачки челик Едно парче дизајн на седиштето вклучува синтериран филтер...

DEN 611.20

Гп отстранување Прашина / Тој Одмастување / Наизменична СТРУЈА јаглерод / Дп Ефикасно Отстранување Праш�

DEN 3184.00

Директно Заменете Ја Компатибилноста На Салер И Производот 100% Повеќе Од 3000 Часа И Преостаната Количина

DEN 275.20

Големина на пристаништето : 1 / 8 "(НПТ) Температурен Опсег : 20° до 160°F Макс Притисок На Снабдување : 150 PSIG...

DEN 3.33

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

DEN 1248.16

Обезбедете врвен хемиски отпорен за растворувачи или за агресивни водени течности Димензии на пакетот

DEN 2000.00

Директна Замена И Компатибилност На Производот 100% Висококвалитетни Суровини,Исплатливи, Ги Намалуваа�

DEN 907.20

Големина : 2" Тип На Производ : Елиминатор На Воздухот Тип на поврзување : FNPT x FNPT Метод На Поврзување : Наво

DEN 1.67

***** категорија : Комбинација На Воздух Големина на пристаништето : 3 / 4" БСПТ Описи : категорија : Воздушн�

DEN 2305.76

Овој хидрауличен филтер кертриџ е ослободен од производствени дефекти и ги исполнува или надминува фаб

DEN 1.33

Брзо филтрирање со одлично задржување на груби честички и желатинозни талози За општа хемија, фармакол�

DEN 104.16

[Висококвалитетен месинг] Овој пневматски пригушувач е изработен од висококвалитетен месинг материјал

DEN 964.80

Гордо Произведени во САД Медиуми : МИКРОГЛАС Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ...

DEN 287.84

Мембрански Материјал : Пес Хидрофилна мембрана Хидрофилната мембрана ПЕС има многу ниско врзување на п�