.

.

Со попуст
Мук Ткаенини Фланелни Лисја, Чад Од Орхидеи, Завртка Од 15 Дворови

Мук Ткаенини Фланелни Лисја, Чад Од Орхидеи, Завртка Од 15 Дворови

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа екстра широка 108" двојна дремка (четкана од двете страни) печатена памучна фланелна ткаенина е совршена за ватирање, изработка на проекти, пижами и многу повеќе Упатства За Нега : Машинско Перење/Сушење На Ниско Ниво. Големина на ткаенина : 108 "х 540" ; Нарачајте Количина од 1 = 15 Завртки во Дворот. Земја На Потекло : Пакистан. Оваа екстра широка двојна дремка (четкана од двете страни) печатена памучна фланелна ткаенина има цветен дизајн. Лесно е за шиење и многу разноврсна. Совршен за ватирање, но може да се користи и за изработка на проекти, облека и многу повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3215.84

Висококвалитетен материјал : Ткаенина Од Тантела, Извезена Еколошка, Мека, Многу нежна и убава, е соврше�

DEN 1.67

Оваа лесна ткаенина со шема инспирирана од храна е лесна за шиење, има мека рака и е многу разноврсна! Ид�

DEN 2.00

Ткаенината Е Мешавина Од Памук И Полиестер Тоа Е Примарна Ткаенина Од Комерцијално Одделение За Корист�

DEN 1.00

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Извезен, Еколошки, Мек, Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека , Свад�

DEN 355.36

Пресврт на традиционален стабилизатор на ткаенина што ја револуционизира индустријата за занаети и ши�

DEN 0.67

72 инчи од 20 дворот Болт Направено од Екофи, 100% постпотрошувачки рециклирани пластични шишиња...

DEN 1128.00

За НАС : ние Сме компанија за ткаенини сместена Во Њујорк со повеќе од 20 години искуство во текстилната о

DEN 0.33

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Животински Принт ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300 €

DEN 3077.28

"Ве молиме имајте предвид дека нарачките поставени во ова време може да доживеат одложување на обработк

DEN 224.00

Дизајниран од Ким Кристоферсон За Студиото Мејвуд овој асортиман на ткаенина од памучен принт е од коле

DEN 223.84

€ Јапонија Креп Сатенска Ткаенина Во Зеленчук Печатење € Материјал : Јапонија Креп Сатен предиво брои :

DEN 0.33

Аида, памук Бренд : Бод Градина Количина : на метар Боја : Бело И Кралско Сино Раб Ширина : 5см / 2"...

DEN 28.16

Ткаенина Покрај Дворот Содржина : с 60% Поли35% Вискоза5% Спандекс Ширина : 58 / 60" Истегнување : 2Насочно Истег

DEN 207.20

100% памук Машинско Перење Ладно / Сушење Суво Ниско Исечете покрај Дворот Лорали Дизајни Фрлени Пламени

DEN 2.33

Содржина : 100% Памучна Ширина : 44 / 45" Широка Тежина : 8 мл По Истегнување На Дворот : Ниту Една Карактеристик

DEN 287.20

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 342.40

Мазна, Средна Сјајна Завршница со Полиестерска Подлога Широк 54 инчи и дебел 4мм Продадено покрај дворот

DEN 1134.56

Оваа лесна ткаена ткаенина има мека рака и течна завеса Многу дише и прикажува прекрасен цветен принт с�

DEN 271.84

€ Soimoi Цветни Печатени Памук Voile Ткаенина ① Материјал : памук Воил предиво брои80ти*80ти , Завиткајте : 80, Тк

DEN 2.00

Материјал : 100% памучна автентична африканска Ткаенина за печатење восок Големина : Едно парче ткаенина �

DEN 2.67

Тартан Одлично за правење сопствени креации Материјал за тартан со мала тежина 10оз Реивер Тартан Ткаен�

DEN 2.67

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 1.33

Дизајнирана Од Дизни во асоцијација Со Спрингс Криејтив оваа лиценцирана ткаенина за печатење памук ги

DEN 438.40

Висококвалитетен материјал : Оригинален увезен супериорен Отпечаток Од памучен Восок Рачно Изработен �

DEN 0.67

Оваа лесна ткаенина е лесна за шиење, има мека рака и е многу разноврсна! Идеален е за ватирање, но може д�

DEN 1.33

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Отпечаток Од Кошула ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300

DEN 2.33

Официјално Лиценцирана ТкаенинаСе Одликува Со Преслатко Мало Момче Кое го Гушка Своето Плишано Мече На

DEN 890.40

100% премиум ватиран памук Продадени во дворови, половина јарди и дебели четвртини од Мардок Дизајн и Тек�

DEN 319.84

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

DEN 431.84

Карактеристика : средна Тежина, Нетранспарентно, ленено чувство Материјал : Дрес Од Вискоза, Содржи двон

DEN 1.33

Печатени Дрес Плете Ткаенина Рашири : 4 Начин Се Водат дише и апсорбира влага од памукот Се користи за из�

DEN 159.84

Широко се користи за чанти за пребивање, торби за пливање, торби за пазарење, торби за складирање, џебови

DEN 3.00

Содржина На Ткаенина : 90% Памук 10% Спандекс Средна Тежина 5860" Широк 4Насочен Истегнување Мерења на нарачк�

DEN 0.33

Од Вилмингтон, оваа печатена памучна ткаенина е од колекцијата Ботаничка Магија Оваа лесна ткаенина е л

DEN 141.76

100% памук Панел Од Памучна Ткаенина23,5 "Х 44" Продаден од Панелот Комбинирајте други Ткаенини од нашата пр�

DEN 0.67

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 239.84

♚ГОЛЕМИНА : Должина 36 "(1 двор) и Ширина 59" Секој (1 количина) = 1 Двор Секоја количина се сече на одделни пар�

DEN 3.00

Одлично за Станбени, Договорни и Автомобилски Ширина : 54 Инчи; Продадени од континуираниот двор вашата �

DEN 159.84

Квантитет и големина на Листови од Вештачка Кожа за ноќта на вештачките вештачки Кожи : ќе добиете тотал

DEN 2.00

Цена и единица : цената е за едно парче (1 единица = 1 парче, 2 единици = 2 парчиња, 3 единици = 3 парчиња итн Кра