.

.

Со попуст
Машински Приклучок Допрете Директно Флејта Завртка Допрете Десна Рака Конец Допрете Вежба Рачни Алатки 1 парчиња

Машински Приклучок Допрете Директно Флејта Завртка Допрете Десна Рака Конец Допрете Вежба Рачни Алатки 1 парчиња

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пиштол Вежба Битови Издржлив и долг работен век. Висока цврстина, носете висока температура. Рачката изработена од висококвалитетен челик за лежиште. Погоден за поправка на велосипеди, склопување мебел, производство на машини итн. Пиштол Вежба Bits Machine Приклучок Допрете Директно Флејта Завртка Допрете Десната Рака Конец Допрете Вежба Рака Алатки 1pcsspeciation : Материјал : Со Голема Брзина Steel Flute : Директно Пакет Вклучувајќи : 1pc Машина Допрете.

Главните својства

Material:
High Speed Steel
Flute:
Straight
Package Including:
1pc Machine Tap :
Избор на купувачот
DEN 488.32

Овие прецизни минијатурни крајни мелници се многу отпорни на абење Идеален за мелење апликации во ствр�

DEN 2.00

Вие ги купувате на сликата HSKA 63 Integral ToolsemerSold By M&J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродукција и / или етике�

DEN 2.33

Преостанувачи на школка челик со голема брзина директен флејта Директен флејта Дијаметар : 2 Дија...

DEN 0.67

Перформансите на лесното сечење обезбедуваат оптимално искористување на машинските алати со помала мо

DEN 559.84

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 0.67

Сосема нова метричка HSS допрете на низата на десната рака Материјал : челик со голема брзина (М2)...

DEN 1030.40

Техничка Спецификација Точка Заострен Држач За Држач За Стебло Големина НА Заострување CAT50 Внатре Голе�

DEN 2.67

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од ивер�

DEN 1.00

Со голема отпорност на свиткување и отпорност на абење, тој специјално се користи за голема цврстина, ап

DEN 500.80

Одлично за употреба во турбо парчиња со голема брзина на воздухот, при резба на камен, керамика и многу п

DEN 3941.92

Оптимизирана комбинација на подлога и облога за врвни перформанси Геометрија на вметнување оптимизира

DEN 2.33

Спирални флејти со лева рака за да ги истуркаат чиповите напред низ дупките Понудете ги предностите на �

DEN 0.67

Конусна Точка Вежба Битови Карактеристики : Хсс Вежба Битови Изработени Од Висококвалитетен Хсс (Челик

DEN 3667.04

Универзална точка (UP) геометрија дизајнирана за разноврсност и продуктивност Лесна промена на вметнува

DEN 949.92

М2ал формулација за оптимални перформанси на сечење Произведете дупки без бруси за неколку секунди...

DEN 1.33

Пиштол Вежба Битови Сечење остар, добар чип ефект Висок прецизен производ Одговара за работи за одржува

DEN 4555.04

Димензии на пакетот : 6,0 L x 20 H x 3,0 W (инчи) Тип на завршување : Светло Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 1.67

Комбинирана вежба Користењето на ротациони закопчувања е ефикасен начин за механизација во работни оп�

DEN 191.84

【Материјал】HSS (челик со голема брзина); точност : H2; Големина на низата : 540 【Висок квалитет】 челични чеш

DEN 413.60

Нефлексибилно заоблено продолжување на цревото за апликации до 110 psi со стегач (се продава одделно) Монт�

DEN 3.00

Индустриски битови за вежбаидлив и долг животен век голема цврстина, носете висока температура Рачката

DEN 0.33

Општа намена финишер 4 Флејта, дијаметар на сечење 13 / 64", должина на сечење 0,5625" Висока брзина челик Калај

DEN 1744.00

Корокут 3 12 Мм Квадратни Стебло Надворешна ОбработкаАлатки За Стебло Надворешна ОбработкаАлатки За Сте

DEN 447.84

Содржина : 7 парчиња Материјал : Челик ДИН 338 Двоен секач, двоспирален Содржина : 7 парчиња Материјал : Чели

DEN 3.00

Одлично стрижење и исфрлање на чип поради 60° Хеликс 20% 30% зголемување на оптоварувањето на чипот препор�

DEN 204.80

Сосема нова метричка нишка од десната рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не дво

DEN 1.00

Корокут 3 0500" квадратни стебло надворешна обработкастебло алатки Надворешна обработкаалатки за стебло.

DEN 0.33

Битови за вежбање на топењеидлив и долг животен век голема цврстина, носете висока температура...

DEN 1.33

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, Ohioproduct Спецификации : Состојба : Newmaterial Hs Scoiting Nonetapping

DEN 352.80

Спирална флејта чешма ги повлекува чиповите назад од врвот на алатката и надвор од дупката за да спречи�

DEN 3.00

Придобивки од семејството на овој производ : обработка без вибрации Брзо поставување и за алатка и вмет�

DEN 1.67

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА MILLПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДОО.ДЕЈТОН, СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ И ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ