.

.

Со попуст
Професионална четка за вратот на вратот, четка за вратот за вратот за сечење на коса салон фризер за коса, сечење на бербер, алатка за чистење на бербер, вратот на вр?

Професионална четка за вратот на вратот, четка за вратот за вратот за сечење на коса салон фризер за коса, сечење на бербер,

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Напредно фино влакно : Супер удобност, супер мека Врвот на четката е мек и удобен, висока густина, висока еластичност. Косата за четка не е лесна за пролевање, што е издржливо за долгорочна употреба. Ја отстранува косата брзо и лесно : чистење на скршената коса што останува во вратот и телото по сечење на косата. Уникатниот дизајн е одличен за прашина околу линијата на ушите и вратот. Чувство на мека коса : Четката коса е пријателска за вашата кожа без иритација. Рачката од дрво е удобна : рачката на бурната со користење на напредни материјали, лесен за зафаќање. Совршен додаток за сите бербери и стилист за коса : Модерен изглед е погоден за употреба на салони, употреба на бербер, привлечен за повеќе клиенти. Напредно фино влакно : Супер удобност, супер мека. Врвот на четката е мек и удобен, висока густина, висока еластичност. Косата за четка не е лесна за пролевање, што е издржливо за долгорочна употреба. Ја отстранува косата брзо и лесно : чистење на скршената коса што останува во вратот и телото по сечење на косата. Уникатниот дизајн е одличен за прашина околу линијата на ушите и вратот. Чувство на мека коса : Четката коса е пријателска за вашата кожа без иритација. Рачката од дрво е удобна : рачката на бурната со користење на напредни материјали, лесен за зафаќање.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 640.00

Рачно изработена лента за шампон и балсам направен со масло од Лавенде и Пеларгониум за да се храни и за�

DEN 0.67

Елегантен дизајн : Четката за лопатка на квадрат е добро дизајнирана за зацрвстување и измазнување на к�

DEN 2.33

Еколошки Материјал : Изработен ОД ЕВА СО Висока густина и Материјал ОД 1680д, премиум Тврда ЕВА за да обезб

DEN 149.28

Скриншиите со опашки со опашки се направени од поудобна ткаенина, а квалитетот, допирот и дизајнот на ск

DEN 3.33

Материјал : Синтетичка Чипка Предна Перика Користете Висококвалитетни Влакна, Може Да се Загрее во рок �

DEN 1.33

Производ за коса : Два Пакети Екстензии за Коса Купете Заедно, Заштедете Повеќе! Вистинска реми човечка �

DEN 2.00

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

DEN 1.00

Нежна, формула без сулфат помага во заштитата на косата третирана со боја од бледнее, додека ја подобрув

DEN 127.84

Мек Материјал : изработен од квалитетно корално руно, кое има удобен допир Добра Еластичност : внатрешно

DEN 255.84

Чиста и одржлива Не токсична формулација Направено со 100% природни, растителни и вегански состојки Волу�

DEN 175.20

Француската ноктот за коса ви дава брзи решенија за стилизирање, зафат без лизгање и не се чувствува теж

DEN 1.67

❆Боја : Сребрена ✿Материјал : кристал,циркон,легура Овој француски Клип Барет е направен од сјајни крис

DEN 271.68

100% полиестер Затворање на влечење [Премиум материјал и прилагодување] 100% полиестер со висок степен, лес�

DEN 1516.80

Ревитализира и го храни сувиот скалп : Нашиот шампон за нега на вегански ѓумбир за нега на ѓумбир помага

DEN 1599.84

Во процесот на производство на коса, секоја коса е цврсто плетена и распоредена уредно, а краевите на ко�

DEN 1.00

1Длабок Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал : Ѓуле Чипка Предна Човечка Коса Перики За Црни �

DEN 799.84

Редовно мијте Ја И Длабоката Состојба На КосатаПред миење, четкајте ја перика отстранете ги сите задева

DEN 191.84

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ●оваа долга темно кафеава перика е направена од 100% Висококвалитетна Коса Отпорна Н�

DEN 143.84

Материјал : Изработен Од лента и алигаторски клипови,удобен и убав за носење Големина : големината на ла�

DEN 0.67

Пар Лакови Во Стилот На БрутоЗрнеста Лента Ткаенина Покриени Клун Коса Клипови Клиповите Мерат 4 см (1,6").

DEN 2975.84

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 183.20

ГОЛЕМ КЛИП за КАНЏИ Исклучителна боја и форма на пеперутки, можат подобро да ја разубават вашата коса, г�

DEN 1.67

●Надграден панел криста●нема повеќе грижи за иритација на кожата, вродени влакна и изгореници од брич

DEN 3.00

Димензија неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот

DEN 1.00

Зајакнување на формулата : Овој природен шампон за првут, балсам и пакет пред миење се нанесува со јабол�

DEN 3.00

Удобно држење Совршена големина за повлекување удирања и страни назад Стилски и функционален Средните

DEN 1.33

●Уникатен Двослоен Дизајн Плетени Штипки За Коса ● пенливите штипки за коса со плетенка за жени се уни�

DEN 2.00

Вашето задоволство е движечка сила за нашиот напредок Ако имате какви било прашања, слободно контактир�

DEN 3.33

€Снопови q : Содржи две пакувања на клип коса, било која боја појавување €100% ВИСТИНСКА ЧОВЕЧКА КОСА qИзг�

DEN 1.67

Шнола Со Светки : Изработена од материјал, добар стисок што лесно се прицврстува и може да ја држи косата

DEN 1.00

Инспирацијата на ревлон е убавинаи посветена на позитивното влијание што го има врз нашите животи Стра�

DEN 175.84

Рамката на клипот за коса со канџи е изработена од метал ,кој е издржлив, висока употребна вредност и дол

DEN 2.33

ЗА КОГО Е : оние кои сакаат да ги негуваат и зајакнат веѓите, трепките и косата и оние кои сакаат да ја нав

DEN 2.67

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18см / 7ин Еласт�

DEN 2.00

1Материјал за коса : 100% необработена бразилска девица човечка коса, права 4х4 чипка предна човечка коса п�

DEN 1.67

Картер Компанија за снабдување со бесплатна технологија за проток четка за вентилација Перфектна за су

DEN 308.48

Сетот за професионални берберски ножици од десната рака е изработен од парче професионален челик 9цр18 с

DEN 1248.00

Материјалножици За Коса и сет за разредување на Ножици се направени од 440 С со цврстина од 5960 Ножици за к�

DEN 0.67

МАЗНИ РАЗДЕЛЕНИ КРАЕВИ : Оваа Лесна Негува Расцепени Краеви и Фоликули На Косата За Елегантен Изглед; На

DEN 1.67

Решавач На Проблеми За Кондиционирање И Додавање Сјај На Сува, Кршлива, Злоупотребена Коса Лив е идеале�