.

.

Со попуст
VIDIA SCMT322 WP35CT Победа SCMT Влошки За Вртење Со Високи Перформанси, Карбид, 0,031 / 0,8 mm Радиус, ОДДЕЛЕНИЕ WP35CT

VIDIA SCMT322 WP35CT Победа SCMT Влошки За Вртење Со Високи Перформанси, Карбид, 0,031 / 0,8 mm Радиус, ОДДЕЛЕНИЕ WP35CT

DEN 655.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Новата технологија за одделение овозможува поголема продуктивност преку зголемена способност за брзина Третманите по палтото ја подобруваат цврстината на рабовите, ја намалуваат длабочината на засекот и обезбедуваат долг и предвидлив век на траење на алатот. Подобрена контрола на чипот и намалено абење на кратерот поради комерцијални прекинувачи на чипови со различни форми. ВП Оценки За челик груба до завршна обработка. Кт геометрија дизајнирана за вртење на надворешна копија. Единствената дистрибуција на сечењето резултира со добра контрола на чипот. ВИДИЈА вметнувањата за вртење На Победата се специјално дизајнирани со повеќеслоен слој кој обезбедува способност за голема брзина за завршување на операциите на груба работа. Нашите геометрии ја подобруваат контролата на чипот за подобар век на траење на алатот и супериорни завршетоци на површината.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Направено во Кина Должина на пакетот : 6 Ширина на пакетот : 2,5" Висина на пакетот : 1,5 " Направено во Кина...

DEN 1337.60

Ц2 микро жито одделение Тип на општа намена Топката носот крајот стил Карбидната крајна мелница доаѓа с�

DEN 1.67

Име на производот ( трајни во употреба) : Т Слот Крајот Мелница;Материјал (најнова технологија) : хсс Боја

DEN 191.84

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

DEN 2.00

Две Флејта Топката Носот Крајна Мелница За Алуминиум Еден КрајСо Голема Брзина Челик Дијаметар На Мелн

DEN 587.20

Средно тело за вежбање на тело : Челик 45 Одличен додаток за вежба за секоја работна продавница поддржана

DEN 1.00

Се користи за влошки во негативен стил Склопот на стегачот содржи стегач, завртка и прстен за задржувањ�

DEN 2.33

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

DEN 2.67

●Материјал q Цврстина На Цементиран Карбид : HRC6568 дијаметар на Стеблото : 0,12 инчи / 3mm 3*D3*75 L € КАРАКТЕРИС�

DEN 2.67

【Големина】 Должина : 5,91 " / 150мм, глава на конец : 1,69" / 43мм, квадратна глава : 220mm (L*W), дијаметар на Шанк : 28.0mm,

DEN 2.67

Придобивки од семејството на овој производ : IngenioSerration Lock (SL) интерфејс е исклучително стабилен и ви овоз�

DEN 3.33

Име на производот : Траги на метрички приклучоци за навртки; Дијаметар на низата : 3мм (М3) Вкупна големина

DEN 428.00

Подлога на јаглерод челик Краток комори од обете страни на Die за да го проширите животот на алатките При�

DEN 1.33

Материјал : Челик на алатка за легура, дијаметар на сечење : 31мм, теренот : 1,25мм, насока на сечење : десна р�

DEN 4496.00

Корокут 12 570SL заклучување за заклучување на лицето за корекција на лицето 570 SL сечило Corocut 570 SL Blade...

DEN 2.67

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 654.40

Цпу прецизно тло за брза пенетрација, точност и долг животен век Флејтите ја извршуваат должината на се�

DEN 0.33

`+Информации за производот Модел : Ф112 / Д : 50 / Ч 616 / Максимално поместување : 16 / Здодевен Ден На барот :

DEN 1294.40

ОВА Е ПРОДАВАЧ РЕНОВИРАН 3 / 4 (МАЈКС 748) Х 1 / 2 Х 3 Х 5 " ВКУПНА ДОЛЖИНА 4 ФЛЕЈТА ДЕСНА РАКА СПИРАЛА ДЕСНА РАКА Н

DEN 2174.72

Специјализирана за алуминиумско и леано железо дупчење Висока точност дупка Дупчење пред дупка за вала

DEN 724.80

Димензии на пакетот : 5,0 Л х 2,0 Ч х 3,0 В (инчи) Тежина на пакетот : 3,7 килограми Земја на Потекло : Сад...

DEN 223.84

【Големина】 Должина : 3,15 " / 80мм, глава на конец : 0,87" / 22mm, квадратна глава : 7,1мм x 71mm (l*w), дијаметар на шанк : 9

DEN 0.67

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или обележување : Состојба : Ко

DEN 796.80

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

DEN 1315.20

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 0.33

Бит на рутер со голема брзина има голема цврстина, голема јачина и отпорност на абење Овие секачи за мел�

DEN 246.40

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 3.33

Големина 3 / 4" Материјал : Кобалт Должина На Флејта : 3 Вкупна Должина : 51 / 4 Големина : 3 / 4, Материјал : Кобал�

DEN 3.00

Погоден за странично мелење, крајно мелење и завршна обработка на леано железо и титаниум Висока јачина

DEN 3394.56

Продолжена должина YG1, високо квалитетни алатки за сечење YG1 е со седиште во Јужна Кореја Глобален лидер

DEN 1502.56

ВИДИЈА 5895373 Лице Мелници М1200 Серија Вметнете 15,88 Мм Големина, 8,5930 Мм Најсовремена, Алкртин Карбид HD Шесто

DEN 391.04

【Материјал】 Плучачот за вежбање на тресење е изработен од висококвалитетен челичен материјал со голе�

DEN 0.67

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

DEN 1364.00

Способност за течноста за ладење преку вписот At3 или подобро намалување Крај на мелникот Внатрешен роди

DEN 351.04

Widia 6140186 HP HSSE TAPS VARITAP INCH 1 / 420 UNC H11 ANSI 3 F SBOT SF 1 / 420 UNC H11 ANSI 3f SBOT SF HSSE TICN Кога купувате производи од Widia, купувате �

DEN 0.67

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни ра

DEN 1287.36

1 / 4 "крајниот дијаметар Фракционо радиус 1 / 4 "крајниот дијаметар Фракционо радиус 4Флеј КобалтЗавршен к�

DEN 2.33

Допрете на приклучокот има нишки за отворено или преку дупки Материјал за подлога HSSE Облогата на титани

DEN 472.00

Компактен HPT 1,000 psi Бедем Млазницата Комплетот Вклучува млазница од 2 парчиња (Кт Стил) 0,160 "х 0,25", Големина

DEN 3578.56

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 1913.76

м2ал формулација за оптимални перформанси на сечење Произведете дупки без бруси за неколку секунди...

DEN 1.67

Дизајнот за стегање на горниот Жлеб има цврста стегалка за мост, која се наоѓа во влошката за да обезбед�

DEN 1.33

Прецизноста умира Враќање на навои во оригинална состојба, елиминирајќи ја потребата за опрема за наво�