.

.

Со попуст
ИФКДД Професионален Дигитален Тример За Коса Мултифункционален Машинка За Коса На Полнење Електричен Тример За Брада Машина За Сечење Коса

ИФКДД Професионален Дигитален Тример За Коса Мултифункционален Машинка За Коса На Полнење Електричен Тример За Брада Машина За Сечење

DEN 6599.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Титаниум и керамички професионални одвојува сечилото, висока прецизност и може да се перат сечилото и моќниот мотор, можат брзо да ја скратат косата, да не заглават влакна и да не ја повредат вашата кожа. Вградена 600mah Li-јонска батерија, брзо полнење, по 1 часа целосно полнење, може да се користи континуирано 60 минути. безжична двојна употреба, двоен напон од 110-240 V и лесен за носење, може да се користи при патување. Совршен за мажи, исто така и за деца, постари лица, професионален бербер итн. Титаниум и керамички професионални одвојува сечилото, висока прецизност и може да се перат.сечилото и моќниот мотор, можат брзо да ја скратат косата, да не заглават влакна и да не ја повредат вашата кожа.Вградена 600mah Li-јонска батерија, брзо полнење, по 1 часа целосно полнење, може да се користи континуирано 60 минути.безжична двојна употреба, двоен напон од 110-240 V и лесен за носење, може да се користи при патување.Совршен за мажи, исто така и за деца, постари лица, професионален бербер итн.КАРАКТЕРИСТИКА : со ДИГИТАЛЕН LED дисплеј,преостанатото ниво на батеријата одделно од единицата на милиметар и минута.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 77.60

Гел за стилизирање на протеини Додава тело и сјај Немрзливи и нема да се снема Без алкохол и не тестиран�

DEN 127.84

●Удобен Материјал● : нашата лента за глава е изработена од Ткаенина Од Крпа Од Крпа, многу погодна за ми

DEN 110.24

Волумизирање На Клипови За Коса : Обемните Клипови за Коса се направени со пластика Шупливи надвор и пов

DEN 2.00

Пакет : 6 парчиња Материјал : Метал;Боја : Црна Заби високи околу 1,5 см / 0,6" Еластична метална лента за глав�

DEN 0.33

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

DEN 183.84

Полиестер, Памук Миење Раце Само ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈАпарталот Fxhixiy du е направен со издржлив м�

DEN 134.24

100% полиестер Затворање на влечење Компона за опашка и дизајн на копче За долга коса, торбичката за конс�

DEN 2.00

Што Во Пакет : 2 пакувања скапоцени ленти за глава за жени и девојки, кои се супер сјајни и светкави Голем�

DEN 0.67

Доволна Количина : има 24 парчиња врски за коса во едно пакување, доволна количина за вашата секојдневна �

DEN 1.67

Моден Дизајн оваа клипови за коса е совршена големина за да ја држите косата во пунџа или друг шик стил �

DEN 412.96

Брилијантна Контрола На Оштетување250мл / 8,5 мл Средство за претходно стилизирање за сите типови косаСе �

DEN 0.33

Материјал : Акрилик Големина : должината на фиба е околу 6,4 СМ, а висината е околу 4,3 см Бојата е тркалезна,

DEN 0.67

Флацер е посветен на дизајнирање и создавање украси за невести и деверуши за да се подготви за прекрасн�

DEN 4238.56

Четката за заби за заби со висока густина на косата ја дава вашата коса мазен, свилен, природен сјаен изг

DEN 111.84

?●ВКУПНО 36 ПАРЧИЊА НАРАКВИЦИ за ВРАТОВРСКА за КОСА】 Повеќе Боидојдете со 6 бои и 6 стил и вкупно 36 парчињ

DEN 1919.84

100% необработена девствена човечка коса, без хемиски третман,без синтетичка, ниту животинска коса Сите с

DEN 1.33

1 Главата на секачот автоматски се пробива кога работи за да обезбеди долготрајна острина Дизајнот на г�

DEN 1430.40

Професионална алатка за сечење коса, ergономски дизајн, лесен за употреба Голема сила на смолкнување со н

DEN 699.20

Силиконски Материјали : калапот е изработен од висококвалитетен силиконски материјал, внатрешноста е м

DEN 159.84

Силикон ●Лесен за употреба : истурете ја измешаната боја за коса во шишето, зашрафете го капачето и исце

DEN 415.36

Материјал за коса : кит кратките кадрави афро перики се изработени од висококвалитетна синтетичка коса

DEN 1166.40

●За Состојките●шампонот За коса Од Ѓумбир усвојува чисти природни состојки, вклучува екстракт од ѓумб

DEN 3.00

Свилената линија Ле Приве е изработена од коса која е машина врзана за издржлива патека Оваа коса може д

DEN 480.00

Предни резултати Произведени во бразилсерум за масло од арган за сува оштетена коса, маслото Од Прохал

DEN 440.96

Текстуализирачки спреј со сол Создава природни бранови и тело Косата изгледа како да поминавте еден де�

DEN 895.84

Големина на основата на челото на косата : 3 "х 4" / 7 х 10см Карактеристики : оваа е со свилена основна разде

DEN 0.33

★ 【Мултинамена】 Мултифункционалното шише со спреј може да се користи за разни цели за убавина во дома�

DEN 3.33

Висококвалитетен материјал : лентите за глава се изработени од мека и густа ткаенина, која не е лесна за

DEN 1267.20

Обезбедува заштита на чувствителните области на скалпот ТДрво нелај Кондиционирање релаксатор Крем...

DEN 1.67

100% сосема нов и висок квалитет Турмалин керамичка обвивка ја штити косата од оштетување Негативна јонс�

DEN 2.00

Професионални ножици за коса салон ножици Ножици За Фризер Од Нерѓосувачки Челик Семејство Фризерски А

DEN 1.00

Предности : оваа перика со лента за глава ви овозможува да ја покажете сопствената линија на коса и рабо�

DEN 3.33

Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Номинален напон : 110240 V Номинална фреквенција : 50 / 60 Hz Користете време : 90 ми

DEN 756.80

Марк : Бабила Тип : Четка за коса Земја / регион на производство : Индија Тип : Четка за коса Земја / регион �

DEN 1.00

?10А 100% Необработени Бразилецот Богородица Реми Човечка Коса Лабава Длабока Бран Снопови, Лесно Помеша С

DEN 159.84

€ИЗБРАНИ БОИ}BBGifts Симпатична коса клипови доаѓаат во пакет од 120 со 15 различни бонбони бои за да ве издво

DEN 1.33

Материјал : АцетатМатеријалот е одличен и издржлив Должина : околу 17 см.Едноставен дизајн и одлична изра

DEN 1.33

Дизајн на гравирање со метално обложување нашите шноли се врежани во извонредни рози, а огнените црвен�

DEN 126.56

Водечки текстуризатор За афроамерикански мажи Нежно ја подобрува природната шема на бран / навивам за с

DEN 319.84

Квалитетна Кратка Претходно извртена Пролетна Кадрава Капчиња Плетенка Косата ве прави пошармантни 12 �

DEN 1022.56

Материјали : ткаенината е избрана Од висококвалитетен пвц материјал И има добра отпорност на тортуозит

DEN 207.20

? ТЕХНОЛОГИЈАБлагодарение на своите 244 влакна со различна висина и ширина, нашата патентирана и најсовр�

DEN 223.68

Идеален за Украси за забави / Неонски Забави Идеален за Ноќта На Вештерките / Божиќ / Нова Година Додатоц�

DEN 3.00

Лесно за прилагодување : Адаптерот за туширање има 2 функционални млазници, 2 копчиња за прилагодување, п

DEN 95.84

Материјал : овие вентилирани четки за коса се изработени од пп материјал со добра изработка, тие се толк�