.

.

Со попуст
Сандвик Коромант Р166. 0КФ-16-1625-11б Т-МАКС У-Заклучување Здодевна Лента За Вртење На Конец, Форма На Вметнување На Триаголник, Висина на Стеблото од 15 мм, Минимален Дија?

Сандвик Коромант Р166. 0КФ-16-1625-11б Т-МАКС У-Заклучување Здодевна Лента За Вртење На Конец, Форма На Вметнување На Триаголник, Висина

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вртење Алатки, стандард Држачи, Алатки За Вртење За Навој И (Жлебови) Влошки. Број на единици : 1. Димензии на пакетот : 2.54 W (сантиметри). У-Заклучување Здодевни бар-16мм навој носителите Алатка Стил Код R/L166. Б Цилиндрични стебло со станови Пакет од 1.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.67

Оваа ставка е 26937 PKG од 6 прстен за задржување Овој производ се користи за задржување на blockидовитеблоков�

DEN 1.00

● Материјал ● Стврднат Челик ●Индексирачки ИнсертиВметнување КАРБИД WNMG ●Апликација+ Држачите За Ал�

DEN 167.84

Вклучена форма на агол Целосен избор на форми и стилови на сечење за сите материјали и апликации Цврсто

DEN 425.44

ЦВРСТИ КАРБИДНИ КРАЈНИЦИ : високоперформанси, разноврсна цврста карбидна крајна мелница Оптимизиран 4ф

DEN 1696.00

Топчест нос Мелење Алатки Цврст Карбид, стандард Солидна Карбид Крајот мелници Коромил Плура Оптимизир

DEN 1.67

Општа намена Идеален за длабоко дупчиња Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстранува

DEN 3.33

●Метрички Славини●7 битови за прислушување Со Различна големина (М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12), совршени за прислуш

DEN 0.33

?[Материјал] Усвои висококвалитетна тексас ткаенина, која има карактеристики на мекост, дишење, еластич�

DEN 195.20

Висококвалитетен материјал од 20 Cr Mnti : Користејќи висококвалитетен материјал од 20 Cr Mnti, има голема терми

DEN 1941.60

Долга должина (исто така наречена должина на заострување) дупчалките имаат подолги флејти и вкупни долж

DEN 1431.20

`+Ставка : Цврст Рутер Бит `+Тип На Сечење : Центар `+Број На Флејти : 2 `+Примена : За Двострани Ламинирани И Ф

DEN 751.20

ЧикагоДупчалка За Должина На Латроб, Општа Намена, Серија : 150, Метрички / Империјални, 4,7 мм Вежба Метрич�

DEN 428.80

Регулирајте ја течноста за ладење или протокот на воздух во вашата работна површина 1 / 4 вртење на рачка�

DEN 3.00

Номинална големина е онаа на фитингот на цевката што се прислушува; Добриот Површински Третман и дизајн

DEN 1.00

【Големина】 Дијаметар на сечење : 48мм, теренот : 5мм, насока на сечење : десна рака 【Функција】 Директен д�

DEN 6750.24

Машина За завртки Вежба Метричка Вежба Големина На Битот 11,80 Мм Децимален Еквивалент 0,4646 Дупчалка Агол �

DEN 704.00

Придобивки од семејството на овој производ : IngenioSerration Lock (SL) интерфејс е исклучително стабилен и ви овоз�

DEN 127.68

ИГ1, Висококвалитетни Алатки за Сечење Високи Перформанси ЈГ1 е со седиште Во Јужна Кореја...

DEN 3.33

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 2.00

Придобивки од семејството на овој производ : Висока прецизност Блиски толеранции Лесно индексирање...

DEN 472.00

Компактен HPT 1,000 psi Бедем Млазницата Комплетот Вклучува млазница од 2 парчиња (Кт Стил) 0,160 "х 0,25", Големина

DEN 2.67

Материјал : челик со голема брзина (М2) Метричка нишка од лева рака Ако има нешто што треба или умира што в

DEN 1.33

Спирални флејти со лева рака за да ги истуркаат чиповите напред низ дупките Понудете ги предностите на �

DEN 1.00

Повеќекратна Крајна Мелница За Флејта Единечен Крај Екстра Долг Премиум Кобалтен Челик Дијаметар на м

DEN 632.00

【Големина】 Дијаметар на сечење : 11мм, теренот : 1,25мм, насока на сечење : десна рака 【Функција】 Направен�

DEN 5554.72

Земјоделска серија Ситно мелен јазик и жлеб Индивидуално модифицирано Огромна сорта за вашата апликац�

DEN 2.00

Постигнете совршени дупки секој пат со нашата разноврсна Комбинација Вежба И Славини со 2 режими (фикси

DEN 2.67

Различни големини, крајните мелници имаат различни големини за да ги задоволат вашите различни потреби

DEN 2.00

Општо Сечење, Нестабилно Сечење886 " Сечење Должина На Работ.059 " Должина На Работ На Бришачот За употреба �

DEN 3.00

Повеќе Флејта Крајна МелницаЕден КрајДолгТ15 Кобалт Челик Дијаметар на мелницата : 1 1 / 4Дијаметар На Сте�

DEN 0.67

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Дупчалки за д

DEN 947.20

Вие го купувате држачот на Picture Tool Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификациите на охиопродукцијата и / или етикети

DEN 3.33

Држачот на алатката за мелница за лице е изработен од висококвалитетен челик од легура од 40 Cr со висока �