.

.

Со попуст
Bumble and Bumble Straight Blow Shaw 5 мл и задебелување на косата од 4,2 мл

Bumble and Bumble Straight Blow Shaw 5 мл и задебелување на косата од 4,2 мл

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е за сушење на удар, поставување, заштита од топлина и додавање на волумен, лифт и контрола Тоа е за сушење на удар, поставување, заштита од топлина и додавање на волумен, лифт и контрола. Мелем за стилизирање на лесен, активиран со топлина. Што прави : Овој мелем помага да се испорачаат директно мазни, здрави стилови со движење. Неговата не-мрсна, лесна формула ги скриеше летањето и фриз, заштитувајќи ја косата од стилот на топлина и влажноста.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 271.84

Лакови За коса Материјал : лакови за коса за девојчиња изработени од висококвалитетни синтетички влакн�

DEN 172.64

Силно Држење 24Часовна Брава За Навивање Додава дефиниција за безгрижни кадрици Кадрици ги губат своите

DEN 321.44

Рачно изработена четка за коса од природно дрво Ергономска и мазна завршница за удобен зафат Ситни и тв�

DEN 0.33

КОРИСТИ ОРГАНСКИ ШАМПОН, РЕГЕНЕРАТОР И ТРЕТМАН ЗА ГУБЕЊЕ НА КОСАТА ЗА ДА СПРЕЧИ ГУБЕЊЕ НА КОСАТА И ДА ПР�

DEN 2.67

Го намалува волуменот Ултра навлажнувачки Интензивен сјај (волумен на Reduz O, Ultra hidratação e brilho intendo)...

DEN 1.33

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено €Големина q наметката за фризура за возрасни има димензии 56,7

DEN 3.33

Нанесено со природни состојки како масло од арган, масло од јојоба и витамин Е, навлажнувачки и хранлив �

DEN 2.67

КЛИН СЕЧИЛОТО : Легендата Вал Клипер карактеристики нашиот уникатен Клин Сечилото што ви обезбедува со

DEN 0.33

[Отпорна на топлина и недеформирање] : Косата за летање е изработена од висококвалитетен материјал за PA,

DEN 1.67

Клиповите за коса на дедо мраз се соодветни и за деца и за возрасниРечиси одговара за главите на повеќет

DEN 0.33

НОВИНА КОСА БАРЕТ може да биде во различни прилики, како што се забави, патувања, состаноци и други прили

DEN 2.33

КАМИНОМОТО ГУБЕЊЕ НА КОСАТА И ЗАБРЗУВАЊЕ НА РАСТОТ ЗЛАТО 150МЛ АНТИ ГУБЕЊЕ НА КОСАТА, Витамини За Коса ПО�

DEN 2.67

100% Вистинска Човечка Косанема синтетички мешавини овде! Ние нудиме само висококвалитетна чипка предна

DEN 1016.00

●Без Лизгање И Истегнување! мекиот сет на ленти за глава има добра еластичност и антилизгање ,не огроме�

DEN 0.33

Чешел од опашка за лесна и прецизна примена при обезбедување на одвојување на косата! Овозможува профес

DEN 974.40

Фиба во француски стил : едноставна и дарежлива, може да ги задоволи вашите различни потреби Овој прекра

DEN 239.84

Клипови За Коса на невестата : Невестите носат додатоци за свадбена коса од неколку причини; за да ја одр

DEN 503.36

Sensationnel инстант нагоре и надолу спирала бренд Инстант ткаат нагоре и надолу пони апдо нуди уникатен 4 сти

DEN 0.33

Материјал За Плетење На Косата : Претходно Испружената Коса За Плетење Е Изработена Од Висококвалитетн�

DEN 292.96

Едноставен и функционален метален вкрстен клип за коса, мала тежина и нема да изврши притисок врз вашат�

DEN 255.84

Материјал : Рачно полирано дрво резултира во уникатни обрасци Ниту две чешли не се слични Рачно изработ�

DEN 1.33

Неговите рабови се многу мазни, пријателски расположени за кожата, безбедно удобно Нежните агли на рабо

DEN 231.20

КВАЛИТЕТ НА САЛОНОТ : ил Салоне милано премиум производи за нега на коса се произведуваат Во Италија и и�

DEN 101.28

Еден пакет од 10 ролери долги 9,5 инчи Лесен за користење Мека и флексибилна Добро за пропуст и поставувањ�

DEN 27.04

Една Големина Одговара Најмногу, еластична Мека и Модерна Фенси Клип За Коса Машки Клипови За Коса Клип�

DEN 751.84

Qulexmoe Надграден 1" поголем барел и поголем Слот Во Форма На Буквата U ви помагаат да виткате повеќе коса во

DEN 271.84

Материјал за перика : Изработени од висококвалитетни влакна од канекалон ја прават косата, специјално и

DEN 3.33

Оптимално ниво на богата текстура и длабок сјај Повеќето дефинираат, шема на виткање богата со влага Св�

DEN 360.00

3 Пакувања х Малибоб Страст Пресврт Екстензии За Коса 1x Капчиња Кука 12 Парчиња х Дредлок Прстени Брз и ле

DEN 490.40

Хидрирање на шампон : кремаста, лесна формула се чисти без да се соблече, го зголемува задржувањето на вл

DEN 0.33

Содржина на пакетот : ќе добиете 2 парчиња трајни дебели широки чешли за заби во класична боја Доволно за

DEN 1.33

ФОРМУЛА ЗА ЗАДЕБЕЛУВАЊЕ : вклучивме Витамин Б5 и Хидролизирани Протеини од Пченица за да ја поправиме и �

DEN 0.33

Млечен Пат Природна Девствена Човечка Коса Ибица 5х5 HD Чипка Затворање Директно Млечен Пат Природна Дев�

DEN 1313.60

1、3 Многу стабилен и лесен за ракување Погоден за фризерски стилисти за коса, козметолог и студенти од у�

DEN 1.67

Curler без топлина за коса】 Со нашиот виткач за коса не треба да ја запалите косата, тоа не предизвикува шт�