.

.

Со попуст
Серум за терапија со гулаб на коса + климатик за нега на коса за сплит и оштетено спасување на косата и заштитете ги видливо ја поправки косата за 1 минута 33,8 fl oz

Серум за терапија со гулаб на коса + климатик за нега на коса за сплит и оштетено спасување на косата и заштитете ги видливо

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спасување на терапија со гулаб за коса и заштита на серумот + кондиционер ги зајакнува внатрешните врски за коса, заптивките на сплит краеви и ја штитат косата од оштетување на топлина и кршење за 1 минута Спасување на терапија со гулаб за коса и заштита на серумот + кондиционер ги зајакнува внатрешните врски за коса, заптивките на сплит краеви и ја штитат косата од оштетување на топлина и кршење за 1 минута. Четкање, стилизирање, топлина, загадување - вашата коса минува многу. Спасување на терапија со гулаб за коса и заштита на серумот + кондиционер му дава на вашата коса малку дополнителен TLC што го заслужува. Формулиран со керамид и пептид, овој балсам за нега на коса е совршен за преработена или оштетена коса која е склона кон кршење и разделување на краевите. Овој 1 минутен балсам за плакнење во комбинација со моќност на серум е дизајниран како третман на коса за зајакнување на внатрешните врски за коса, заптивка на сплит и да ја заштити косата од оштетување на топлина и кршење за 1 минута. За најдобри резултати, спарете го овој третман за нега на коса со длабоки кондиционери со нашиот Dove Therapy Therapy Rescue & Protect Shampoo. Опсегот на терапија со гулаб на гулаб има моќни навлажнувачи и хранливи состојки кои одат на клеточно ниво на косата* и оставаат коса да се чувствува убаво исчистена, мазна и здрава.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 190.24

Со преклопен дизајн, погодно е да се чува кога не се користи, што во голема мера го заштедува вашиот прос�

DEN 2.67

Што ќе добиете : овој пакет вклучува 8 парчиња алатка за дредови во различни функции за започнување и одр

DEN 3431.68

Безжичен и полнење : Нашите безжични кадрици се лесни за носење во торбата или ранецот, со совршена голе�

DEN 207.84

Материјал за лента За глава : лентите за глава На Геј Гордост се направени од постојан црвен обрач за кос

DEN 223.84

Ултра Лентата за Држење е најзакачената, флексибилна и долготрајна лента што ја правиме Има носач на ур�

DEN 2.00

Предна Чипка Перика со средна големина На капаче Премиум Перуански Девствен Бран На Телото На Косата Бо

DEN 1.00

100% природно нанесете го маслото со помош на капката, доволно за лесно покривање на скалпот Масажа во нан

DEN 0.33

Бисер Фиба БаретДетали За Предметот : Рачно Изработен Предмет.Големина : Како Што Е Прикажано.Материјал�

DEN 0.67

Пар Лакови Во Стилот На БрутоЗрнеста Лента Ткаенина Покриени Клун Коса Клипови Клиповите Мерат 4 см (1,6").

DEN 2.33

МЕКО ПРИРОДНО ДРЖЕЊЕСтилскиот Мелем е крем за стилизирање со меко држење што ги подобрува кадрици и бра

DEN 134.24

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 191.84

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

DEN 175.84

1 Клипови За Нокти За Коса Од Пеперутка За Жени, 2 парчиња Големи Нелизгачки Силни Метални Клипови За Кос�

DEN 1.67

Решавач На Проблеми За Кондиционирање И Додавање Сјај На Сува, Кршлива, Злоупотребена Коса Лив е идеале�

DEN 319.84

Квалитетна Кратка Претходно извртена Пролетна Кадрава Капчиња Плетенка Косата ве прави пошармантни 12 �

DEN 127.68

Гулаб терапија за кршење на Косата регенератор за посилна коса Овој регенератор За оштетена коса Помаг�

DEN 0.67

Мароканска минерална спа глина од планините Атлас во Мароко Ослободени од сурфактанти, бои, мириси и ко�

DEN 2.33

Со посебен филигрански дизајн, овие златни сребрени додатоци за коса се сјајни, класични и убави, погодн

DEN 2.67

●Секојдневна Употреба●Доволно Опции За Стилизирање За Вашата Секојдневна Работа, Излегување Или Друг

DEN 3.00

Продавница за продавачи дајун,100% Бразилска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена долж

DEN 799.84

Јапонски Нерѓосувачки5 " Разнобојно Смолкнување Отстранлив Прст Танг Јапонски Нерѓосувачки.5 " Разнобој

DEN 2.67

Вклучен пакет : 6 парчиња мали клипови за коса од пеперутка и 6 парчиња големи клипови за коса од пеперутк

DEN 2.67

Веднаш се апсорбира во сува и влажна коса Продира за зајакнување Додава висок сјај и го намалува разлет�

DEN 3.00

【€Големина}должината на нашата еластична перика е околу 30 см, а ширината е 2,5 см Можете слободно да ја н�

DEN 409.12

Коса Барети Големина : 9 см / 3,54 инчи Француски клип затворач : 8 см / 3,14 инчи Пакет : 1x Коса Барет Оваа шнол�

DEN 0.67

Лесна издржлива пластика Ја држи вашата перика во форма кога не е во употреба Идеален за миење, сушење, п

DEN 2.00

Изработени од високотемпературни, сјајни синтетички влакна кои ја приближуваат човечката коса, изглед�

DEN 1.33

Материјал : изработен од платнен материјал Големина : прибл 10 см / 4 инчи; Боја : жолта Може безбедно да ја �

DEN 1.00

Нежен Мал Грабнувач Штрас Бисер Висок Конска Опашка Клип За Коса Женскиот грб главата скршена коса удир

DEN 809.60

8 исечени површини, повеќе сјајни Двослојна позлата, не е лесно да се испушти вежбата...

DEN 3.33

Кристал двострана цветна форма, литературна и ретро Цветни тридимензионални, боја и текстура елегантни

DEN 1.00

Покријте ја сивата коса веднаш со ова практично Стапче За Четка што ви помага лесно да насочите одреден�