.

.

Со попуст
Памучна Ткаенина јерлифлиер, 25х25см Цветна Занаетчиска Ткаенина Избрани Квадрати 7 парчиња Претходно Исечен Пакет За Постелнина За Самостојно Шиење Бележник

Памучна Ткаенина јерлифлиер, 25х25см Цветна Занаетчиска Ткаенина Избрани Квадрати 7 парчиња Претходно Исечен Пакет За Постелнина

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Памук СамПогоден За вашиот занаетчиски проект,како што се правење играчки со вашите деца или правење кутија за складирање,чанта,торби за рамо,кеси за монети,синџир со клучеви,подлога за глувче. Тие се исто така одличен материјал за правење украси за домови,како што се вештачко цвеќе,кутии за ткива,подлоги,новогодишна елка и подарок. Повеќе Прилики 7 7 парчиња памучна крпа и цветна шема, убава и стилска. Исечете се сече во различна големина за да се задоволат различните потреби, како што се обичај, ткаенина и декорација итн. Широк Спектар На УпотребаПогоден За торба, паричник, чанта, облека за бебиња, крпеница за ватирање, детска постелнина, јоргани, костими, кукли за раце, маски за лице, чаршафи, украси, фустани за кукли, држачи за ткиво. Памучен МатеријалИзработен од премиум 100% памук, цврст и издржлив за долготрајна употреба. Исечете се сече во различна големина за да се задоволат различните потреби, како што се обичај, ткаенина и декорација итн. Прекрасно Печатење Користи Убав асортиман на различно печатени, многу различни модели погодни за јоргани,навлаки за перничиња, мали чанти,играчки,кеси за монети,крпа за маса,навистина бесконечна листа на можности .

Главните својства

Condition:
100% Brand New
Material:
CottonColor
Package list:
7 * Cotton Febric :
Note:
1. Please allow 0~1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Избор на купувачот
DEN 1.67

Памук, кадифе Бренд : Минерва Занаети Количина : на метар Боја : Кралска Сина Ширина : 57 " / 1 8 Вејл Памук Со

DEN 544.00

Акрилен Филц Извонредна издржливост за леснотија на манипулација, сечење и лепење без разоткривање / т

DEN 803.20

Содржина : 100% Акрилик Ширина : 72 инчи Работ : Директно Користи : Играчки, костими, украси, додатоци, занает�

DEN 271.20

БРОКАТ / Ткаенинаисториска наметка / наметка / облека / фустан / завеси / ширење на креветот итн Брокат е к�

DEN 764.96

Холи Џоли колекција Од Мода Ткаенини Дизајниран Од Урбани Чикови Масти Осми Пакет вклучува 26 9инчи од 22и

DEN 7344.00

Приказите за Затегнување на ткаенината можат да го развијат вашиот штанд за саеми во успешна маркетинг

DEN 2.33

€ 3 двор сече на Конец висококвалитетен памук ватиран ткаенина 44" широк Достапно во 31 брилијантни бои...

DEN 159.84

100% памук Машинско Перење Ладно / Сушење Суво Ниско Исечете покрај Дворот Лорали Дизајнира Бандана Точк

DEN 1.00

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Извезен, Еколошки, Мек, Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека , Свад�

DEN 75.04

Подеднакво претходно исечени : сите беа рамномерно исечени и симетрично тркалезни,правејќи ги украсите

DEN 355.36

Пресврт на традиционален стабилизатор на ткаенина што ја револуционизира индустријата за занаети и ши�

DEN 23.68

Создадете совршен аранжман со овие прекрасни елементи Идеален додаток на украсни предмети за домот и с�

DEN 319.84

Карактеристика : средна Тежина, Нетранспарентно, ленено чувство Материјал : Дрес Од Вискоза, Содржи двон

DEN 0.67

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 28.16

Ткаенина Покрај Дворот Содржина : с 60% Поли35% Вискоза5% Спандекс Ширина : 58 / 60" Истегнување : 2Насочно Истег

DEN 3.33

Изработени од висококвалитетна спандекс ткаенина, супер мека и растеглива чипка, добро истегнување,мек

DEN 494.40

[ПРОДАДЕНИ ОД ПОЕДИНЕЧНИ ПАРЧИЊА ] Секоја количина доаѓа во посебно парче Екс : ако изберете 2 Дворови с�

DEN 2.67

Одлично за проекти ЗА ТАПАЦИР, перници и ТКАЕНИНИ Ширина : 54 Инчи; Продадени од континуираниот двор ваша

DEN 319.84

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

DEN 2.33

Изработени Од Висококвалитетни Сребрени Влакна, Меки, Удобни И Дише Облеката Изработена Од Ткаенини Пр�

DEN 2.67

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Ткаенина Од Тантела, Извезена Еколошка , Мека , Многу нежна и убава , е сов�

DEN 2.67

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Птичји Принт ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300 € 58 Ин�

DEN 2.33

Содржина : 100% Полиестерски Влакна Ширина : 58" Широк Тежина : 1 килограм По Двор Идеален за површината игри

DEN 0.33

Брокат, бамбус, сатен Dim димензија : Секое парче ткаенина со димензија од 75 х 50см е разумно за користење и

DEN 1.33

100% Полиестер + Секвенца ГОЛЕМИНА : Должина од 2 Јарди (180 см до 185 см), ширина околу 120 до 125 см МАТЕРИЈАЛ : Тка

DEN 1.00

Дизајнирана Од Брендон Веројатно за Колективот Кафе Фасет За Ткаенини Со Слободен Дух, оваа печатена па

DEN 547.20

Количина : 50 ДВОР, Боја : Жолта Материјали : Сатенска Ткаенина (100% полиестер) Големина : Оваа Ткаенина е 44"

DEN 0.67

100% Лурекс Еластично затворање Само Хемиско чистење Ткаенина на Лурекс, направена во Италија...

DEN 739.04

Одлично за Станбен, Комерцијален и Автомобилски тапацир Ширина : 54 Инчи; Продадени од континуираниот дв�

DEN 207.84

♚ГОЛЕМИНА : Должина 108 "(3 јарди) и Ширина 59" Секој (1 количина) = 3 Јарди Секоја количина се сече на одделни п

DEN 3.33

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : еколошка ткаенина, мека и удобна, дише МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : погоден за шиењ�