.

.

Со попуст
7/16 - 20 TPI јаглероден челик хексагон преиспитување на умирање - САД

7/16 - 20 TPI јаглероден челик хексагон преиспитување на умирање - САД

DEN 393.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Јаглероден челик Големина : 7/16 ". Теми по инч : 20. Тема за десна рака. Направено во САД. Јаглероден челик. Големина : 7/16". Теми по инч : 20. Тема за десна рака. Направено во САД. За преиспитување на оштетените, заглавени или 'рѓосани нишки. Не е потребен специјален држач. Секој клуч доволно голем ќе биде доволен.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 0.33

Индустриски Дупчалки Користете челик со висок јаглероден лежиште, термички обработената ригидност е HRC

DEN 3.33

Материјал : челик со голема брзина (М2) Метричка допрете на десната рака Рачката на чешма, исто така, дост�

DEN 1348.64

Погоден за странично мелење, крајно мелење и завршна обработка на леано железо и титаниум Дијаметар на �

DEN 0.67

Добра Контрола На Чипови Технологија За Обложување На Мегакоат За Долг Век на Траење На Алатот и Обрабо�

DEN 2145.76

ВИДИЈА 6522634 Серија 4 V05 Варимил I Инчен Крај Мил 06250 Инчен Диа, 1.6250 Инчен Максимална Длабочина, 4.1250 " Должин�

DEN 4496.00

Корокут 12 570SL заклучување за заклучување на лицето за корекција на лицето 570 SL сечило Corocut 570 SL Blade Сечило �

DEN 3.33

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 13мм, теренот : 1,25мм, насока на сечење : десна р�

DEN 0.67

Техничка Спецификација Макс Техничка Спецификација Макс Техничка Спецификација Макс 13,72 мм Алат Стил С

DEN 2.00

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 329.60

Име На Производот : Флексибилна Цевка За Течноста За Ладење;Материјал : Пластика Големина На конец : 1 / 4 "�

DEN 12319.52

Достапно на 45 ° и 60 ° Со сечење на заби од страна на голем дијаметар Продадени во секоја Земја на потекло

DEN 1370.40

Позитивни гребло држач алатка во собата Десната и левата рака Лесен за употреба Квалитетен материјал И�

DEN 2923.20

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 0.33

Четири Флејта Екстра Долга Должина Квадратни КрајЕден Крај Флејта Диа3 / 4 Шенк Диа3 / 4 ЛОК3 ОАЛ6...

DEN 3.00

Централното сечење им овозможува на овие крајни мелници да дупчат во делот за почеток на слот Високи Пе�

DEN 374.40

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 786.88

Димензии на пакетот : 6 l x 2 h x 3 w (инчи) Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 751.84

Погоден за дупчење општи и структурни материјали Дизајниран за употреба на магнетна вежба за вежбање и

DEN 672.96

3 / 8 дијаметар На Стеблото Направено Во Сад Ш5 ДЛАБОКО Д / Ц БУР 3 / 8 СТЕБЛО ТА 3 / 8 дијаметар На Стеблото Нап�

DEN 3.33

Челик Со Голема Брзина Површина Третирани Произведува Брзи дупки Без Брус Апликациите вклучуваат Лим, �

DEN 0.67

Сигурен и конзистентен дизајн на геометрија Вежба за општа намена Четири аспект точка геометрија Дизај

DEN 297.60

Киоцера СДЈЦР 1620ЈХ11Ф15, Десна Рака, Позитивно Гребло, Агол На Олово Од 93 Степени, Индексирачки Држач за Вр

DEN 0.67

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки 050 " и поголеми Полирано поделено лице за подобрен

DEN 5232.00

M68 x 2 Метричка нишка Допрете Ние ќе испратиме со експрес, клиентите можат да добијат стока за 4 дена...

DEN 2.33

Fine Serration 3 / 32 "x 90 ° Прицврстување на површината со канџи за повеќе зафат Растојание помеѓу дупките 35 mm...

DEN 239.84

●Пакетот вклучува q1pcs Bts Bangtan Момчиња Ротирачки Прстен+Бтс Армија Ѓердан, 1pcs Подарок кутијаИнспириран О�

DEN 2.00

Завртка Дупчиња ПилиЧелик Со Голема Брзина 72Дијаметар На Забите : 2 3 / 4Ширина На Лицето : 0,040Големина На Д

DEN 1363.20

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.000 вртежи во минута Сите функционал�

DEN 2.00

Luctool обезбедува алатки за навој, вклучувајќи славини, умирања и сродни производи Нашите алатки се приме�

DEN 0.33

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 1640.32

Крут дизајн за зголемена стабилност на вметнување за време на апликациите за навој Квалитетни нишки, по

DEN 0.67

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 9 / 16 инчи, TPI : 20 заби на инч, Насока на сечење : �

DEN 0.67

Материјал : Челик на алатка за легура, Дијаметар на сечење : 13 / 16 инчи, TPI : 28 заби на инч, насока на сечење :

DEN 2.67

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 220.80

Оптимизирана комбинација на подлога и облога за врвни перформанси Геометрија на вметнување оптимизира

DEN 9504.00

Пловечките Гребени Се испорачуваат со навртки за стегање Пловечките Чакови на Грејачот му овозможуваа�

DEN 1179.20

Име на производот : Метрика за навртки од навој; Дијаметар на низата : 5мм (М5) Вкупна големина : 5,5x 0,5 см / 2,2

DEN 1.67

Прецртување Шестоаголник Умре Големина на конец од 3 инчи4 5инчен низ станови, дебелина од 2 инчи...