.

.

Со попуст
Револуција за нега на коса, сатен за коса, розова, свилена обвивка за коса за спиење, 1 пакет

Револуција за нега на коса, сатен за коса, розова, свилена обвивка за коса за спиење, 1 пакет

DEN 160.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Подолга и посилна коса : уморна, фризура или кревка коса може да биде најмногу склона кон оштетување во текот на ноќта, а овој мал додаток е клучот за да помогне да се развива подолги, посилни брави! Завитката за коса од сатен : Направено од сатен што ја одвраќа влагата, кога ги носи овие додатоци помагаат во намалувањето на триењето. Оваа обвивка доаѓа во розова сенка. Држете кадрици на место : Совршен додаток за нега на коса за држење кадрици во место во текот на ноќта. Една големина : со еластично работење за универзално вклопување. Бесплатно суровост : Сите производи за убавина на револуција се одобрени од ПЕТА како тест за животни бесплатно. Подолга и посилна коса : уморна, фризура или кревка коса може да биде најмногу склона кон оштетување во текот на ноќта, а овој мал додаток е клучот за да помогне да се развива подолги, посилни брави!. Завитката за коса од сатен : Направено од сатен што ја одвраќа влагата, кога ги носи овие додатоци помагаат во намалувањето на триењето. Оваа обвивка доаѓа во розова сенка. Држете кадрици на место : Совршен додаток за нега на коса за држење кадрици во место во текот на ноќта. Една големина : со еластично работење за универзално вклопување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1206.40

❥Овие метални штипки за коса за стилизирање се погодни за сите возрасти ❥Овие шноли се погодни за тенк�

DEN 1.00

ИСУШЕТЕ ЈА КОСАТА ПОБРЗО : крпите за коса Од Микрофибер Појдеј за жени, девојки и деца се супер абсорбент

DEN 0.67

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производствот

DEN 3.00

Само користете железо без виткање за да заспиете, поправете ги свилените влакна на косата и да се разбуд

DEN 111.84

Удобно За Носење : особено избираме широки ленти за коса за девојки и жени Лентата за коса е изработена о

DEN 1.67

име на продавачот : Дајун, 100% Перуанска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

DEN 1.00

Меки Фризура : клипот е погоден за сите фризури и должини на косата Можете лесно да создадете мека и витк

DEN 1.00

Професионален Салонски ТретманХидролизиран Кератин И Свилен Протеин, Кокосово Масло И ПроВитамин Б5 Си

DEN 2.67

●Секојдневна Употреба●Доволно Опции За Стилизирање За Вашата Секојдневна Работа, Излегување Или Друг

DEN 367.84

Материјал : оваа кадрава опашка за влечење е изработена од лесен и мек материјал отпорен на топлина, што

DEN 1.00

€Плетенки Накит Сет : пакетот вклучува 6 парчиња Мешавина Стилови Плетенка Коса Накит 3 различни форми, 6

DEN 1.33

Изработени Од Цинк Метална Легура Мери Приближно 2,75" Во Дијаметар Круг Бафомет Пентаграм ДизајнОбезбед

DEN 2.33

● Висококвалитетните Сечила Безжични Професионални машинки за Коса се опремени со супер остри сечила �

DEN 223.84

Материјал : Изработен со квалитетен легиран материјал, цврст и сигурен, не е лесен за бледнеење или носе�

DEN 0.67

име на продавачот : Дајун, 100% Ппилипини Девица Човечка Коса 16 инчи Должината на косата е испружена должи�

DEN 175.84

●Пакет од 5 € божиќни шноли со Бели меки руно, составени Од Божиќни карирани дезени, вкупно пет стилови �

DEN 113.60

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Овие Цветни Штипки За Коса Се Изработени од Висококвалитетни бисери, Кристали и Ле�

DEN 113.76

◖ЦЕЛ ЖИВОТ НА КВАЛИТЕТНИ РЕКЛАМИ : ?Повеќе од 10 години, произведувавме квалитетна облека имајќи ја пред�

DEN 303.84

Материјал : 190t полиестерска ткаенина и водоотпорна површина, со две проѕирни чаши за вшмукување на кука�

DEN 408.00

СОДРЖИ МОЌЕН КОФЕИН за намалување на опаѓањето и истенчувањето на косата со стимулирање на скалпот и фо

DEN 2.33

Поудобно за зафаќање и поседува одлично чувство на рака додека ја чешлате косата Добро за спречување на

DEN 0.67

Работи одлично во кој било вид на коса од густа до тенка коса, долга или кратка Многу начини да ја стилиз�

DEN 159.84

Цврст Материјал : клипот за коса од 3,8 инчи е тежок, а силната пружина го олеснува отворањето и затворање�

DEN 3.33

Масажарот со скалп Масажа на скалпот во туш за да го олесни чешањето и да промовира циркулација на крв Ч�

DEN 0.33

1Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајте

DEN 223.84

МИКРОФИБЕР ПЕШКИР СКРИНЧИ Пофин од волна, памук и свила, материјалот од микрофибер е ултра мек на допир,

DEN 1.33

Бербер Ножици 4 Нерѓосувачки Челик Производите AAPro Tools Нудат Рачно Изработен Допир На Секој Инструмент О

DEN 2.00

Голема количина : обезбедени се вкупно 100 парчиња клипови За прицврстување Во Форма На буквата У, доволн�

DEN 0.33

НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈНПрекрасен додаток за коса Во Црна, Бела / Сина и Морнарица Нашиот сет за скринчи за ко�

DEN 2.67

1КОКОФАНС Синтетичка Црвена Чипка Предна Перика, должината е 1824 инчи кога се влече директно.Оваа модна п

DEN 1529.60

Име на предметот : камелија Лак Шнола шамија Материјал : Ткаенина, Легура Големина : Патка Клип : 13см, Коса

DEN 399.84

Компатибилен Со Андис Мајстор семејство и премиер семејство коса машинки,КАКО ШТО СЕ мба, МЦ2, МЛ, ПМ1, ПМ4

DEN 447.84

Керамички и турмалински плочи Инфрацрвена технологија Оперативниот напон е од 110 до 240 V керамички и тур�

DEN 2.00

Широките ленти за глава за жени се изработени од 95% полиестер + 5% спандекс, ткаенината е супер мека , приј�