.

.

Со попуст
Дормер Ц80032. 0Х18. 0 Кобалт Со Голема Брзина Челик Стебло Т-Слот Машина, Светла Слој, Кобалт Со Голема Брзина Челик, 32 Мм Дијаметар На Главата, 26 Мм Флејта Должина, 32 Дија

Дормер Ц80032. 0Х18. 0 Кобалт Со Голема Брзина Челик Стебло Т-Слот Машина, Светла Слој, Кобалт Со Голема Брзина Челик, 32 Мм Дијаметар

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Светла облога Завршувањето мелница насока. Дин 851 мил стандард. Шанк т-слот машина доаѓа со светла завршница која го подобрува протокот на чипови во меки или обоени материјали со насока на сечење завршна мелница со кобалт челичен материјал со голема брзина со дин 851 мил стандард.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 159.84

Допрете навој : Големина На Конец : #632 УНЦ; Класа : 2Б; Должина На Конец : 20мм / 0,79 инчи; Ширина На Страната н

DEN 1044.80

1 "Дијаметар на сечење, 2" должина на сечење, 41 / 4 "вкупна должина, 5 флејта M42 8% кобалт; 8% кобалт молибден сер

DEN 0.67

Подолга должина на флејта од типот Е2031 и овозможува подлабоко сечење Лесно за повторно мелење...

DEN 1062.40

Име На Производот : Крајна Мелница;Дизајн : 2 Флејта Материјал : ХСС;Дијаметар На Сечење : 19мм / 0,75"...

DEN 3.33

Име на производот : Сечење пила; Материјал : HSS : 100мм / 3 15 / 16 "; дупка Дија : 27мм / 1 1 / 16" Дебелина : 1,2мм / 3 / 6

DEN 0.33

Индустриски Дупчалки Директно тркалезно стебло М35 челик со голема брзина со кобалт, супер тврд...

DEN 942.40

Направени во сад од премиум одделение материјал За изработка на висококвалитетни внатрешни навои во ра

DEN 0.67

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

DEN 1576.00

Придобивки од семејството на овој производ : IngenioSerration Lock (SL) интерфејс е исклучително стабилен и ви овоз�

DEN 1.00

Општа намена Идеален за длабоко дупчиња Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстранува

DEN 319.68

ОСГ список бр Произведено во Соединетите држави на Америка Сигурен и стабилен SK616mm x 90mm Lock x 6mm Shank x 50mm oal 90

DEN 561.60

Може да се користи за гравура, дупчење и мелење на тврдо дрво, иверица, акрилик, пластично влакно, смола, �

DEN 2.00

М33 х 15 хсс метрички десната рака навој допрете Нишка за заземјување за сечење конец во еден потег од нул�

DEN 2.33

ЧЕЛИК со ГОЛЕМА БРЗИНА : Алатката За Прислушување На Шестоаголникот Е изработена од челичен материјал с

DEN 0.33

●Големина●М16Х1, 5+0,2 Зголемете Ја Чешмата ●Функција е изработена Од челик со Голема брзина со висока цв�

DEN 825.60

Дизајниран за генерирање жлебови со целосен радиус во дупки 080 " и поголеми Полирано лице за подобрено з�

DEN 3.00

Извонредни способности за ригидност и стегање на системот Гарантира брзо време на циклус и ограничени �

DEN 1056.00

Вие ги купувате на сликата HSKA 80 Integral Toolder Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродукција и / или обеле

DEN 735.84

3 / 8" Дијаметар Дупка 2 Морс Заострен Стебло Крајната нишка на лентата за влечење е 3 / 8 " 16 Компатибилен Со

DEN 2.00

Оптимизираниот дизајн на спиралнофлут овозможува да се навојат длабоки слепи дупки Понудете ги предно�

DEN 1.00

Централното сечење им овозможува на овие крајни мелници да дупчат во делот за почеток на слот Високи Пе�

DEN 305.92

Сигурен и конзистентен дизајн на геометрија Вежба за општа намена Дизајниран за ефикасно дупчење во ши�

DEN 1920.00

M42 x 4,5 метричка нишка Допрете Ние ќе испратиме од Fed Ex, клиентите можат да добијат за 4 дена RH (десна рака), �

DEN 755.68

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 449.60

Дизајниран за обработка на алуминиум и неговите легури, обоени материјали Зголемен век на траење на ала

DEN 2.67

Безбедно и прецизно седење што резултира со точна повторливост и концентричност За цврсти, еластични м�

DEN 1086.40

Цена За : Секој 'Прстенест Секач, Хсс Титаниум Нитрид Обложени, Диа.) 13 / 16, Длабочина На Сечење (Во.) 2, Секач

DEN 487.04

Брзо, сигурно индексирање на вметнување Позитивно механичко стегање Цпу квадратно стебло, машина за за�

DEN 2.67

Придобивки од семејството на овој производ : IngenioSerration Lock (SL) интерфејс е исклучително стабилен и ви овоз�

DEN 3.00

Долг врат со обработка на ребра за продолжен дострел на алатот и должина на никулец за ригидност Карбид�

DEN 194.56

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

DEN 208.96

Дизајн со висока јачина 140° Неутрална Точка Ефикасно во абразивни средини со кратки прашкасти чипови Зе

DEN 0.33

Одлично за склопување и паѓање Целосно копнени површини Препорачано за тенок wallиден дел Одлично за скл�

DEN 264.00

Име На Производот : Крајна Мелница;Дизајн : 4 Флејта Материјал : ХСС;Дијаметар На Сечење : 11мм / 0,43"...

DEN 2.00

Вие ја купувате сликата на сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДУКТ Спецификации : Состојба : Користена ма�

DEN 1.33

Централно сечење 1 х Д дупчиња во титаниум и нерѓосувачки челици со пет нееднакво распоредени флејти...

DEN 2.00

Нашите комплети за електрично полирање имаат 30 избрани дијамантски бруси во кутија за складирање за ра�

DEN 3.33

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

DEN 523.20

Дизајниран за левата рака со кои се соочува и здодевни апликации Полирано поделено лице за подобрено за

DEN 219.20

UNC / UNT стандард H3 ~ H8 толеранција 1,5p ~ 2p Шефер UNC / UNT стандард H3 ~ H8 толеранција 1,5p ~ 2p Шефер Глобален лидер во