.

.

Со попуст
Широк чешел за заби, 2 парчиња салон широки заби со ајкула, професионална пластика кадрава коса масажа фризерски чешли за алатка за стилизирање на коса

Широк чешел за заби, 2 парчиња салон широки заби со ајкула, професионална пластика кадрава коса масажа фризерски чешли за алатка

DEN 98.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Специјален дизајн : Широкиот чешел од ајкула од заби е заоблен и брановиден дизајн на заби, лесен и нежен начин да ја разоткриете косата Нежните заоблени заби кои не му наштетат на скалпот додека се чешлаат. Материјал со висок квалитет ABS : дебело тело на чешел, не е лесно да се пробие во употреба, силен и издржлив, отпорен на топлина, антистатичен. Удобна масажа : Удобно за масирање на вашиот скалп. Солидно се лизга низ косата, помага да се додаде сјај и свиленкаста завршница. Забавете за вашата грива од штетата предизвикана од разоткривање и стилизирање со овој широк заб. Светло и флексибилно : Совршена големина за чување во задниот џеб. Компактна големина и лесна, лесна за носење за дневна употреба. Совршен подарок : Погоден и за професионален салон и за домашна употреба, или како подарок за вашите пријатели, семејство. Овој чешел со заби со широк салон е убав, практичен и лесен. Може да се даде како подарок на вашата девојка, близок пријател, мажи и жени. Специјален дизајн : Широкиот чешел од ајкула од заби е заоблен и брановиден дизајн на заби, лесен и нежен начин да ја разоткриете косата. Нежните заоблени заби кои не му наштетат на скалпот додека се чешлаат. Материјал со висок квалитет ABS : дебело тело на чешел, не е лесно да се пробие во употреба, силен и издржлив, отпорен на топлина, антистатичен. Удобна масажа : Удобно за масирање на вашиот скалп. Солидно се лизга низ косата, помага да се додаде сјај и свиленкаста завршница. Забавете за вашата грива од штетата предизвикана од разоткривање и стилизирање со овој широк заб. Светло и флексибилно : Совршена големина за чување во задниот џеб. Компактна големина и лесна, лесна за носење за дневна употреба. Совршен подарок : Погоден и за професионален салон и за домашна употреба, или како подарок за вашите пријатели, семејство.

Главните својства

Condition:
Brand New
Material:
Plastic
Color:
Black
Weight:
40g (approx.)
Package List:
2 x Combs:
Note:
 
1. Due to the difference between monitors and light effects, the pictures may not reflect the actual color of the item.:
2. Please allow slight error due to manual measurement. :
Избор на купувачот
DEN 3.00 -50 %

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 2.00 -50 %

Керамичко сечило поставено За Ие одвојливи сечила за сечила Може да се користи и со други марки на машин

DEN 3.00 -50 %

СО НОВО ПАКУВАЊЕ И ПОВЕЌЕ МАГИЧНИ БИЛКИ ЗА ВАШАТА КОСА СОСТОЈКИЕкстракт Од Црвен Кромид, Семки од Тилче�

DEN 3.33 -50 %

Француска плетенка за плетенка за вртење на ролери, алатка за стилизирање на коса Брз и лесен за облекув

DEN 3.33 -50 %

Без Оштетување Ленти За Глава : овие еластични ленти за глава го претвораат лошиот ден на косата во доба�

DEN 79.84 -50 %

? 100% силиконски материјал од оценка на храна, водоотпорен и доказ за влага Нема потреба да се грижите за �

DEN 207.84 -50 %

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

DEN 1.67 -50 %

Пакетот вклучува 2 пакување шише во боја на коса, корени само чешел апликатор шише за вас Уникатниот диз�

DEN 207.20 -50 %

Проретчена Коса Кршење На Косата Повлекување На Косата Општо Губење На Косата Многу решенија за коса ко

DEN 319.84 -50 %

⭐12 ПАРЧИЊА сјајни лакови за навивање се направени со 3 "квалитетна брутозрнеста лента прицврстена на уд

DEN 191.68 -50 %

Спарете ја косата на четири дела Великодушно се применуваат Врати Витамин Третман на претходно хемиски

DEN 623.84 -50 %

12 парчиња вклучуваат еластични шила и тркалезни совети за удобна маса за масажа и чистење помеѓу прстит

DEN 1.33 -50 %

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

DEN 2.33 -50 %

Шампон со алтер Его Италија лук особено погоден за коса што е хемиски обоена, изветвена, исправена и про�

DEN 1112.00 -50 %

Пакетот вклучува : ќе добиете 6 парчиња четки за коса, доаѓа во избрани бои на розова, црна, зелена, жолта,

DEN 228.80 -50 %

CLASSIC КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН♛ Едноставен и класичен дизајн одговара на многу прилики од дневен изглед до крали�

DEN 1456.00 -50 %

Ѓонот е материјал кој е направен од говедска кожа, а неговиот екстракт е одличен зајакнувач на скалпот М

DEN 495.84 -50 %

✓ ??? ????? Предната перика од виолетова чипка е погодна за сите жени, природна и реална во секое време Оваа

DEN 2.67 -50 %

◆ Лесно да се навивам со 1 клип Во споредба со обичните тубуларни виткање пеглани, можете да создадете е�

DEN 495.84 -50 %

Природно Црно 10 Инчен Човечка Коса Манекен Глава Должина на едно влакно 10 инчи пред виткање Јасна линиј�

DEN 134.24 -50 %

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2787.04 -50 %

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

DEN 431.68 -50 %

① Материјал За Коса : Страст Пресврт Капчиња Коса 24 инчи изработена со 100% висококвалитетни синтетички в

DEN 1070.08 -50 %

Капа за еднократна употреба, отпорна на истекување претходно навлажнета со шампон и регенератор без пл�

DEN 479.84 -50 %

Материјал : 100% бразилска девствена човечка коса,пикси исечени чипкасти предни перики човечка коса, Мека

DEN 1001.60 -50 %

ДОЛГОТРАЈНО : неговата напредна површина За стилизирање На Црно Злато ги остава вашите брави мазни и сј�

DEN 223.84 -50 %

[Пакување ОД 2 ПАРЧИЊА] Доаѓа СО 2 ПАРЧИЊА клип во вселенската пунџа за коса Комплетот за пунџа ги задовол

DEN 191.84 -50 %

Сигурен МатеријалИзработен од галванизиран бакар, кои се многу издржливи и можат да спречат оштетување

DEN 892.00 -50 %

☪ Стил : средна права коса која изгледа полна со карактер и стил ☪Премиум Материјал : Влакна Отпорни На �

DEN 0.67 -50 %

Што можете да добиете : ќе добиете 20 мали ленти за коса со цврста боја Таа е погодна за вашите различни ст

DEN 1356.80 -50 %

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

DEN 0.33 -50 %

Барел на мини виткање железо четка подолго од повеќето нормални еден Исправување, виткање и чешел 3во1 з�

DEN 1.67 -50 %

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте