.

.

Со попуст
HSK80 Интегрален држач за алатка за вметнување на PCD, за крај, бројач на мелница HSK80A

HSK80 Интегрален држач за алатка за вметнување на PCD, за крај, бројач на мелница HSK80A

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вие ги купувате на сликата HSK-A 80 Integral ToolsemerSold By M&J Altoling Llcdayton, спецификации на охиопродукција и / или етикетирање : HSK80 Интегрален држач за алатки за вметнување на PCD-алатката за завршување на мелницата HSK80 Acondition : Користена светлина за гребење над големината / етикетирањето : Производител / Производител / Производител / Производител / Производител / Производител / Производител Бренд : Ultradexthank you за вашиот бизнис! Локација : WB4-3-11-11 & WB4-2-10-1.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

ВИДИЈА 6613603 Победа Вртење Вметнете W Стил Инсерти Вметнете 12,7 Мм Големина, 8,6870 Мм Најсовремена, МтТик Кар

DEN 1696.00

Топчест нос Мелење Алатки Цврст Карбид, стандард Солидна Карбид Крајот мелници Коромил Плура Оптимизир

DEN 3.33

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 1534.40

Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МВЈН, Вметни СТИЛ ВНМ Индексирачки Држач За Алатки За Вртење, МВ�

DEN 1840.00

1 7 / 16 " 20 HSS Унифицирана нишка од десната рака Допрена главни тела на производите Сликите на производот с

DEN 784.64

Наменето за сечење на теми за ACME специфични за теренот Полирано поделено лице за подобрено задржување н

DEN 1.33

Интегрална индексибилна крајна мелница со шанк со една парчиња индексибилни мелници за крајни мелници

DEN 1.33

Милета со две флајни, помагаат да се зголеми дозволата за чипови Милета со две флајни, помагаат да се зго

DEN 1.67

Повеќе Флејта Кобалт Груба Крајна Мелница Дијаметар на мелницата : 1 1 / 2Дијаметар на Стеблото : 1 1 / 4ЛОК : 5

DEN 107.04

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни ра

DEN 2.33

Производот има дијаметар на сечење од 0,375 Инчи Изработени од материјал : Карбид Произведено Во Франција.

DEN 1068.80

Придобивки од семејството на овој производ : генијалниот интерфејс За Заклучување На Назабеност (SL) е ис

DEN 2.67

Вие го купувате на сликата држач за алатки за заокружување на аголот Radstar Sold By M & J Tooling Llcdayton, ОХИОПРОДИКТ

DEN 0.33

Комбинирани Вежби И Шалтери Ново : 16Старо : Дијаметар На Телото : 1 / 2Дијаметар На Вежба : 3 / 16 Овие комбин�

DEN 208.48

1000·301 / 25016 Ако сте заинтересирани за другите, ве молиме испратете ни порака или испратете ни епошта...

DEN 2.00

Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива Профес

DEN 721.28

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбањеидлив и долг животен век голема цврстина, носете висока т�

DEN 476.80

Сосема нова метричка HSS лева рака допрете Материјал : челик со голема брзина (М2) Ако има нешто што треба и

DEN 6123.20

ВИДИЈА 6327928 Цврст Карбид Вежба Врвот Вежба И Метрички 18мм Дијаметар 123мм Вкупна Должина 51ММ Максимална Д

DEN 103.52

Непречено сечење, Чип и нелепливо сечило, обработете ја високата страна и долната завршница Тдху погоде

DEN 2.00

Неправилна геометрија на флејта со спирала 6 ги намалува вибрациите и постигнува обработка со висока еф

DEN 2.00

Комбинирана вежба Издржлив и долг животен век Висока цврстина, носете висока температура...

DEN 1287.20

Земјата назабеност Ситно бланширан јазик и жлеб Индивидуално модифицирачки Огромна разновидност за ва

DEN 1008.00

6 Флејта Шалтери Кео 6флејта линија на шалтери се придружници на нашата единствена флејта контра и наша�

DEN 0.67

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕН ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : КО�

DEN 649.44

Целосно Заземјени Површини Се препорачува За Глави На Завртки и Плитки Дупчиња Кео Мелење Секачи е приз

DEN 1147.20

Погоден за странично мелење, крајно мелење и завршна обработка на леано железо и титаниум Дијаметар на �

DEN 127.84

Luctool обезбедува алатки за навој, вклучувајќи славини, умирања и сродни производи Нашите алатки се приме�

DEN 0.67

Материјал : Челик за легура на алатки, дијаметар на сечење : 1 13 / 16 инч, TPI : 12 заби по инч, насока на сечење :

DEN 869.44

Форма на конец : UNC Тема на темата : 7 Големина на низата : 11 / 8инчен Големината на низата еквивалент : 1 Голе

DEN 1.67

Напредни формирани геометрии дизајнирани за супериорни челични перформанси челик и не'рѓосувачки чели

DEN 0.67

Комплетот за дупчалки се вклопува во поголемиот дел од вежбите за напојување што моментално се на пазар

DEN 2.67

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

DEN 267.20

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 3.00

Спирална хеликс / приклучок / славини за слепи дупки и спирални точки за или слепи дупки Широк спектар н

DEN 622.40

Држи киоцера гбастил инсерти Надворешно плитко жлебување Држи киоцера гбастил инсерти Надворешно плит

DEN 2.33

Дизајниран за генерирање жлебови за задржување на прстенот во дупки 060 " и поголеми Полирано лице за под�

DEN 408.64

Крајна Мелница : Дијаметар На Сечење : 1мм / 0,039"; ефективна должина на сечење : 16мм / 0,63"; должина на работ