.

.

Со попуст
Професионален турбо про - Hotешка розова

Професионален турбо про - Hotешка розова

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Професионалниот Turbo Pro - Hot Pink е производ дизајниран да никогаш не ве промашува за време на вашите потреби за стилизирање на косата Тоа е исто како она што го користат професионалците за да ја одржите вашата здрава и убава во потрага по дури и најтешката коса на сите времиња. Може да очекувате да бидете заштитени од влажност и да има контрола на температурата. Тоа е плоча од 1 инчи, направена од турмалин, ќе се погрижи вашата коса да остане недопрена и не е направена единствена штета. Тоа е најкомплетната алатка за стилизирање што секој може да ја побара со вртливите жици за дополнителна удобност и преносливост.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 143.84

Одлично Материјал : Рачно Изработени клипови за коса од роза се направени од Смола и легура, без никел, б�

DEN 271.68

Кератин Инфузија Поправка на коса Колекција на кератин : Нашата коратин инфузија за поправка на косата

DEN 191.84

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

DEN 0.67

Шампон за кокосово масло за лусета, кој е нежен чистач што може да ги ослободи лентите за коса на градење

DEN 3.00

1●Синтетичка коса со супериорен Квалитет● : Косата Со Извртување На Пролетта е Изработена Од Квалитетн

DEN 175.84

Четка за чешел за чешелчешел чешел чешел чешел за коса Стилот за преклопување го олеснува преклопување

DEN 2.00

? Материјали и Процеси : Метални Клипови За Прицврстување, печатена завршница за Печење ? Избор На Компле

DEN 2.00

®Професионална прецизност : Изработено од нерѓосувачки челик отпорен на корозија , долготрајното сечил

DEN 3.33

Јасните еластики од Полибенд се совршени за влечење на косата во која било големина на опашката Одлично

DEN 3.33

Материјал од нерѓосувачки челик, а не заглавен Силна моќност, стабилен и низок шум, долг работен век, маз

DEN 3.33

2 во 1 (директно / навивам) Изберете го затегнувачот или виткачот според вашата потреба и ефикасно постиг�

DEN 133.12

Меките Флексибилни Влакна На Интелифлекс лесно ја расклопуваат косата Handономски дизајнираната рачка и

DEN 175.84

Убава комбинација : доаѓа со 15 парчиња алатки за плетење коса, вклучувајќи 6 парчиња алатки за стилизира�

DEN 2733.76

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 2.33

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

DEN 319.84

Квалитетна Кратка Претходно извртена Пролетна Кадрава Капчиња Плетенка Косата ве прави пошармантни 12 �

DEN 0.67

Тип : Француски Направени Без Метални Фризури Линија : ЛУКСУЗНА РАЧНО ИЗРАБОТЕНА ЛИНИЈА Заврши : Сјајна..

DEN 1.67

КАНЏИ КЛИПОВИ ЗА КРАТКА КОСА овој моден клип за коса може да се примени во многу прилики, како што се пат�

DEN 207.68

Материјал : кристал, легура и кристал Невестинската глава е погодна и за жени и девојки кои носат на свад

DEN 159.84

Невестинските иглички за коса се направени од легура, бисер и rhinestoneIt е направен од добар квалитет и не е

DEN 2.67

Керамичкото сечило од легура на титаниум, отпорно на абење и нискокалоричен дизајн со низок шум, лесен з

DEN 681.60

Иглички За Коса Должина : Големината на Лакот Е околу 7х4см, А Должината на Клипот Е околу 4,1 см...

DEN 988.80

Боја : Русокоса Омбре Може да биде мала разлика поради осветлувањето, аглите на камерата или мониторите

DEN 127.84

Лесен и лесно може да се обликува во секоја фризура, за да додадете допир на сјај Стилизирајте го овој кл

DEN 0.67

100% полиестер Прилагодливо затворање Премиум материјал : високоодделение полиестерска ткаенина и памуч

DEN 159.20

За уметниците за тетоважи, од уметници за тетоважи Стинол Трајл Гел беше дизајниран и формулиран од уме

DEN 262.40

Направено од врвен материјал, издржлив и долгогодишна употреба Прекрасен подарок за вашите пријатели и

DEN 5969.76

Опрема : Трета опрема (160 ℃, 180 ℃, 200 ℃) Функција : Контрола на температурата со три грешки+5 V излез (за полн�

DEN 2.67

Ултра тенок, но апсорбирачки Нема да се искине, скрши, снегулка или ќе стане сува и кршлива Не содржи хем�

DEN 415.84

3Прилагодлива лента за глава за прилагодување на различната големина на обемот на главата, опсег од 21,5 и

DEN 0.33

За вас ќе бидат обезбедени вкупно 100 клипови за нокти за коса Ова е доволно за резервна копија и замена в�

DEN 220.00

Алпска бела четка : Секоја четка за бојадисување во нашата алпска бела линија има ултрасофт влакнести в�

DEN 2.00

Предна Чипка Перика со средна големина На капаче Премиум Перуански Девствен Бран На Телото На Косата Бо

DEN 1.00

【Занаетчиски шампон бар】 Еригерон шампон бар е доволно силен за да ја шампонира косата, но сепак нежна

DEN 1.67

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

DEN 1.67

●Клипови За Коса Со Плетенка За Жениклипот за коса од кристал е вашиот најдобар избор за брза промена н�

DEN 0.33

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичен на задниот дел од работната капа с

DEN 1.67

100% памук Затворање на врвка Машинско Перење Материјал : 100% Мека памучна ткаенина Една Големина Најмногу

DEN 0.67

●Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : 100% Необработена Права коса Бразилска Девица Чов

DEN 6675.84

Подобрена негативна јонизатор длабоко ја поправа оштетената коса и сплит краеви за права, без фриз без �

DEN 3.33

Женска Рачно изработена ставка Големина : 40см _Модни Накит Ленти за Глава тоа е добар подарок за вашиот љ

DEN 3.33

име на продавачот : Дајун, 100% Перуанска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

DEN 2.33

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 126.88

Услови и додава сјај со рамномерно распределување на природните масла низ косата Помага во промовирање

DEN 2.00

Тркалезни заби за коса можат да ја масираат главата, промовирајќи го растот на косата Неговата рачка е и