.

.

Со попуст
Ацетел Метрички Нишка Допрете М37 Х 1.0, Хсс Машина Допрете Десната Рака М37х1мм

Ацетел Метрички Нишка Допрете М37 Х 1.0, Хсс Машина Допрете Десната Рака М37х1мм

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Должина : 5,67 "/144мм, Глава На Конец : 1,54 " /39мм, Квадратна Глава : 20,0 мм х 20,0 мм( Л*В), Дијаметар На Стеблото : 25,0 мм, Висина : 1,0 мм ● Карактеристика} Стандарден дизајн На конец, изработен Од челик со Голема брзина со висока цврстина и цврстина, обезбедува брзо отстранување на чипот за ефикасно навојување. ●апликација●Направете Или поправете конец, погоден за повеќето метали, бакар, легиран челик, леано железо, алуминиум, месинг, абразивен челик, челик А3, железна плоча ИТН. ①Употребата може да се користи со рачна опрема или специјални конзоли за обработка за прислушување, Соодветно додавање на течноста за ладење може да го продолжи работниот век при прислушување. ●Вклучен е пакет 1pc M37x1mm Метрички Допрете Со Нишка Од Десната Рака. Должина : 5,67 "/144мм, Глава На Конец : 1,54 " /39мм, Квадратна Глава : 20,0 мм х 20,0 мм( Л*В), Дијаметар На Стеблото : 25,0 мм, Висина : 1,0 мм. ● Карактеристика} Стандарден дизајн На конец, изработен Од челик со Голема брзина со висока цврстина и цврстина, обезбедува брзо отстранување на чипот за ефикасно навојување. ●апликација●Направете Или поправете конец, погоден за повеќето метали, бакар, легиран челик, леано железо, алуминиум, месинг, абразивен челик, челик А3, железна плоча ИТН. ①Употребата може да се користи со рачна опрема или специјални конзоли за обработка за прислушување, Соодветно додавање на течноста за ладење може да го продолжи работниот век при прислушување. ●Вклучен е пакет 1pc M37x1mm Метрички Допрете Со Нишка Од Десната Рака. Големина : М37х1 Директно Флејта Навој Славини. Насока На Сечење : Десна Рака. Материјал : Челик Со Голема Брзина. Директно Флејта Навој Допира директно флејта дизајн, се користи за преку дупка и плитки слепи дупка прислушување, а не за слепи дупка прислушување.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

●Содржина на пакетот 5 x крајна мелница со дијаметар од 1 / 5" стебло и дијаметар на сечење 1 / 5" Должина На С

DEN 2.00

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 1044.80

1 "Дијаметар на сечење, 2" должина на сечење, 41 / 4 "вкупна должина, 5 флејта M42 8% кобалт; 8% кобалт молибден сер

DEN 8082.72

Флексибилност да се направи вртење во сите правци Извонредна продуктивност за внатрешни апликации за в

DEN 0.67

Чудо Нова, радијална толеранција на E0002mm, толеранција на дијаметар 0–0,0,01мм и толеранција на Шанк на H5...

DEN 3.33

Можно за сечење со голема брзина, погодно за обработка со висока ефикасност Лесно за повторно мелење...

DEN 3.00

КВАЛИТЕТНА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА : ние се грижиме за секое чувство на клиентите Можете да стапите во конт

DEN 2022.24

Пакет од 12 Кео обичен тип комбинирана вежба и шалтери се користат за производство на централни дупки во

DEN 536.00

Погледнете ја втората слика за детали Универзална Топка CY25 A 12 A 15a19a Најлонска Топка Универзални Лежишта

DEN 1595.04

Посилно добро 6 флејта, дијаметар на сечење 11 / 4 ", должина на исечена 2" Направено во САД 6 флејта, дијамета

DEN 2.67

Придобивки од семејството на овој производ : Оптимизирани за машинска обработка на мали квалитетни кар�

DEN 2056.16

4 флејта висока моќност крајот мелница Лесен за употреба Произведено во САД Димензии на пакетот : 12...

DEN 255.84

Материјал : челик со голема брзина Насока на сечење : Десна рака Директен дизајн на флејта, што се корист�

DEN 578.56

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 1054.40

100% сосема ново Добра цврстина и цврстина, покажете совршен машински ефект Име на производот : Отсечен д

DEN 672.00

Емаил : Надворешни Алатки За Вртење / здодевни алатки €Пакет10 парчиња Во Една Пластична Кутија, Која Мож

DEN 0.33

ВИДИЈА 6712879 Висока Храна Мил VXF Инчен Крај Мил 08268 Инчен Диа, 0.0354 Инчен Макс Длабочина, 2.2441 " Должина, Заврт

DEN 3.00

Придобивки од семејството на овој производ : посветени оценки и геометрии за сите апликации и материјал

DEN 1172.80

Материјалот на држачот за алат за вртење е ЦР челик, има карактеристики на издржливост, цврстина и стаби

DEN 915.20

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 0.33

Комбинирана Вежба Карактеристики : .Изработен од фино квалитетен материјал, мала отпорност, висока цврс

DEN 246.40

Вие го купувате држачот на алатката за сликањеСолд од M&J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродукција и / и

DEN 1.67

Хексагон умира метрика висок јаглероден челик 5милиметар0,80 големина на конец, 1инчен низ станови...

DEN 3260.00

Земјински флејти Направено од HSS Неципирана завршница Земја на потекло : Соединетите држави 4флутагол з�

DEN 1.67

Корокут 12 570SL назабеност Заклучување Корокут 570 сечилото Корокут 570 сечилото СЛ корокут главата СЛ 570 кор

DEN 2.00

Централното сечење им овозможува на овие мелници за крај да вежбаат во делот за почетокот на слотот Вис�

DEN 3.00

Име на производот : Подложена точка на дијамант; форма на врв : Облик на топката Материјал : метал, дијама�

DEN 2544.00

Димензии На Пакетот : 7 Тип На Производ : Алатки За Сечење Земја На Потекло : Сад Тежина На Пакетот : 0,31 Фун�

DEN 220.80

Сосема нова нишка од десната рака умираат Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете с

DEN 607.68

Индустриски Дупчалки / Обработка На Метали И Повеќенаменски Дупчалки Индустриски Дупчалки / Обработк