.

.

Со попуст
Сандвик Коромант Корокут 2-Работ Карбид Вртење Вметнете, 123, Тф Чипбрејкер, GC1145 Одделение, Мулти-Слој Слој, N123K2-0600-0004-Тф, 0.0157 Агол Радиус

Сандвик Коромант Корокут 2-Работ Карбид Вртење Вметнете, 123, Тф Чипбрејкер, GC1145 Одделение, Мулти-Слој Слој, N123K2-0600-0004-Тф, 0.0157

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Придобивки од семејството на овој производ : Безбедна и ефикасна обработка Лесен за употреба. Приклучокот и адаптерите за репродукција го олеснуваат поврзувањето на течноста за ладење. Разновидна разделба и жлеб. Придобивки од семејството на овој производ : Безбедна и ефикасна обработка. Лесен за употреба. Приклучокот и адаптерите за репродукција го олеснуваат поврзувањето на течноста за ладење. Разновидна разделба и жлеб. Сандвик КОРОМАНТ Н123К2-0600-0004-ТФ 1145, Вметнете Корокут 1-2 за Вртење е дел од семејството на производи Корокут 1-2. Со лесно поврзан над-и под течноста за ладење на сите алатки, заедно со исклучително крут механизам за стегање на пружината, Корокутот 1-2 обезбедува навистина сигурна и ефикасна обработка. Системот ги опфаќа сите апликации за разделба и жлебови во повеќето материјали, од стандардизирани жлебови до разделба и профилирање во супер легури отпорни на топлина.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

1 → 〖Големина〗 : Облик : Двојно исечен цилиндер на носот и модел пред да нарачате → 〖Материјал : : Ту

DEN 2.33

Овие се дизајнирани за дупчење, дупчење, џебување и општо работење Погоден за сечење стврднати и високо�

DEN 2.00

Вметнете геометрија за лесно сечење за ниски сили на сечење и за да избегнете отклонување и вибрации Ма�

DEN 2.00

Направени со највисок квалитет волфрам карбиди на располагање Индустриски Стандард 3 / 4 " Велдон Шенк Си

DEN 2.67

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 2.00

Придобивки од семејството на овој производ : Висока прецизност Блиски толеранции Лесно индексирање...

DEN 1.67

Кружното земјиште обезбедува стабилност со супериорни завршетоци на површината Дизајниран дизајн на ф

DEN 3.00

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : Ко

DEN 1571.20

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 286.56

Име на производот : држач за залихи на тркалезно умирање; Материјал : тело од леано железо, челична рачка

DEN 855.84

●Големина и Должина : 5,00 " / 127мм, Глава На Конец : 1,46 " / 37мм, Квадратна Глава : 16,0 мм х 16,0 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 3.00

Број на модел : БТ50ОСЛ20 165 точност На Телото : 0,003 мм Количина : 1 парчиња Материјал : легиран челик БТ50ОСЛ20

DEN 1462.40

Производство на прецизни држачи за алатки, технологија за намалување на машината и машини за балансира�

DEN 0.67

Сосема нова метричка HSS допрете на низата на десната рака Материјал : челик со голема брзина (М2) Ако има н

DEN 0.33

Комбинирани Вежби И Шалтери Ново : 16Старо : Дијаметар На Телото : 1 / 2Дијаметар На Вежба : 3 / 16...

DEN 1956.16

15 / 16 во Длабочина на сечење, 3 / 4 инчи дијаметар на стеблото Вклучува бесплатен пилот игла 2 Станови, Рабо�

DEN 472.00

Компактен HPT 1,000 psi Бедем Млазницата Комплетот Вклучува млазница од 2 парчиња (Кт Стил) 0,160 "х 0,25", Големина

DEN 271.84

●Големина и Должина : 4,41 " / 112мм, Глава На Конец : 0,98 " / 25мм, Квадратна Глава : 11,2 мм х 11,2 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 2.67

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ : Состојба : Користена ма�

DEN 2.67

Дизајниран за операции на сечење или исклучување сечење само, а не странични заби Целосно земјени површ

DEN 251.20

Придобивки од семејството на овој производ : Иновативен дизајн на сечилото Вметнете дизајн оптимизиран

DEN 1.33

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна ТочкаИздржлив и долг работен век.Висока цврстина, носете висока

DEN 1.00

Серија Е2051 четири крајни мелници за флејта се двојна верзија на е2031 четири алатки за флејта и се користа

DEN 345.60

Вие го купувате држачот на Picture DTool Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификациите на ohioproduct и / или обележувањето : Со�

DEN 1.67

Изработени од нерѓосувачки челик 174 1 / 8" х 1 / 5 " гулаб опашка интерфејси со база Продадени во секоја Земја

DEN 2.33

Погоден за странично мелење, крајно мелење и завршна обработка на леано железо и титаниум Висока јачина

DEN 3.33

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 0.33

Професионален Индустриски Фреза со Висока Цврстина и Отпорност на Абење, Висока Отпорност на Топлина и

DEN 1941.60

Долга должина (исто така наречена должина на заострување) дупчалките имаат подолги флејти и вкупни долж

DEN 1.67

Асортиман од пет контрамијалници во дијаметар од 10 мм, 15 мм, 20 мм, 25 мм и 30 мм за создавање контрамијалник