.

.

Со попуст
Asweamt 4 Парчиња Пресврт Рафија Слама Ленти За Глава Летна Плажа Ленти За Главаbан Лента За Глава Бохо Ткаена Лента За Глава Без Лизгање Додатоци За Стилизирање Коса З?

Asweamt 4 Парчиња Пресврт Рафија Слама Ленти За Глава Летна Плажа Ленти За Главаbан Лента За Глава Бохо Ткаена Лента За Глава Без Лизгање

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Материјал ● лентите за глава од слама се направени од слама и пластика, лесни и меки, цврсти и издржливи, удобни за носење, нема да ја повредат вашата коса и не се лизгаат лесно €Дизајн_ Стилски, лесни и убави сламени ленти за глава за жени, лесни за држење на главата како што би сакале. Тие не само што можат да ја задржат вашата коса назад, туку и да бидат одлична декорација за вашата глава. ①Нелизгање●лентата за глава на рафија е многу лесна, лентата за коса со плетенка има заби внатре, многу не се лизга, убава и удобна за носење. Совршени подароци за вашите најблиски, пријатели и семејства. ●Широка Примена● овие женски ленти за глава се одлични летни додатоци за жени и девојки. Погоден за плажа, забави, состаноци, шопинг, патување, фестивал итн. ①Пакетот Вклучува 4 парчиња пресврт рафија слама ленти за глава (црна+жолта). одлично за лето и оди со се. Ќе добиете многу комплименти. 4 Парчиња Пресврт Рафија Слама Ленти Летна Плажа Ленти За Главаbан Лента За Глава Бохо Ткаени Лента За Глава Без Лизгање Додатоци за Стилизирање На Косата За Жени.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 481.60

Одличен клип за коса за носење на забава, фестивали или во секојдневниот живот Совршен додаток за вас Ст

DEN 399.84

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

DEN 2.00

Голема БрутоЗрнеста Лента Клипови За Коса Фиба Нелизгачки Алигаторски Клипови Коса Лакови Материјал

DEN 319.84

Жолчна крпа Произведено во САД Или Увезено Нашата берберска престилка е изработена од висококвалитетн�

DEN 3.00

♥ Рачно изработена ставка / боја : Розово злато ♥ Мерење : Големината на чешел е околу 15cmx6cm (5,9''x2 ♥ Матери

DEN 1.00

Применливи луѓе : Општо Материјал : Тример За Коса Без разлика дали тоа е водоотпорен : Не Машинки За Коса

DEN 2.00

Миа Локетите се испреплетени чешли за коса кои остануваат безбедни цел ден Едноставно вметнете во коса�

DEN 191.52

НЕЖНА за СКАЛПОТ : едноставно формулата за грижа На Бојата е дерматолог тестиран да биде неиритирачки з�

DEN 2.00

Нурење сет за нега на коса : Нашиот комплет за нега на коса вклучува балсам за каубојски и чист шампон Ка�

DEN 2.33

2 мл Направено во САД Димензии на пакетот : 10 "l x 10" w x 10 "H Направено во САД Димензии на пакетот : 10" L x 10 "W x 10" H

DEN 3444.48

Материјал На Сечилото : Нерѓосувачки Челик Тип На Напојување : Полнење Време на полнење : 2Ч Една машина с

DEN 2879.84

✔ 【2 во 1 мултифункционално】 пареа + инфрацрвена погодна и за сува коса и за влажна коса, одлично за долг

DEN 159.84

Квалитетен Материјал : берберската наметка е изработена од издржлива полиестерска ткаенина Ова е удобн

DEN 1.00

Чипка Предна Перика ХД Транспарентен Отпорни На топлина Влакна Безбедно ДО 400 F Влажен И Брановиден Стил

DEN 143.84

Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетни синтетички влакна,топлински влакна, може Д�

DEN 122.08

Девојки Коса Вилица Клипови : ќе бидете привлечни околу толпата, гламур за да ве направат поелегантни на

DEN 1.67

●Целосниот дизајн на круната со брилијантен рачно изработен кристал го истакнува најдоброто во оваа п�

DEN 751.84

Луксузно ги храни стареењето и оштетените плитки За густа, груба или кадрава коса Формула За Избледувањ

DEN 1.67

име на продавачот : Дајун, 100% Кинеска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е секо

DEN 191.84

СИЛЕН МАТЕРИЈАЛ : Користете силен и издржлив материјал и материјалот има доволна дебелина за да се осиг�

DEN 0.67

Завршете ги вашите сесии во стилот со оптимален сјај за сјај и природен изглед Заптивки на бранови сјај

DEN 6384.00

13х4 Транспарентни чипка предни перики, 100% Необработени 10а Бразилски Реми Човечка Коса, Мека Густина На К

DEN 1120.00

1Изработена од 100% човечка девствена коса, свиленкаста, мекост и мазност.Косата со природна боја може да �

DEN 1.67

Нето содржина : 30мл Еден пакет од шампон за затемнување на косата ќе потрае неколку минути за да ви даде �

DEN 159.84

Биста Оние Јазли И Свиткувањаполираните влакна од нерѓосувачки челик на оваа дрвена четка непречено се

DEN 2.00

Доволно Целосна И Сјајна Коса, Апсолутно Мазна од Врвот до Крај Направете Популарни Стилови како Што Са�

DEN 2.33

Фенси Клип За КосаГолемина : како што е прикажано на сликата.Материјал : Висококвалитетни легури и крист

DEN 2.33

Изработени од висококвалитетно стакло за цртање,дизајн на кристална глава,вметнете светла кристал, мал

DEN 448.00

ИНСТАНТ ВОЛУМЕННашиот Лесен лосион за задебелување помага да и дадете на вашата коса инстант волумен з�

DEN 3.00

Тип : Коса Канџи Материјал : Акрилик Големина : Приближно 3,58,5 см Пол : Жени / девојки Пакет : 1 Компјутер Кли

DEN 3.00

Овој брада чешел е изработен од метален чешел со украси на мушка, модерни и убави; Висока еластична, кост

DEN 351.84

Дали сакате да ја засилите јачината на звукот или да ја скротите? Дали вашата коса е добра, груба или нек�

DEN 171.04

1 Материјал : Метална Легура Боја : гроздобер сребро и злато, како што е прикажано слики Вклучува : Пакува�

DEN 207.84

Широка компатибилност : овие ножеви за замена на машинка со 2 дупки се компатибилни со 8148, 8504, 1919, 2241, 2240, 859

DEN 5880.64

Номинален напон : 110 до 240 V Константна температура од 200 ° C PI загревање, затворен дизајн на чешлазаб, повр�

DEN 2.33

Технологија на Инфрацрвено Сушење : ја суши косата одвнатре, наместо однадвор, обезбедува здрава топлин

DEN 0.33

Материјал : Оваа Лента за Глава е направена главно од сунѓер и фротир ткаенина Поставата за сунѓер ја пр�

DEN 0.33

Безжични клипери за коса за мажи : Комплет за домашно чешлање Овој клипер за коса за мажи обезбедува суп�

DEN 2.33

Овој сет вклучува : 1 ножици за сечење со кружен врв, 1 ножици за разредување, 1 чешел за тонус, 1 чешел, 2 шно

DEN 61.60

Негативните јони промовираат сјај, мекост и управливост Отпорна на топлина и хемикалии Идеално за одво�

DEN 1.67

[Јони технологија]Овој негативен јон го вибрира вградениот генериран анјон, кој може да генерира негати

DEN 1.67

Мултидолжина Дизајн на заби : Овој задниот чешел за стилизирање има три различни должини на забите што п