.

.

Со попуст
Четка за заби со четка со среден извор на радиус, 1 еа

Четка за заби со четка со среден извор на радиус, 1 еа

DEN 1112.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пријателски за земјата и лесна за ракување : Благодарение на технологијата за замена на главата и рачката направена од преработени материјали, изворот го намалува отпадот за 93% Кога сте завршиле со една од неговите патентирани глави за џвакање, едноставно ги менувате за друг. Заменливи глави со врвни влакна : Изворот се сече на пластична употреба, додека истовремено може да се пофали со уникатен заоблен кревеч, осигурувајќи ги нашите раскошно меки влакната да ги исчистат и да ги масираат гуми за џвакање наместо да ги влошуваат. Подолг врат за подобар дострел : Изворот има нераскинлив тенок врат кој е подолг од просечната четка за заби за да обезбеди максимален дострел во тесни простори. Возбудена рачка со природно чувство : Елегантната, една-на-една вид рачка е составена од репродуцирани и рециклирани материјали-како дрво, хартија, па дури и рециклирани сметки за долар-за убав, природен изглед и чувство. Дизајн на реверзибилна рачка : Како кориснички за левиците, како што е за четки со десни раце, ергономскиот дизајн помага да се намали притисокот врз забите и непцата за оптимално орално здравје.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

Замената на водата Flossers Тие се дизајнирани со компактна големина и мала тежина, лесна за чување Заменат�

DEN 0.67

Постојат два стила на производи од кои може да се изберат, вкус на страст и вкус на боровинки за да ја зад

DEN 58.72

Совршен За Повеќето Прилики : Без Разлика Дали Станува Збор За Состанок, Интервју За Работа Или Забава, М

DEN 1.33

Уживајте во заслепувачка светла насмевка побелите заби можат да ве натераат да изгледате 10 години помл

DEN 3.00

Чистете заби за да ги остават сјајни Зигзаг црна мека четки за заби Крајните заоблени влакна се чувству�

DEN 1.67

Информациите подолу се само по пакет [Отстранува Пожолтување И Цврсти Дамки Од Забите Од Кафето ] нашат�

DEN 187.04

Оваа ставка е силиконска четка за заби со четка во форма со едноставна форма Направено од силиконски ма�

DEN 1.00

Џејсон Пауерсмајл Целосно Природен Пакет Паста за Заби За Белење Пакет од 3 Нов Изглед Истата Одлична Ф

DEN 112.00

Направено од високо квалитетен материјал, издржлив Оваа преносна кутија е специјално користена за чува

DEN 0.33

Главна состојка : Неим Уникатни состојки за чистење и плаки за борба : Состојки базирани на растенија ка�

DEN 1481.60

①Силиконски Материјал За храна, Мек силикон За цуцла, мек раб околу забите за 360 степени, обезбедувајќи �

DEN 319.20

Нашиот чувар на устата е совршен за мелење на забите, атлетска стоматолошка стража и сад за белење на за�

DEN 2.33

1 произведен од латекс од премиер медицинска оценка 2 Секој пакет е проверен за да се осигура дека сите н�

DEN 2.67

Висока јачина и еластичностНагл и континуирана сила.Добразна меморија Пакет : 26 врски по стап / 40 стапчи�

DEN 2.33

ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ : Отпорен На Вода, никогаш нема да се распарчи Посилен и потежок од дрвото, бамбусот е ист

DEN 0.33

Пакет Детски Четки За Заби Мека Четка За Заби За Деца 812 Патување Миење На Устата И Четка За Заби Макс Све

DEN 172.64

Селењето е направено од висококвалитетен најлон, безбеден изградена од 50 милиони голи жица, микровосок,

DEN 428.80

Мек ПБТ материјал, безбеден и невкусен, погоден за устата на бебето Меки и фини влакна длабоко меѓу заби�

DEN 1.33

Маслото од шипинка содржи полифеноли и работи на отстранување на слободните радикали со супериорна ант

DEN 3.33

Фокусирајте се На Раната Орална Нега На Бебето : Оралното Средство За Чистење На Бебето е меко и нежно, о�

DEN 985.60

Електрична вибрирачка четка за заби за деца на возраст од 7+години Ergономскиот дизајн помага во чистењет

DEN 159.84

?●Фокусирајте се На Рана Орална Нега За Бебиња + нашата четка за заби за бебиња помага да се реши проблем

DEN 600.00

Воведување на нова Паста За Заби Чувствителна На Гребенот И Гума За Џвакање Цел Ден Создаден по долгого�

DEN 0.33

Corega Протеза Чистење 3 Минути Брзо Дејство 30 таблета, Компанија : Glaxo Smith Kline стоматолошки чистач кога се ко

DEN 127.84

1 парчиња мрзлива четка за заби силиконски меки четки за заби за џвакање преносна четка за заби (транспа�

DEN 552.00

Електричната четка за заби е безбедна и ефикасна Има чист, нежен, белење и режим на четкање за масажа, ко�

DEN 479.84

✅ Професионални ленти за белење на заби домаНашата напредна формула е специјално дизајнирана за секој�

DEN 0.33

Стоматолошкиот конец избира да се користи со добра совест еколошки и одржливи flassers за возрасни и деца о

DEN 1.67

Двапати густи од редовните четки за заби 4000 влакната чистат 4 до 5 заби истовремено Дизајниран за орална

DEN 1.67

Овие одлични освежувачи на дегустација и долготрајни здив обезбедуваат моментален свеж здив, во концен

DEN 159.84

1 Направена од цврста, трајна пластика да трае долго 2 Повторно користење и може да се стерилизира преку �

DEN 127.84

Дополнителни меки влакната чувствителната глава за четкичка за заби е дизајнирана со дополнителни мек�

DEN 128.00

Преносен џеб за четки за заби : пакет за заби на конец за заби вклучува пакети за еднократно користење за

DEN 0.33

[Моќна електрична четка за заби за возрасни] : Оваа ултразвучна четка за заби обезбедува професионални в

DEN 3.00

Овој стискач на паста за заби е повеќенаменски и практичен затоа што може да се користи за исцедување на

DEN 310.56

150 по цевка Не содржи сахарин или боење Обезбедете здрав свеж здив и осветлете ја секоја насмевка Иноват