.

.

Со попуст
42 парчиња Спирални кадрици бранови кадрици, без стилизирање на топлинска коса, стилизирање на косата, 40 парчиња ролери за виткање на косата 2 парчиња куки за стилиз?

42 парчиња Спирални кадрици бранови кадрици, без стилизирање на топлинска коса, стилизирање на косата, 40 парчиња ролери за виткање на косата

DEN 271.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Не е потребна топлина : Нашите ролери за меки коса за коса се флексибилни и лесни за употреба, нема топлина и можат да ја заштитат вашата коса од загревање, избегнување на сплит краеви и суво, нема да влијае на квалитетот на вашата коса, да ви помогне да поседувате убава фризура Комплетот за стилизирање на стилизирање на спирални кадрици на нашите кадрици на косата е повторна употреба и може да се примени многу пати, лесен и нема да додаде многу товар на главата додека нанесувате, можете да ги користите овие кадрици за коса ноќе и потоа можете да уживате во убава Кадрици кога ќе се разбудите наутро. Погодни за повеќето : Нашите ролери за виткање на косата се погодни за влажна, долга, кратка, густа или тенка коса, едноставниот и флексибилен дизајн ви овозможува да работите лесно и брзо, можете да поседувате убава фризура самостојно без друга помош, многу Практичен и удобен. Лесен за употреба : Најпрво измијте ја косата и потоа нанесете ги навивачите на косата кога косата е влажна или не е суво тотално, користете ги ролерите за коса на мали делови, не премногу голем дел за секоја кука во случај да има влечење и повредување, боли, Кога удобно се нанесуваат, чувајте ги curlers на вашата коса околу 15 до 20 минути додека влакната не се исушат целосно, исцедете го и отворете го горниот крај, повлечете го виткачот малку за да го лизнете надолу за да ги отстраните навивачите. Доволна количина : ќе добиете 40 парчиња ролери за виткање на коса со 4 различни бои розови, сини, жолти и зелени) и 2 парчиња куки за стилизирање во вкупно, убави предмети за да ја промените вашата тенка права коса во густа кадрава коса, да ви дадат мазна и Деликатни кадрици (25 см А/ 9,84 инчи, 20 см б/ 7,87 инчи). 42 парчиња навивачи за коса Спирални кадрици за стилизирање вклучуваат 40 парчиња без ролери за виткање на косата и 2 парчиња куки за стилизирање на долга коса за коса.

Главните својства

Quantity:
42 pieces
Color:
as pictures shown
Size of hair curlers:
approx. 20 cm/ 7.87 inch, 25 cm/ 9.84 inch
Material:
plastic
Package includes:
40 x No heat hair curler rollers:
2 x Styling hooks:
Note:
Please allow slight difference on size and colors due to manual measurement and different screen settings. :
Избор на купувачот
DEN 729.60

Тоа е исто така одличен подарок за вашата девојка, Шнолите за коса користат мазен дизајн, без остри дело�

DEN 632.00

Материјал : сината круна е изработена од цврста тврда легура, обложена со блескави кристали Легурата е с

DEN 319.68

●Материјал●Овие шалови се изработени од полиестер и гумена лента Оваа опашка со лак јазол може добро д

DEN 310.72

✂НАЈВРЕДНИОТ Стил НА НОЖИЦИ / БричЗајраз е меѓународен регистарски бренд во САД и Канада Ние ги дизајни

DEN 531.20

Материјали : Легура Квалитет : сосема нов Класификација на додатоци за коса : фати клип Новина : свежо нап

DEN 3.00

Боја Прикажана На Моделот : Др ЧОКОЛАДЕН КРЕМ, ЦРВЕН КАДИФЕ ДРФФ, ДР6 / ШАМПАЊ ФИЗ Сликите се само за целит

DEN 3.33

Комплетот За Готски Косплеј лолита косплеј вклучува : 2 х Клипови За Коса, Големина : околу 4,3 х 3,9 инчи Вис

DEN 960.00

●Лентите за глава се навистина меки и еластични,лентите за коса се совршени за спорт,јога,трчање,пешаче

DEN 1.00

Мајкаур Сини Синтетички Перики Со Целосни Удирања Плус Може да Се Стилизира со Топлински Алатки Влакна

DEN 463.84

●Омбре 1б27 Пакет За Коса€ : Бразилски 1б27 Тело Бранови Коса 3 Снопови, Изработени од 100% Необработени Екст

DEN 1.33

Изработен од еколошки материјал, безбеден и издржлив Со овие предмети, исто така можете лесно да направ�

DEN 208.00

Розово злато Професионални Фризерски Ножици, Големина 6 инчи, во случај на презентација Екстремно остри

DEN 1.67

Повеќенаменски : глава за резба, резба на разни форми; Тример за коса на носот, 360 ° безбедно носење на кос

DEN 3533.12

Едноставен клип за коса кој е карактеристичен и елегантен Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета �

DEN 1.00

Сечило : црн керамички и нож од легура на титаниум Големина : 45 * 185мм работен звук : околу 50ДБ, Псус неми те

DEN 239.84

БАЗА ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕгумениот прстен околу дното се грижи да остане на место и да не се превртува ИЗДРЖЛИ�

DEN 2.67

Количина на пакување : вкупно 12 парчиња клипови за коса се спакувани, Бидејќи бојата на сликата е доволн�

DEN 955.20

①Предности оваа Портокалова Синтетичка Чипка Предна Перика Е Слободен Дел, И Има 13х2, 5 Инчи Големина На

DEN 1.67

Премиум овие професионални висококвалитетни фризерски ножици од нерѓосувачки челик користат прецизн�

DEN 1355.20

Design Дизајн на термичка изолација, рачка за термичка изолација што не се лизга ◆ 60 секунди за да се загре�

DEN 1.33

Пријателство играње улоги интеракција родителдете надградена боја кутија пакување! Многу повратни инф

DEN 2.33

ПОСТОЈАНА БОЈА ЗА КОСА ДОМА : Удобен комплет за боја на коса за домашна употреба коразвиен со салонски е�

DEN 3.33

Многу Остра 6 инчна Рака изработена од најдобрата Јапонска легура На кобалт, во прав обложена со стилск�

DEN 1.00

`+Популарни шноли пенливи кристални камени плетени клипови за коса се изработени од висококвалитетен а�

DEN 865.60

●Прилагодливо Затворање На Куката + карактеристики на наметка за сечење Коса прилагодливото деколте г�

DEN 0.33

Производ за коса : Два Пакети Екстензии За Коса Со Кафеава Омбре (Едно Пакување Лента во Екстензии За Кос

DEN 3.33

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : изработен од полиестер, многу издржлив...

DEN 266.56

♛Свадбена круна со кристал, кристал и легура ♛Невестинска дијадема приближна големина : 6,7 ИНЧИ (17 СМ), П

DEN 1599.84

единицата за коса има природна линија на коса која добро се вклопува со вашата освоена природна коса на�

DEN 292.80

Што можете да добиете : пакетот доаѓа со 4 парчиња фудбалски ленти за глава, доволно количество за носење

DEN 586.88

●Предност На Косата Niegmeag® : Машина Двојно Силно Плетење Направете Ја Цврста и Уредна, А не Слоевита Реч�

DEN 3.00

Увезени Затворање на канџи Миење Раце Само ОДРЖЛИВИ КЛИПОВИ ЗА КАНЏИ ЗА КОСА КОИ СЕ ОДЛИЧНИ ЗА ДОДАТОЦИ

DEN 6700.96

Со дигитален LED дисплеј, кој може интуитивно да ја покаже должината на сечење на фино подесување, преост�

DEN 127.84

Добро Резервирано Лув Нејзините Онлајн Ексклузивни Клипови За Коса За Девојки Во КУТИЈАТА : Лув Нејзин�

DEN 198.24

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 3.00

Метални Клипови За Канџи За Коса клиповите за коса се изработени од издржлив метален материјал, цврсти

DEN 2.33

? 【Без топлина】 ?? какво било оштетување на вашата коса ?? 【Супер лесен за употреба】 ?? Потоа, завиткајте

DEN 0.33

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

DEN 648.00

2 парчиња Растегливи Ленти За Глава : еден комплет спакуван со 2 парчиња нелизгачки ленти за глава во 2 бо�

DEN 0.33

Производи : Исклучителна, убава, домашна претстава со висока атмосфера Логистиката е апсолутно брза, ра�