.

.

Со попуст
Електрична четка за заби за возрасни и деца УСБ полнење електрична четка за заби, електрична четка за заби со 6 глави на четки, паметен 5-степен тајмер електричен чет

Електрична четка за заби за возрасни и деца УСБ полнење електрична четка за заби, електрична четка за заби со 6 глави на четки,

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

➤ Зелено чисти заби】 Електрична четка за заби испорачува 32000 удари во минута, отстранувајќи до 5x повеќе дамки наспроти рачна четка за заби. Нежно пулсира течност помеѓу забите и по должината на линијата за нежно и ефикасно чисто секој пат. Onds j 5 режими за различни заби и услови】 Електричната четка за заби има 5 режими, погодна за возрасни. режим, режим, режим на осветлување со бело, режим, грижа, олеснување на крварење на забите. Geads за замена на 6 【6 повеќе од 2 години користејќи】 Меките, влакната се дизајнирани да одговараат на топографијата на забите и да отстранат до 100% повеќе дамки од дамките. Меѓуденталната четка може да оди длабоко во забите, а идеална за чистење помеѓу загради, круни и импланти. Rective 8 часа полнење за 30 дена со употреба на】 Електронска четка за заби работи околу 30 дена со 8 -часовно полнење. USB кабел компатибилен со адаптер 5 V0.5 A (адаптерот не е вклучен во пакетот) или се применува на USB порт, како што се телефон, банка за напојување и така натаму. Одлично за носење и патување. Rections j 【IPX7 Водоотпорна】 четка за заби што може да се полни со водоотпорен дизајн IPX7, така што целата четка за заби може безбедно да се исплакне со вода и корисникот може безбедно да користи четка за заби во бањата или тушот. ➤ Зелено чисти заби】 Електрична четка за заби испорачува 32.000 удари во минута, отстранувајќи до 5x повеќе дамки наспроти рачна четка за заби. Нежно пулсира течност помеѓу забите и по должината на линијата за нежно и ефикасно чисто секој пат. Onds j 5 режими за различни заби и услови】 Електричната четка за заби има 5 режими, погодна за возрасни. режим, режим, режим на осветлување со бело, режим, грижа, олеснување на крварење на забите. Geads за замена на 6 【6 повеќе од 2 години користејќи】 Меките, влакната се дизајнирани да одговараат на топографијата на забите и да отстранат до 100% повеќе дамки од дамките.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

Обидете Се Со ПроЗдравствено мултиЗаштитно миење на устата, освежувачко миење на устата без алкохол шт�

DEN 0.33

Четка за заби од јаглен Вотсонс Мекиот опис Бреготан влакната Отстранете ја плакетата и помагаат во по�

DEN 159.04

Забавна (даментална) Хигиена направете го четкањето попријатно за вас двајцата со симпатична детска че

DEN 953.60

Отстранува години на дамки Отстранете ги годините на дамки и британ тие заби во неколку лесни и едноста

DEN 1120.00

Информациите за оваа страница се дадени само за информативни цели и не се наменети да ги заменат совети�

DEN 3.00

Ако сте загрижени за животната средина и сакате да придонесете, оваа четка за заби од бамбус е за вас Изр

DEN 2.33

Божиќен Подарок За Деца : главата на четката во Форма На Буквата У му помага на детето тешко достапни про

DEN 2.00

Глави за замена само за DTBB1, DTK6, SG513, SG977 Меки најлонски влакната и главите на четката за храна Глава за чет

DEN 1.00

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

DEN 3.00

Дизајниран за пациенти со чувствителност на забите кои сакаат чисти заби, образи, јазик и непца Уникатн�

DEN 3.00

Помага во заштитата од дамки и плаки* Нежен на материјалот за протеза Убива 99,9% од бактериите што предиз�

DEN 3.00

【Дефинирајте ново орално чистење】 Внатрешниот дијаметар на млазницата е најкраток досега, што е само 0

DEN 127.84

Светлите бои и дизајнот на зајакот го стимулираат чувството за вид кај бебето и ги навикнуваат на редов�

DEN 319.84

Главите на четката се заменливи Ги учи децата добри навики за четкање Лесно се вклопува во мали раце...

DEN 672.00

9 пати печена бамбус сол 3%! ослободено од флуорид ослободени од синтетички средства за пенење Бамбус с�

DEN 1236.80

Погодно за чувствителни заби : чувствителните заби можат да ги користат за да помогнат во замена на изгу

DEN 159.84

Најлон материјал, изработен од флексибилен најлон и едноставна јамка одговара на сите видови на конец з

DEN 297.44

【16 моќни LED светилки, напредни карактеристики】 Фиби заби за белење на заби содржат 16предводени сијалиц

DEN 2.33

Ефикасно чистење : Електричната четка за заби може ефикасно 99% од дамките на забите, да ги исчистат непца

DEN 111.84

Материјал : пластика Боја : ќе се испрати по случајна боја Големина : 4,5 x 2,5 x 3,7см / 1,8 x 0,98 x 1,5inch Пакетот вклу

DEN 3.33

Помага во заштитата на забите од шуплините Темелно ги чисти забите Флуорид паста за заби се бори со шупл

DEN 63.84

Симпатична и издржлива Нашите контејнери за прицврстувачи ја покажуваат личноста на вашето дете со заб

DEN 1.00

Преносни и компактни, овие прекрасни четки за заби се погодни за употреба во домот и патувањето Ergономск

DEN 2.33

Безбеден и нечувствителен : Гел за белење на забите е безбеден 35% карбамид пероксид збогатен за да ги заш

DEN 159.84

ЕФИКАСНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ПЛАКИТЕ : оваа алтернатива на конецот е дизајнирана да ја отстрани плаката од �

DEN 2.00

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

DEN 1279.84

ЕКСПЛОЗИЈАТА ПЛАКЕТА И ОСВЕЖИ ЗДИВ БРЗО : Пукна Вода Конци за заби експлозијата далеку тешко да се пости

DEN 1206.40

Совршено се вклопуваат со четка за заби за кликнување на Philips Sonicare : Aoremon Овие глави за замена на четки за

DEN 0.67

Патувајте ги козметичките контејнери : Совршен за чување паста за заби, четка за заби додека патувате ил

DEN 2.67

★ Ладното сино светло го активира гелот за белење и го оксидира пигментот на забите низ дентинските цев

DEN 0.67

Широка компатибилност Овие замени на главите на четката за заби се совршено компатибилни со четки за за

DEN 3.33

Паста за заби за заби за заби со свеж здив】 Нашата паста за паста за заби за заби Јајаши СП4 е направена с

DEN 122.08

【Ефективни ленти за белење на заби】 Нашите ленти за белење на забите содржат само безбедни компоненти

DEN 335.84

ЗАШТИТА БЕЗ ФЛУОР : се покажува Дека нашата ефикасна и безбедна паста за заби за бебиња, мали деца и деца

DEN 174.40

Материјал : Не'рѓосувачки челик Големина : приближно 7,3см x 17см (2 Работ на рефлекторот од не'рѓосувачки че

DEN 2.33

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Отпорен На Вода, никогаш нема да се распарчи Посилен и потежок од дрвото, бамбусот е ист

DEN 89.44

Вклучен пакет : 8 четки за заби (4 различни бои за секој член на семејството) ? Применливи луѓе : Сите (децат

DEN 799.04

Компатибилен Со орална Серија Б ио електрични Четки за Заби : капачињата за четки за заби ХСИТЕК се диза�

DEN 255.84

Природно белење : Швајцарската насмевка Белење на четка за заби постави билки има уникатна мешавина на �

DEN 350.88

Ортодонтска лесна жица од клун за птици Направено од не'рѓосувачки челик Исти инструменти како на слика

DEN 105.28

€100% БЕЗБЕДНО q нашите четки за заби за бебиња се направени со сертифициран премиум силикон Од 100% Храна, �

DEN 327.36

Отстранете ја плаката помеѓу забите и помага да се спречи заболување на непцата За чиста, здрава насмев�