.

.

Со попуст
Кипе - ножици за слабеење на косата | Професионална серија 6,5 инчи | Јапонски не'рѓосувачки челик | Професионален чешел за коса | Чешел за сечење на јаглеродни влакна |

Кипе - ножици за слабеење на косата | Професионална серија 6,5 инчи | Јапонски не'рѓосувачки челик | Професионален чешел за коса

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Не'рѓосувачки челик од јаглерод хром Ножици со ергономска рачка. Лекување на мраз во контролирана атмосфера. Отстранлив стопер и шик за совршено работно држење. Ringsвони на мека гума на констриктор. Широко и прецизно, овозможува прецизна работа додека одржува непречено чувство на сечење. 29 брзини за слабеење. Не'рѓосувачки челик од јаглерод хром. Ножици со ергономска рачка. Лекување на мраз во контролирана атмосфера. Отстранлив стопер и шик за совршено работно држење. Ringsвони на мека гума на констриктор. Широко и прецизно, овозможува прецизна работа додека одржува непречено чувство на сечење. 29 брзини за слабеење. Не'рѓосувачки челик од јаглерод хром. Ножици со ергономска рачка.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

1 / 2 инчи керамички плочи Брзо загревање од 60 секунди Температурен опсег 200 ° 450 ° F Контрола на температур

DEN 159.84

€Исклучителен Дизајн Q : Овие кристални клипови за коса имаат сјај на нив Нивната форма е цветна форма н�

DEN 127.84

Qéx ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВААТ : ќе добиете 10 парчиња тресне ролки за коса Доволно количество за вашите дневни п

DEN 1.67

Изработени од флексибилни материјали кои можат да се прилагодат според вашата коса кадрици и волумен Л�

DEN 3.00

?①Совршени Алатки За Стилизирање На Дизајнот На Косата + нашиот сет за алатки за коса вклучува различни

DEN 1.67

Картер Компанија за снабдување со бесплатна технологија за проток четка за вентилација Перфектна за су

DEN 2399.84

●Фен За Коса Со голема Брзина ● Опремен со мотор без четки од 110000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА, овој фен за коса обез

DEN 1.00

Чипка Предна Перика ХД Транспарентен Отпорни На топлина Влакна Безбедно ДО 400 F Влажен И Брановиден Стил

DEN 0.67

Погоден е за свадба, забава, вечер и некои специјални прилики, накратко украсете ја косата Шик дизајнот �

DEN 1361.60

Антискалинг дизајн : Оваа ортоза на брада има класичен дизајн на розов чешелкакокако Со функција за за�

DEN 694.72

Декоративни Клипови За Коса За Жени : Чувајте ја косата уредна кога се туширате и ќе ви помогне да направ

DEN 536.00

Кондиционер за мелем за природна козметика за сите типови на коса кокос и црница 400ml 000006501 Ако не можете �

DEN 3.33

5х5 Чипка Предни Перики HD Транспарентна Швајцарска Чипка : совршено Одговараат на тонот на вашата кожа, 5�

DEN 159.84

Квалитетен Материјал : берберската наметка е изработена од издржлива полиестерска ткаенина Ова е удобн

DEN 126.24

Розова Крава Стриа Лента За Глава Турбан Бандана За Жени Девојки Дневна Облека Материјал : Ткаенина Шир�

DEN 2.67

[Едноставна рутина за нега на коса и скалп] : Во секојдневното миење на косата, темелно ги отстранува сне�

DEN 262.88

Професионална ножица за бербери или аматери или некој што сака да научи исечете ја косата Со помош на ов

DEN 6208.00

Кварц, Стилизирање На Косата, 8,7 инчи, 47,9 гр, не држете силно ве молам Направена нарачка Природен камен и �

DEN 150.56

Органскиот Екстракт од грозје, Ресвератролот и Екстрактот Од Црвено Вино обезбедуваат високо ниво на а�

DEN 0.67

Главата на креветот е Поголема Толку Подобро Шампон Со лесна волуменска формулација На пена Професиона

DEN 568.48

Обезбедува максимална удобност на скалпот додека убаво ја исправа косата Косата изгледа здрава, сјајна

DEN 239.84

Материјал : Нашите чешли од иверица се изработени од влакна на диви свињи, користејќи ги најдобрите влак

DEN 95.84

??●Клип За Коса со четири Лисја клипот За коса Со Четири лисја Е најдобриот избор за брзо менување и ур�

DEN 395.36

ПРИКАЖАНА БОЈА : ДР2 / ЃУМБИР КАФЕАВА, 1Б Влажен И Брановиден Стил Делукс КапаЛежи Рамно Отпорни На топлин

DEN 1.00

Чешлајте ја косата од челото до вратот, 45 степени против главата За да спречите опаѓање на косата, ве мол

DEN 103.84

100% безбеден масажер за глава за туш нашата четка за шампон за скалп е изработена од силиконски силикон �

DEN 1.33

СИТЕ ПРИРОДНИ : Нашата Чиста И Природна подготвена за употреба паста за боја на коса од хена е одлична за

DEN 0.67

Мојот живот јамка за мојата продавница 1,25 ”стапче за виткање без клипови го олеснува создавањето прекр

DEN 1.67

100% Сосема Ново б ставање На Капачето за перика; в ставање на перика, прилагодете ја внатрешната Мрежна Т�

DEN 3.33

Компактен широк чешел за заби со долги боцки, совршен и за мажи и за жени Идеален за отплеткување и чешла