.

.

Со попуст
Welliestr 1 Поставете комплет за стартување на иглата, правење кукли со алатка за фелзирање, почувствувајќи ги материјалите за волна од волна за почетници

Welliestr 1 Поставете комплет за стартување на иглата, правење кукли со алатка за фелзирање, почувствувајќи ги материјалите за волна

DEN 368.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

✔Китс : Волна и додатоци, упатства (тоа е на кинески, но имајте ја сликата да ја покаже) ✔ Волна „Прекрасна куче“ почувствува комплети, за изработка на DIY забава, залепете ја сопствената симпатична играчка со чувство. ✔note : Не-здружени производи, треба да го направите тоа сами. ✔Qty : 1 сет почувствуван занаетчиски комплет (Satsuma), не вклучувајте ја очилата за сонце. ✔Китс : Волна и додатоци, упатства (тоа е на кинески, но имајте ја сликата да ја покаже). ✔ Волна „Прекрасна куче“ почувствува комплети, за изработка на DIY забава, залепете ја сопствената симпатична играчка со чувство. ✔note : Не-здружени производи, треба да го направите тоа сами. ✔Qty : 1 сет почувствуван занаетчиски комплет (Satsuma), не вклучувајте ја очилата за сонце. ✔Kits : wool roving and accessories, instructions(it is in chinese ,but have the picture to show ) ✔"lovely Dog" Wool felt kits, For crafting DIY entertainment, stitch your own adorable felt toy ✔Note : Non-finished products, Треба да го сторите тоа сами ✔ Qty : 1 сет почувствувајќи занаетчиски комплет (Satsuma), а не вклучете го очилата за сонце.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 320.00

Популарни намени : еластична, еластична волна со мекост што може да му конкурира на Мерино Спинрите наоѓ

DEN 1.67

DIY занаетчиски комплет : Овој комплет за килими за куки за заклучување е еден вид на занаетчиски комплет,

DEN 1.00

Преброена шема на вкрстено бод ; Изберете комплет#2 или комплет#3 ако ви треба ткаенина, сет на конец, игли

DEN 1131.20

✔ Комплет за почетници за почетници Комплет за рачно изработена игла за игли за почетници за возрасни �

DEN 809.60

Печатено платно за вез на печатење : Моделите на вкрстено бод се јасно печатени со мали плоштади кои се о

DEN 2048.00

Професионалниот бод од Stitch Design, Deisgn е отпечатен во мастило за перење на ткаенина, лесен за читање и бод, г

DEN 3.00

Област за вез од метал обрач 1 1 / 2 "x2" и обрач со иста големина како и обрачот SA431 Облеката за копирање на о�

DEN 2.67

Овој комплет содржи сè што ви треба за да го завршите прекрасниот дизајн Нема потреба да се грижите за т�

DEN 0.33

Занаетчиски материјали Занаетчиски материјали Вервако создава прекрасни дизајни во класични и модерн�

DEN 1.00

Прстен за фидер за риби Прстен за фидер за риби Оваа фелинг волна е 100% направена во САД (вклучувајќи го и

DEN 1.00

Техника : Преброени вкрстени бод, димензионално вез, бек столче, Ткаенина : k04r Gridded Aida Nr.14 Gamma, White, Thread : Mouline

DEN 175.84

Пакет Комплетот за палење на иглата вклучува упатства за производи, упатства за додатоци, 3 чувствувани

DEN 2.33

100% сосема нов и висок квалитет Овој комплет за стартување на везови вклучува инструкции, игла, крпа за в�

DEN 1261.92

Број на производителот : 14267 Комплет за вкрстено бод на Ева Роуз со брои „Кошница со јагоди“ Завршена го

DEN 3.33

Дијамантски занаетчиски комплети со дијаманти лесен и релаксирачки занает Едноставно следете ја цело�

DEN 2.33

Pack Комплет за везови со рака】 Пакет со вредност вклучува крпа од вез од 1 парчиња со растенија сончоглед

DEN 3.00

Професионалниот бод од Stitch Design, Deisgn е отпечатен во мастило за перење на ткаенина, лесен за читање и бод, г

DEN 815.68

Број на производителот : JCWV396A, серија : Clон Клејтон кругови Завршена големина : дијаметар 25,5 см...

DEN 1.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето...

DEN 863.52

Комплет од 6 Мил Хил Санта Комплет Дедо Мраз се соочува со шармантни украси за украси (1999) : Татко Фрост (MH

DEN 2.00

Совршено за почетници : Знаеме колку понекогаш може да се добие здодевно занаетчиство : многу делови, не�

DEN 1164.80

Земја во сезона, штали, есен Модел на вкрстено бод 8,5 "x 11" преклопена леток Земја во сезона, штали, есен Мо�

DEN 619.20

Ако мислите дека декорацијата на вашата куќа е неискрена и обична, нашите комплети за сликање на дијама�

DEN 1516.80

Совршен везник Божиќен украс за вашето дрво Керамички украс со 1страничен дизајн Сјајна завршница за жи

DEN 145.12

Примероците од претходно печатени од Сашико имаат линии за зашивање за миење Не минувајте пред...

DEN 636.80

Торба за складирање на везови Кутија машина за шиење Торба за плетење торба Крикут патување со торба...

DEN 302.40

【Спецификација】 Големина : 17,7 × 17,7 инчи (45 × 45 см), претходно печатена крпа за везници × 1; високо квалите�

DEN 1593.60

Може да се користи во обоени памучни ткаенини или бели, па дури и во обоени полиестерски ткаенини Отпоре

DEN 222.40

Преброен вкрстен бод Хупот е 4,25 инчи наоколу Областа за шиење е 3,5 инчи наоколу направено во Тајван Преб�

DEN 0.67

Преброена шема на вкрстено бод ; Изберете комплет#2 или комплет#3 ако ви треба ткаенина, сет на конец, игли

DEN 1.00

Тоа е недовршен сет за DIY за комплети за куки за заклучување, треба да се заврши сами Обновено платно во б

DEN 2.67

Дијамант на кучиња цртајќи ги богатите обрасци, исто така, допир на осветленост до цртање на дијаманти Д

DEN 511.84

1* Дијамантски сликарство и комплет за дијаманти и пинцети 2* Алатки (пенкало за дијаманти, фиока за дијам

DEN 3679.84

【Две основни компоненти】 Нашиот комплет за пиштоли за пиштол вклучува пиштол за пиштол, електрична бр�

DEN 166.24

Hoop Bamboo Circle : прстенот за обрач за везење DIY може да ја поправи вашата ткаенина многу непречено и цврсто, д�