.

.

Со попуст
Комплет за везови на фавомото, украсени додатоци 3 комплети комплет за стартување на везови DIY вкрстени материјали поставени цветни везови за везови, алатки во боја

Комплет за везови на фавомото, украсени додатоци 3 комплети комплет за стартување на везови DIY вкрстени материјали поставени цветни

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Прекрасно за корисниците на везови, занаетчиски материјали, клубови за везови, занаетчиски часови за работа и многу повеќе Производот е одличен за вез, вкрстен бод, занаетчиство, шиење и други занаети. Со овој комплет за вез, можете да завршите прекрасна вез, што ќе биде многу значајно. Уживањето во процесот на вез на DIY, испраќањето на завршениот вез како подарок на вашето семејство или пријатели ќе биде посебен и значаен подарок за нив. Само со овој комплет за вез, можете да завршите прилично вез. Комплет за вез за ентузијасти за занаетчиски занаетчиски занаети. Прекрасно за корисниците на везови, занаетчиски материјали, клубови за везови, занаетчиски часови за работа и многу повеќе. Производот е одличен за вез, вкрстен бод, занаетчиство, шиење и други занаети. Со овој комплет за вез, можете да завршите прекрасна вез, што ќе биде многу значајно. Уживањето во процесот на вез на DIY, испраќањето на завршениот вез како подарок на вашето семејство или пријатели ќе биде посебен и значаен подарок за нив. Само со овој комплет за вез, можете да завршите прилично вез. Комплет за вез за ентузијасти за занаетчиски занаетчиски занаети.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.67

Овој комплет содржи сè што ви треба за да го завршите прекрасниот дизајн Нема потреба да се грижите за т�

DEN 224.00

Моделот е печатен екран на парче од 11 "x13" крпа од ткаенини со природна боја, подготвена за пробивање Needе �

DEN 270.08

Пакетот вклучува вреќи со тота со 2 x платно со претходно печатени обрасци, обрач за вез од 1 x бамбус, шаре

DEN 387.20

Добар подарок за loversубителите на везење Овој комплет за игла за вез за вез е дизајниран за DIY занает, мож�

DEN 145.12

Примероците од претходно печатени од Сашико имаат линии за зашивање за миење Не минувајте пред...

DEN 3.33

Започнете нешто ново би сакале да пробате нов занает, но едноставно не знаете од каде да започнете, нели?

DEN 1.00

❀material : Направено од метал и памук и постелнина, може да се користи како чанта или како торба за крстосни

DEN 2.00

✿ Pack Пакет】 Платно за везови × 1, игла × 2, шема со висока дефиниција × 1, сите навои во боја, ние нудиме 30% п

DEN 2.33

Knит Пом комплет за животни : капчиња за сопствена loveубовна кукла! Вклучени се предиво и алатки Didiy Компле

DEN 1.33

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 2.33

Печатено платно во боја : Комплети за куки за заклучување на DIY со преносно пакување на кутии Пакувањето

DEN 2.67

Големина : __8,6 "x 114" (22 х 29 см); Количина на бои : __ 23; Количина на мониста : __4913 компјутери; Тежина на мониста �

DEN 0.33

Бојата и чудото на убавината на природата создава импресивен зашиен банер што ќе биде точка на гордост �

DEN 255.84

? ? Со овие, можете да создадете убава уметност ? 【Погодно за споделување】 Везот е интересен занаетчиски

DEN 1279.84

【Материјал】 предивото во нашите комплети за куки за заклучување, изработени од 100% полиакрилонитрил вл

DEN 1.00

Единствена големина овој уникатен комплет за вкрстено бод мери 43 / 4 "x 5 1 / 4" совршен за шетачот кој сака �

DEN 1.00

Трансфер на топло железо на тетка Марта #646 Дизајн за ширење на креветчиња за расадници рима Вклучени се

DEN 3199.84

[Добра изведба] : Овој пиштол за плетење има многу широк спектар на апликации Може да се користи за ткаењ�

DEN 1.67

Растворливо во вода платно Антиматични обрасци За почетник за вез Релаксирачки игли Прекрасна домашна

DEN 480.00

6 живописни и уникатни мешавини на влакна Секој пакет во боја вклучува 6 живописно уникатни мешавини на

DEN 560.00

Памук Преброени комплети за вкрстени бод, 14 CT, Египетска памучна нишка 400*300 бод, 82*65 см комплети за вкрсте

DEN 1.33

Број на производителот : 129 Кул чудовиштето на Линднер броеше образец за вкрстено бод 129 Содржина : 1 Дин А

DEN 152.80

Комплет за игла за игла за игли за стартување на иглата со шарени игли за игла Специјалниот дизајн за DIY �

DEN 3.33

Применливи сцени Тип на декорација : Десктоп декорација Домашни додатоци Материјал : Свила ткаенина + ко

DEN 1.33

【Тешкотија】 Лесно , Нашиот вкрстен бод е лесен за правење и погоден за почетници Готовиот производ е в

DEN 166.24

Hoop Bamboo Circle : прстенот за обрач за везење DIY може да ја поправи вашата ткаенина многу непречено и цврсто, д�

DEN 0.67

[Висококвалитетни материјали] Високо деталните дизајни и предивото со високо квалитетен килим го олес�

DEN 318.24

Печатено платно : Flower— Овој килим за комплети за куки за заклучување има шарена шема, шемата се печати н

DEN 848.00

Бои : 32 Големина : 28x22 cm / 11 Ткаенина : Zweigart Aida 16 CT (Col Теми : сидро; Англиски инструкции Сосема ново! Овој ком

DEN 3.33

Комплет за стартување на везови : Платно за везови со шема во боја на волна сет може лесно да се исполни п

DEN 0.33

* Целосно уживајте во задоволството од бод со пријателите, децата и семејството * Рачно изработеното раб

DEN 335.84

Комплети за палење за почетници : Многу волна од различни бои, 2 x обрачи за вез, 2 x чекорпочекор инструкци

DEN 467.84

Дизајнот што треба да се создаде во памучни навои на слонова коска, 27 брои, рамномерна ткаенина Дизајнот

DEN 256.00

Пингвин, едно од шесте уникатни парчиња за празници од наградуваниот уметник Jimим Шор Зимската серија з�

DEN 1.00

Minder игла за пчели Магнетски ја држи иглата на место за да не ја изгубите кога не шевовите Едноставно зем

DEN 0.33

Материјал за платно : Високо чисто печатење масло платно е водоотпорно, па има дури и текстура, нетоксич�